728 x 90

پرونده هسته ای ایران,

خبرگزاری فرانسه: اپوزیسیون ایران می‌گوید: تمدید مذاکرات «راه به جایی نخواهد برد»

-

انعکاس خبرگزاری فرانسه
انعکاس خبرگزاری فرانسه
خبرگزاری فرانسه 19 ژوئیه 2014 از پاریس گزارش داد:
روز شنبه مریم رجوی پرزیدنت اصلی‌ترین اپوزیسیون ایران، برآورد کرد که تمدید مذاکرات بر سر برنامه هسته‌یی (رژیم) ایران «به جایی راه نخواهد برد» و فقط به (حکومت) تهران «فرصت برای فریبکاری بیشتر» خواهد داد.

پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران طی اطلاعیه‌یی اظهار تأسف کرد که «بی‌نتیجه ماندن مذاکرات وین و تن ندادن رژیم به یک توافق جامع که بتواند برای همیشه جلوی بمب‌سازی این رژیم را بگیرد، شکست سیاست مماشات و نرمش با این رژیم است».

(مریم رجوی) معتقد است که (رژیم) ایران بایستی «بی‌کم و کاست قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل را اجرا کند، به‌ویژه توقف کامل غنی‌سازی، پذیرش پروتکل الحاقی و دسترسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به مراکز و تأسیسات مشکوک این رژیم در ایران».

خبرگزاری فرانسه در گزارش خود، خاطرنشان کرد: شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایران، در سال 2002 وجود برنامه هسته‌یی (رژیم) ایران را فاش کردند. آنها که قاطعانه مخالف رژیم آخوندها هستند، به‌یمن ارتباطاتشان در داخل ایران به‌طور منظم در مورد پیشرفت این برنامه اتمی گزارش می‌دهند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b77e2f51-f3a7-4a0e-9d76-5176f1683aa5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات