728 x 90

گرامی‌داشت سالروز انتخاب مریم رجوی توسط کانونهای شورشی در شهرهای ایران

فعالیت کانونهای شورشی بمناسبت ۳۰ مهر
فعالیت کانونهای شورشی بمناسبت ۳۰ مهر

فعالیت‌ کانونهای شورشی، به‌ مناسبت ۳۰مهر، در شهرهای ایران هم‌چنان ادامه دارد.

 

برنامه فردای ایران چیست؟

مجاهدین بعد از ساقط کردن نظام موجود چه برنامه‌یی دارند؟

آیا برنامه‌یی دارند؟

یکی از ضعفهای انقلاب ضدسلطنتی این بود که مردم به «آنچه که نباید باشد»، اشراف داشتند اما از «آنچه باید باشد» اطلاعات دقیقی نداشتند و هر گاه خبرنگاران از خمینی در مورد کم و کیف دولت آینده سؤال می‌کردند، با جواب‌هایی مانند «اینها اموری نیست که الآن به آن پرداخت» یا «بعدا روشن خواهد شد»، سؤال‌ کنندگان را به آینده‌یی موهوم احاله داده می‌شدند.

اما مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیدهٔ مقاومت ایران برای دوره انتقالی ۶ماهه بعد از سرنگونی نظام ولایت فقیه،‌ بارها دیدگاههای خود را برای ایران آزاد فردا، که به‌صورت علمی و عملی در قالب ۱۰ماده مشخص مدون گردیده است را در مناسبت‌ها، گردهمایی‌ها و سخنرانی‌های خویش اعلام کرده است. این ۱۰ماده بیانگر نگاه روشن و ترقیخواهانه مقاومت ایران به فردای ایران و استانداردهای دموکراتیک در یک کشور پیشرفته و آباد بعد از استبداد مذهبی است و بارها از سوی فرهیختگان و سیاست‌مداران دنیای آزاد مورد تمجید و استقبال قرار گرفته است.

 

پخش شب‌نامه و پوستر در تهران و ارومیه

اعضای یکی از کانونهای شورشی تهران بزرگ، به‌ مناسبت سالروز ۳۰مهر اقدام به پخش گسترده شبنامه‌ای شامل مواد منشور آزادیها برای ایران آزاد فردا کردند. این شب‌نامه با تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت مزین شده است. در این شب‌نامه ابتدا ۳۰مهر سالروز انتخاب مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران برای سرنگونی و دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران تبریک گفته شده است.

 

در تهران همچنین اعضای کانون شورشی ۳۰۲، با نصب پوسترهای مریم رجوی، با زیر نویس « دموکراسی آزادی با مریم رجوی» سالروز ۳۰مهر را گرامی‌داشتند. این کانون شورشی همچنین پوسترهایی از مریم رجوی همراه با مواد دهگانه برنامه‌ ایشان برای ایران آزاد فردا، را نصب کردند.

 

اعضای یکی از کانونهای شورشی تهران نیز سالروز ۳۰مهر، انتخاب مریم رجوی رئیس‌جمهور مقاومت، را با نصب پوستر مریم رجوی تبریک گفتند.

 

در ارومیه نیز اعضای یکی از کانونهای شورشی این شهر با نصب پوسترهای مریم رجوی با زیرنویس «هدف ما تضمین آزادی و دموکراسی به هر قیمت است، حتی به بهای فدای موجویت مان»، سالروز ۳۰مهر، و معرفی مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران را تبریک گفتند.

 

 

تبریک سالروز ۳۰مهر در ارومیه، ایلام، رشت و همدان

اعضای یکی از کانونهای شورشی ارومیه اقدام به نصب تراکتهای مریم رجوی با زیر نویس « ما از همه چیز دست شسته‌ایم تا همه چیز برای ملت ایران به‌دست آید و چنین خواهد شد» کردند و سالگرد ۳۰مهر و معرفی مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران را گرامی داشتند.

 

در ایلام نیز اعضای یکی از کانونهای شورشی ۹۱۳این شهر با بلند کردن « آزادی عدالت و حاکمیت ملی با مریم رجوی» سالروز ۳۰مهر و معرفی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت را گرامی داشتند.

 

همچنین اعضای کانون شورشی ۳۰۲ایلام نیز با نصب پلاکارد « سی مهر سالروز معرفی مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب مقاومت مبارک باد» این روز بزرگ را گرامی داشتند و در پیامی گفتند « ۳۰مهر ۹۷سالروز انتخاب مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت مبارک باد».

 

در رشت نیز یکی از اعضای کانونهای شورشی این شهر با بلند کردن تراکت گفت « ۳۰مهر ماه روز برگزیده شدن خواهر مریم رجوی به ریاست‌جمهوری ایران بر تمام آزادیخواهان ایران و جهان مبارک باد».

 

اعضای یکی از کانونهای شورشی همدان نیز سالروز ۳۰مهر را با بلند کردن پوستر مریم رجوی و شعار «ایران مریم مریم ایران» تبریک گفتند.

 

اعضای کانون شورشی ۲۸۰تهران نیز با بلند کردن پوسترهای مریم رجوی و تراکت «۳۰مهر سالگرد انتخاب مریم رجوی به‌عنوان مسئول اول سازمان مجاهدین بر مجاهدین خلق و خلق قهرمان ایران مبارک باد» سالروز ۳۰مهر را تبریک گفتند.

 

 

دیوارنویسی و نصب تراکت در مشهد،آذربایجان غربی، بیرجند، امیدیه، آبادان، بوشهر، رفسنجان، شوشتر، قزوین و اصفهان

اعضای کانون شورشی ۷۳۳مشهد، به‌ مناسبت سالروز ۳۰مهر اقدام به نصب تراکتهایی با مضمون «برابری عدالت و حاکمیت مردمی پیام مریم رجوی – مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی – دموکراسی آزادی با مریم رجوی – نه به حجاب اجباری نه به دین اجباری نه به حکومت اجباری – مرگ بر دیکتاتور – مریم رجوی نماد ایران آزاد » کرده، این روز تاریخ‌ساز مقاومت ایران را گرامی داشتند.

اعضای یکی از کانونهای شورشی آذربایجان غربی نیز با دیوارنویسی «مریم رجوی نماد ایران آزاد فردا – دموکراسی آزادی با مریم رجوی»، سالروز انتخاب مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور مقاومت ایران گرامی داشتند.

همچنین اعضای کانونهای شورشی در شهرهای بیرجند، امیدیه، قزوین، آبادان، بوشهر، رفسنجان، شوشتر، اصفهان به‌ مناسبت ۳۰مهر اقدام به نصب تراکت با مضمون « مریم رجوی رئیس‌جمهور مقاومت تضمین دموکراسی و عدالت – نه به حجاب اجباری نه به دین اجباری و نه به حکومت اجباری – برابری عدالت و حاکمیت مردمی با مریم رجوی – مریم مهر تابان می‌آریمش به ایران – کانونهای شورشی پیام آوران آزادی دستان خود را در دستهای آنان قرار دهید – سی مهر سالروز انتخاب مریم رجوی رئیس‌جمهور مقاومت مبارک باد» یا دیوارنویسی شعارهایی نظیر « مریم رجوی نماد ایران فردا – دموکراسی آزادی با مریم رجوی – ایران مریم مریم ایران» کردند.

 

بیشتر بخوانید:

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2fce1bc7-8716-4622-aa7f-c44f99ac29f7"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات