728 x 90

اعتراف وزیر خارجه آخوندها و سفیر رژیم در لندن؛ برنامه‌های الجزیره انگلیسی و کانال ۴ انگلیس علیه مجاهدین توسط رژیم برنامه‌ریزی شده بود

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

بعد از کارزار کثیف چند هفته‌یی خدمتگزاران و مزدوران رژیم آخوندی تحت عنوان خبرنگاران کانال ۴ انگلیس و الجزیره انگلیسی علیه مجاهدین، ظریف وزیر خارجه فاشیسم دینی حاکم بر ایران و بعیدی‌نژاد سفیر رژیم در انگلیس پرده‌ها را کنار زدند و معلوم شد گانگستربازی‌ در اطراف محل اقامت مجاهدین در آلبانی (افشا شده در اطلاعیه‌های کمیسیون امنیت در ۲۵مرداد و ۱۱شهریور) و لجن‌پراکنی کانال۴(۱۵شهریور) و الجزیره انگلیسی (۲۵شهریور) تماماً "به‌فرموده" رژیم آخوندها انجام شده است. همچنین اثبات شد اکاذیب این برنامه‌های سفارشی صرفاً تکرار مبتذل دعاوی آخوندی علیه مقاومت ایران و فرار به جلو برای منحرف کردن اذهان از فضیحت سایبری رژیم و بسته شدن حسابهای دروغ‌پراکنی آن بوده است. در سالهای ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ همین رژیم کثیف از طریق مزدوران و خبرنگارانی که استخدام کرده بود ادعا می‌کرد تسلیحات کشتار جمعی عراق در قرارگاههای مجاهدین پنهان شده است. هدف، منحرف کردن اذهان از افشای تأسیسات پنهان اتمی رژیم توسط مقاومت ایران بود.

اکنون در زمینه سایبری خبرگزاری حکومتی ایسنا در ۲۵شهریور۱۳۹۷ به‌نقل از بعیدی‌نژاد سفیر رژیم در لندن می‌نویسد: «زمان کوتاهی پس از آن که آقای دکتر ظریف به واقعیت تلخ وجود شبکه گسترده تولید و تکثیر توئیتهای جعلی اشاره کردند، کانال چهار انگلیس و شبکه الجزیره برنامه‌های مستندی پخش کردند که چهره پنهان این واقعیت تلخ را افشا کرد». وی با ذکر این‌که سازمان مجاهدین "با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های اطلاعاتی روزانه میلیونها پیام در قالب هشتگهای براندازانه" تولید می‌کند از توئیتر خواست "به‌درخواست رسمی دکتر ظریف برای بستن حسابهای جعلی که اقدام به ارسال هشتگ های براندازنده علیه ایران می‌کنند، اقدام کند"».

ساعتی قبل در همین روز ظریف در توییتی با اشاره به برنامه الجزیره انگلیسی خواستار تعطیلی حسابهای هواداران مقاومت شد. مضحک این‌که نماینده بی‌شرم رژیمی که ۸۰میلیون ایرانی را از شبکه‌های اجتماعی محروم کرده، دستورالعمل ابلهانه بستن حسابهای اینترنتی مخالفان را صادر می‌کند که وحشت رژیم را از بالا گرفتن قیام مردم همزمان با تشدید تحریمها برملا می‌کند.

در ۳۰مرداد، فیس‌بوک و توئیتر صدها حساب دروغ‌پراکنی اینترنتی رژیم را بستند. در ۷شهریور رویتر فاش کرد: «عملیات نفوذ اینترنتی رژیم ایران بزرگتر، مستمر و جهانی می‌شود.این عملیات برای هدف قراردادنٍ کاربران اینترنت در سراسر جهان به‌طور قابل توجهی بزرگتر از آن چیزی است که قبلاً فکر می‌شد...».

متعاقباً جواد ظریف برای سرپوش گذاشتن بر این فضیحت بزرگ اعلام کرد: «بیشترین حضور در توییتر از سوی کسانی است که با ما رابطه خوبی ندارند و بیشتر از خارج هدایت می‌شود، مخصوصاً از سعودی و آمریکا».. وزیر خارجه آخوندها افزود: «تعجب می‌کنم این شرکتها حسابهای برخی از کاربران ایرانی را بستند، ولی این حسابهای فیک و رباتهایی که کاملاً هم مشخص است که هدایت شده‌اند، آزادانه فعالیت می‌کنند» (وبسایت حکومتی خبر آن لاین ۹شهریور).

در روز ۱۵شهریور کانال ۴ انگلیس که مخفیانه از محل اقامت مجاهدین فیلمبرداری کرده و عکسها و فیلمها را به مأموران اطلاعات منتقل کرده بود، برنامه سفارشی را پخش و ادعا کرد سازمان مجاهدین در آلبانی "جعل کنندگان اینترنتی" هستند.

ده روز بعد در ۲۵شهریور الجزیره انگلیسی با به خدمت گرفتن مهره‌های سوخته مانند تریتا پارسی و همدستش آزاده معاونی و بریده مزدورانی که در کانال ۴ هم ظاهر شده بودند، مدعی شد از پایان ۲۰۱۷ مجاهدین از طریق هشتگهایی که خواهان تغییر رژیم بودند دیدگاهها را در رسانه‌های اصلی تغییر دادند.... اما مجاهدین خلق هر چند "دوستانی قدرتمند" در خارج دارند اما از "هیچ حمایتی" در ایران برخوردار نیستند.

از این پیشتر، مجاهدین در نامه‌های ۱۰و ۱۳اوت به کانال ۴و در نامه ۲۲اوت۲۰۱۸به الجزیره، سناریوهای کثیف دیکته شده به شبکه "خبرنگاران دوست" اطلاعات آخوندها را با جزئیات همراه با اسناد و مدارک و اسامی مزدوران بکار گرفته شده در این برنامه‌ها، فاش کرده بودند. دژخیم فلاحیان وزیر پیشین اطلاعات آخوندها در ۱۸تیر ۱۳۹۶ در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود: «وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی‌فرستیم آلمان یا آمریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است».

به‌رغم ترفندهای کثیف وزیران و سفیران و خدمتگزاران و مزدوران رژیم پلید آخوندی همه روزه ابعاد بیشتری از تروریسم اینترنتی رژیم آخوندی برملا می‌شود. دیروز شرکت امنیت سایبری "فایر آی" اعلام کرد در آستانه اعمال تحریم‌های نفتی یک گروه هکری مرتبط با نهادهای حکومتی در ایران، حملات گسترده‌یی علیه شرکت‌ های نفتی خاورمیانه و هدفهای دیگر، به‌راه انداخته است.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۲۸شهریور ۱۳۹۷(۱۹سپتامبر۲۰۱۸)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/66a9f2ee-0f82-4528-baf1-e035408994c5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات