728 x 90

پخش مستقیم دود و دم‌های وزیر دفاع رژیم، علیرغم غیر علنی اعلام کردن جلسه مجلس ارتجاع

 حاتمی وزیر دفاع رژیم در مجلس ارتجاع
حاتمی وزیر دفاع رژیم در مجلس ارتجاع

جلسه روز سه‌شنبه ۳تیرماه مجلس ارتجاع که قرار بود با حضور سرتیپ بسیجی امیر حاتمی وزیر دفاع رژیم و پاسدار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خامنه‌ای به‌صورت علنی برگزار شود، به درخواست حاتمی به جلسه غیرعلنی تبدیل شد.

فرهنگی سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس رژیم ۳تیر ۹۹:

«نایب‌رئیس مجلس: اولین دستورمان که به‌صورت غیررسمی هست البته استفاده از بیانات وزیر محترم دفاع هست که البته بنا به درخواست ایشان و موافقت رئیس محترم قرار شد که موضوعاتی که مطرح می‌کنند پخش نشود از طریق رادیو و به همین جهت زنگ نواخته نشد دعوت می‌کنیم از وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جناب آقای امیر حاتمی در خدمت‌شان باشیم».

اما علیرغم غیر علنی اعلام کردن صحبتهای وزیر دفاع رژیم، صحبتهای حاتمی از رادیوی مجلس ارتجاع بطور زنده پخش شد که نشان می‌دهد بحث غیرعلنی کردن یک نمایش بیش نبود تا برای صحبتهای حاتمی که دود و دم‌های معمول برای قدرت نمایی است بازارگرمی بیشتری بشود.

سرتیپ بسیجی امیر حاتمی، وزیر دفاع رژیم، مجلس ارتجاع ۳تیر ۹۹:

«در حوزه موشکی در چهار سال گذشته که خدمت برادر عزیزم سردار دهقان بودیم تقریباً به اندازه ۱۰سال قبل ما موشک تولید کردیم و در این دو سال گذشته ما به اندازه ۷۵-۷۶درصد چهار سال قبل‌مان از نظر کمیت موشک تولید کردیم که بتوانیم ورود این سلاحها به منطقه را در واقع کنترل کنیم و پاسخ بدهیم و بازدارندگی را حفظ بکنیم. امسال هزار و ۶۵۰ کیلومتر را هم رونمایی خواهیم کرد و یک کار کارستانی در رابطه با کروز انشاالله انجام خواهد شد که بردن کروزها روی هواپیماهای ماست که رهبر معظم انقلاب که موقعی که شنیدند فرمودند این یک تحول در نیروی هوایی خواهد بود و می‌تواند به بازدارندگی ما یک جان جدیدی را بدهد که یک موشک ۱۰۰۰یا ۱۵۰۰کیلومتر کروز را ما بتوانیم روی هواپیمای خودمان قرار بدهیم که انشاالله امسال یا نهایتاً سال آینده این اتفاق خواهد افتاد.

امسال در برنامه ماهواره برها که ۴پرتاب خواهیم داشت بتوانیم انشاءالله محموله ۲۵۰کیلوگرمی را در ارتفاع بین ۴۰۰ تا ۵۰۰کیلومتر قرار بدهیم که مورد نیاز کشور هست ارتفاع ۴۰۰ - ۵۰۰کیلومتر به ما ماندگاری حدود سه سال را می‌دهد و ما می‌توانیم ماهواره‌های کاربردی را در واقع با این کار بفرستیم».

در شرایطی که مردم ایران با شیوع افسارگسیخته کرونا بر اثر سیاست‌های مجرمانه رژیم و مشکلات معیشتی مواجهند و خامنه‌ای حاضر نیست از میلیاردها دلار ثروت انباشته در بنیادهای غارتگر را صرف تأمین معیشت مردم و مقابله با کرونا بکند، وزیر دفاع آخوندها، از طرح‌های پرهزینه رژیم برای موشک‌پرانی و ماهواره‌پرانی سخن گفت.