728 x 90

تلویزیون بحرین: ‌ فراخوان سازمان مجاهدین خلق ایران به برگزاری تظاهرات در چهار شنبه سوری امسال

انعکاس تلویزیون بحرین از فراخوان سازمان مجاهدین برای چهارشنبه سوری
انعکاس تلویزیون بحرین از فراخوان سازمان مجاهدین برای چهارشنبه سوری

تلویزیون بحرین  

تلویزیون البحرین  در گزارشی در مورد فراخوان سازمان مجاهدین خلق ایران به برگزاری تظاهرات در  مراسم چهار شنبه سوری امسال گفت:  در شرایط بلند شدن صدای اپوزیسیون ایران و فراخوان به تظاهرات گسترده در مراسم چهارشنبه‌سوری امسال  تعدادی از مسؤلان امنیتی رژیم به‌خاطر وضعیت امنیتی خطرناک ابراز وحشت کردند. آنها تأکید کردند  نیروهای سرکوبگر رژیم در روز چهارشنبه‌سوری در  حداکثر آماده‌باش قرار می‌گیرند.

معاون فرمانده نیروهای امنیتی در استان زنجان ترس خود را نمی‌تواند پنهان کند  و این ترس را به‌صورت علنی به زبان می‌آورد  و می‌گوید پلیس از تمامی‌ توانش استفاده خواهد کرد تا از چیزی که ایجاد امنیت می‌نامید حفاظت کند.  در مراسم چهارشنبه‌سوری در صورتی که در صحنه توان کنترل نداشته باشند از پلیس افتخاری نیز  استفاده خواهد شد.

روزی که در آن جشن با نارنجک‌های حاوی گاز  اشک‌آور آمیخته شده  و درد شکنجه  با غرشهایی که حاکمیت دیکتاتوری مذهبی را به زلزله  وامی‌دارد در هم می‌آمی‌زد.

روزی که ظالم و مظلوم در برابر هم قرار می‌گیرند. عزم و اراده‌ای برای  آزادی کشور در تاریخ به ثبت می‌رسد تا عبرتی برای ولی‌فقیه و حامیانش باشد. آیا  او عبرت خواهد گرفت؟

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات