728 x 90

سی مهر گرامی باد - فعالیت کانونهای شورشی در شهرهای کرج،‌ تهران، اهواز،‌ دزفول، بوشهر، چابهار،‌ اصفهان،‌ رشت و شیراز

گرامیداشت ۳۰ مهر در شهرهای ایران - فعالیت کانونهای شورشی
گرامیداشت ۳۰ مهر در شهرهای ایران - فعالیت کانونهای شورشی

فعالیتهای انقلابی کانونهای شورشی، به‌ مناسبت ۳۰مهر، سالروز معرفی مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، در شهرهای میهن هم‌چنان ادامه دارد.

 

مریم رجوی رئیسجمهور، چرا؟ برای این‌که درمان دردهای جامعه ماست، جامعةی که هزار و یک درد دارد و او درمان همه آنهاست. یکی از آنها درد بیگانگی افراد و اجزای مختلف جامعه با یکدیگر است. روشن است که منظور تضادهای واقعی مردم با دشمنان مردم نیست. منظور جداییها و بیگانگی‌هایی است که در میان خود مردم افتاده و اصیل نیست، عارضی است. فتنه خمینی است.
هنر مریم رجوی این است که رابطه‌ها را وصل می‌کند و به هر کس می‌گوید از خودش و از پیلهٔ مسائل خودش بیرون بیاید و با خارج خودش پیوند بخورد‌.‌ او با پاکی و یگانگیش، فاصله‌های جدایی و بیگانگی را فرو می‌ریزد و «بوی خوش آشنایی» را به‌هر سو می‌برد.

 

ادای احترام و گرامی‌داشت ۳۰مهر - فعالیت در کرج، تهران و همدان

اعضای کانون شورشی نسرین رستمی در کرج، به‌ مناسبت سالروز ۳۰مهر، پوستر بزرگی از رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت که روی آن شعار ایران مریم مریم ایران نوشته بود را گلریزان کردند. اعضای کانون شورشی نسرین رستم همچنین با بلند کردن پوسترهای مریم رجوی و تراکت دموکراسی آزادی با مریم رجوی حرکت زیبایی را به نمایش گذاشتند. اعضای این کانون شورشی در حرکتی که اجرا کردند به‌صورت جمعی شعارهای « دموکراسی آزادی با مریم رجوی – ایران مریم مریم ایران – با مریم هم‌پیمان تا پایان» را تکرار کرده با حاضر حاضر گفتن، برای ادامه راه سرنگونی رژیم ولایت فقیه تجدید عهد کردند.

 

در تهران نیز اعضای کانون شورشی ۱۰۱ پایتخت، با بلند کردن پلاکاردی حاوی تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت و شعار برابری عدالت و حاکمیت مردمی با مریم رجوی سالروز ۳۰مهر را گرامی‌داشتند. اعضای این کانون شورشی شعار می‌دادند، دموکراسی آزادی با مریم رجوی

اعضای کانون شورشی ۹۰۹ همدان نیز ۳۰مهر را با یک اکت جمعی گرامی داشتند. اعضای این کانون شورشی با بلند کردن پوسترهای مریم رجوی شعار «ایران مریم مریم ایران» سردادند.

 

تبریک سالروز ۳۰مهر در خوزستان، اهواز

اعضای کانون شورشی ۷۳۳ خوزستان به‌ مناسبت ۳۰مهر سالروز انتخاب مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت اقدام به انجام یک اکت جمعی کرده و با لباس متحدالشکل و در دست گرفتن یک تراکت بزرگ گفتند « سی مهر، سالروز انتخاب مریم رجوی، رئیس‌جمهور مقاومت خجسته باد.

اعضای این کانون شورشی همچنین شعار دادند « دموکراسی آزادی با مریم رجوی – مریم رجوی نماد ایران فردا – نه به حکومت اجباری نه به دین اجباری نه به حجاب اجباری – ایران مریم مریم ایران.

 

اعضای کانون شورشی دیگری در اهواز نیز این روز بزرگ را با بلند کردن و چرخاندن پوستر مریم رجوی بر ترک موتور گرامی داشتند.

 

 

نصب پوستر مریم رجوی - تهران، دزفول، بوشهر، چابهار

اعضای یکی از کانونهای شورشی در تهران با نصب پوسترهای مریم رجوی، ۳۰مهر، سالروز انتخاب مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت برای سرنگونی و دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران را گرامی‌داشتند.

در دزفول نیز اعضای کانون شورشی ۸۰۲ این شهر، در بزرگداشت سالروز ۳۰مهر پلاکاردی شامل، پوستر مریم رجوی و جمله تبریک با مضمون « سی مهر، سالروز معرفی مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت مبارک باد» نصب کردند.

در بوشهر نیز اعضای کانون شورشی ۳۹۸ این شهر، در گرامی‌داشت ۳۰مهر، در یک اقدام جمعی پوسترهای مریم رجوی را بلند کرده گفتند « خواهر مریم سی‌ام مهرماه مبارک باشد.

در چابهار نیز اعضای یکی از کانونهای شورشی این شهر با در دست داشتن پلاکاردهایی شعار مرگ بر دیکتاتور سرداده گفتند «بلوچستان همراه مجاهدین خلق است». روی تراکتهای آنان نوشته شده بود، مرگ بر اصل ولایت فقیه – درود بر مریم رجوی – دموکراسی آزادی با مریم رجوی – ۳۰مهر مبارک.

 

فعالیت کانونهای شورشی مشهد، اصفهان، تهران و رشت

اعضای کانون شورشی ۲۸۲ مشهد در سالروز ۳۰مهر، با بلند کردن تراکتهای مریم رجوی گفتند «سالروز انتخاب مریم رجوی، رئیس‌جمهور شورای ملی مقاومت مبارک باد».

در اصفهان نیز اعضای یکی از کانونهای شورشی این شهر با بلند کردن پوستر مریم رجوی و تراکت آزادی دموکراسی و حاکمیت ملی با مریم رجوی، ۳۰مهر را گرامی داشتند.

کانون شورشی ۵۹۲ تهران نیز اسلامشهر نیز در دست داشتن تصویر مریم رجوی گفتند « سرنگونی با کانونهای شورشی و ارتش آزادیبخش – ۳۰مهر مبارک.

 

از رشت نیز یکی از اعضای کانون شورشی اشرف در پیامی به‌ مناسبت ۳۰مهر گفت، « به‌نام خدا و به‌نام خلق قهرمان ایران، سلام بر صلابت و ایستادگی، سلام بر شهادت و مجاهدت، سلام بر آزادی و قله‌های رفیع افتخار. سلام بر مجاهدین سلام بر اشرف و موسی سلام بر مسعود و مریم، مردم ایران، چهل سال غارت و چپاول چهل سال کشتار بی‌رحمانه چهل سال حجاب اجباری و چهل سال بی‌آبرویی مطلق در مجامع بین‌المللی در سایه حاکمیت منحوس آخوندی اتفاق افتاد اما تاریکی شب همیشگی نیست و خورشید فروزان مجاهدین از قله‌های افتخار با مژده آزادی بر مردم سرافراز ایران تابید، وقت آن است که جهان چهره واقعی و زیبای ایران را ببیند، ۳۰مهرماه روز برگزیده شدن خواهر مریم رجوی به ریاست‌جمهوری ایران به مردم ایران و جهان مبارک باد».

 

اعضای یکی از کانونهای شورشی در شیراز نیز در یک اقدام جالب به‌ مناسبت ۳۰مهر پوستری را به نمایش گذاشت که بر آن نکات برنامه ۱۰ماده‌ای مریم رجوی برای ایران آزاد فردا را برجسته کرده بود.

 

نماد روشنی ایران - امروز از ایران، در روزگار کینه و خون و اشک و قساوت، و از میان هیاهو و نعره جلادان و ناله و التماس قربانیان، ترنم آوایی دیگرگونه به گوش می‌رسد، آوایی که از عمیق‌ترین تارهای عواطف انسانی برمی‌خیزد. این آوای مریم رجوی است که گفت:

«روزی می‌آید که زندگی در جهنم ولایت‌فقیه جای خود را به زندگی در یک جامعه دموکراتیک خواهد داد، تا هرکس حق داشته باشد در تصمیم‌گیری بر سر مهمترین امور سیاسی جامعه خود شرکت کند و حق تغییر حکومت برای مردم محترم باشد. روزی می‌آید که به‌جای این برهوت سوخته، صد گل در هر جای ایران بشکفد. با آزادی هر عقیده، هر حزب و اجتماع و هر تشکل و سندیکا. روزی که در آن قلمی شکسته و زبانی دیگر بریده نمی‌شود. روزی می‌آید که در آن جراثقالهای اعدام و اتاقهای شکنجه و تعزیر فقط نامهای وحشت‌آوری در افسانه‌هاست».

 

بیشتر بخوانید:

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات