728 x 90

واکنش جنون آمیز سپاه پاسداران و دیگر نیروهای سرکوبگر به تجمع مردمی در پاسارگاد

نیروهای سرکوبگر انتظامی در حالت آماده‌باش
نیروهای سرکوبگر انتظامی در حالت آماده‌باش
رژیم ضدبشری و ضدایرانی آخوندی امسال نسبت به برگزاری تجمع ۷آبان و مراسم گرامیداشت سالروز تولد کوروش کبیر واکنشی جنون آمیز داشت. تمامی ارگانهای سرکوبگر به‌ویژه سپاه پاسداران از توسل به هیچ ترفند سرکوبگرانه‌یی برای ایجاد رعب و وحشت در جامعه و جلوگیری از شکل‌گیری تجمع بزرگ مردمی در پاسارگاد ابا نکردند.

برخی از این اقدامها به شرح زیر است:‌
۱- در اطلاعیه‌یی با امضای نیروی انتظامی به نحو ابلهانه‌یی اعلام شده است که هر کس در این تظاهرات شرکت کند، مشمول ماده ۶۱۰قانون تعزیرات (کتاب پنجم قانون جزای رژیم آخوندی) می‌شود. بر اساس این ماده «هر گاه دو نفر یا بیشتر اجتماع و تبانی نمایند که جرایمی بر ضدامنیت داخلی یا خارج کشور مرتکب شوند یا وسایل ارتکاب آن را فراهم نمایند در صورتی که عنوان محارب بر آنان صادق نباشد به دو تا پنج سال حبس محکوم خواهند شد».

۲-بسیجیان گردان ۳۰۲ موسوم به کمیل در شهرستان نیریز طی روزهای ۵ تا ۷ آبان یک اردوی رزمی صحرایی به نام «فجر 4» برگزار کردند. بیشتر این نیروها با لباس‌شخصی در این مانور شرکت کرده بودند.

۳- ارتش تحت‌امر در استان فارس در حالت آماده‌باش قرار داشت و کلیه مرخصیهای پرسنل لغو شد.

۴-نیروهای سرکوبگر زمینهای کشاورزی این منطقه را مسدود کرده و اطراف کلیه روستاها نیروهای مسلح مستقر کردند.

۵-در پست بازرسی مسیر فرعی اقلید به صفاشهر، پاسداران با شلیک هوایی درصدد پراکنده کردن انبوه جمعیتی بر آمدند که قصد رفتن به پاسارگاد را داشتند.

۶-در برخی از پستهای بازرسی از سرنشینان خودروها می‌خواستند یک تعهد نامه کتبی امضا کنند و متعهد شوند که تا ۲۴ساعت به سمت پاسارگاد نروند.

۷-رژیم در آخرین ایست بازرسی به سمت پاسارگاد، جاده را با موانعی شبیه میخهای بزرگ بسته بود تا هیچ خودرویی امکان عبور پیدا نکند.

۸- رژیم آخوندی در مناطق مختلف شمار زیادی از مردم و حتی اهالی بومی منطقه را به‌خاطر کمک به مسافرانی که برای تجمع در پاسارگاد آمده بودند، بازداشت کرده است.

۹-در برخی تجمعات در جاده‌ها و راههای منتهی به پاسارگاد مردم شعارهای ضدحکومتی از جمله شعار «مرگ بر اصل ولایت‌فقیه» سر دادند.

۱۰- پاسدار حسین شریعتمداری، نماینده خامنه‌ای در روزنامه کیهان، که از استقبال گسترده مردمی برای مشارکت در تجمع پاسارگاد به وحشت افتاده است، روز یکشنبه با دجالگری نوشت:‌ «حامیان آن روز کوروش همین نیروهای حزب‌الله امروز بوده‌اند». او مدعی شد لشکرکشی کوروش «برای گسترش آیین یکتاپرستی و نجات ملتهای مظلوم از سلطه جباران» بوده و این همان کاری است که امروزه رژیم آخوندی «با حضور خود در منطقه و برای حمایت از مقاومت (بخوانید تروریسم و بنیادگرایی) » می‌کند. این پاسدار که نمی‌تواند خشم خود را از شعارهای ضدحکومتی و به‌ویژه شعار «مرگ براصل ولایت‌فقیه»، پنهان کند اضافه می‌کند: تجمع‌کنندگان «اگر واقعاً طرفدار کوروش بوده و در ادعای خود صادق باشند باید شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر بدهند».

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۷آبان ۱۳۹۶ (۲۹اکتبر ۲۰۱۷)
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c7ba679c-7fa1-4130-868a-8769b9448a01"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات