728 x 90

فراری دادن رسول دانیال‌زاده همدست دزد حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور ارتجاع

رسول دانیال‌زاده
رسول دانیال‌زاده

به‌دنبال صدور حکم قطعی ۵سال زندان برای حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور ارتجاع،‌ فاش شد که یکی از همدستان دزد وی به نام رسول دانیال‌زاده را فراری دادند

علیرضا زاکانی عضو سابق مجلس ارتجاع گفت:‌ رسول دانیال‌زاده که نام او در پرونده حسین فریدون و اکبر طبری مطرح شده، با وجود اتهام «فساد اقتصادی سه هزار میلیارد تومانی فراری داده شده» است.

رسول دانیال‌زاده به‌دلیل بیش از دو هزار میلیارد تومان بدهکاری به بانکها روز ۲۵دی ۹۵بازداشت شد اما گزارشی درباره وضعیت پرونده او منتشر نشده است.رسول دانیال‌زاده مالک چند کارخانه فولادسازی از جمله «گیلان»، «نورد و لوله سمنان» و «کاویان» است. خبرگزاری فارس پیش از این در گزارشی نوشته بود که او مالک شرکت «گلد فیرو» در امارات و شرکت «ال.سی.اس» در هامبورگ آلمان نیز هست. از دانیال‌زاده به‌عنوان یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی نام برده می‌شود و برخی از رسانه‌های اصول‌گرا، بدهی او را «چهار هزار میلیارد تومان» ذکر کرده‌اند.

حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو دیگر مجلس ارتجاع پیش‌تر فاش کرده بود:‌ رسول دانیال‌زاده «خانه‌ای را به ارزش ۱۶میلیارد تومان به همسر حسین فریدون هدیه داده است».

 

مطالب مرتبط: