728 x 90

کین‌توزی دیرپای خلیفه جهل و جنایت علیه شجریان از طریق نماینده‌اش پاسدار شریعتمداری و کیهان ولایت

استاد شجریان
استاد شجریان

کیهان خلیفه ارتجاع- ۱ خرداد ۸۹

نماینده خامنه‌ای:

متأسفانه شجریان در سنین پیری به یک خواننده دوره گرد تبدیل شده

که تلاش می‌کند از طریق ناسزاگویی علیه نظام تریبونی داشته باشد

جمعی از نمایندگان اصول‌گرای مجلس با حضور در مؤسسه کیهان و گفتگو با مدیر مسئول روزنامه، از تحریریه کیهان بازدید کردند. نمایندگان در این نشست نگرانی خود از شکایتهای متعدد سران و عوامل فتنه و برخی از ضد انقلابیون علیه کیهان را ابراز کردند.
شریعتمداری درباره شکایت محمدرضا شجریان که این روزها از سوی برخی رسانه‌های بیگانه مطرح می‌شود گفت؛ متأسفانه ایشان هم‌اکنون در سنین پیری و سالخوردگی به یک خواننده دوره گرد تبدیل شده که تلاش می‌کند در آمریکا و کشورهای اروپایی از طریق ناسزاگویی و دروغ پردازی علیه ایران اسلامی‌ تریبونی برای مطرح کردن خود داشته باشد و ما گفتنی‌هایی درباره او داریم که حتماً برای مردم شنیدنی خواهد بود». (کیهان ۱خرداد۸۹)

کیهان ولی‌فقیه ارتجاع- ۱۰دی ۹۳

شرط ادامه فعالیت هنری شجریان عذرخواهی از رفتارهایش است

کیهان ۱۰دی ۹۳:

«سخنگوی وزارت ارشاد شرط ادامه فعالیت هنری شجریان را عذرخواهی او از رفتارهای اخیرش دانست. حسین نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم اظهار داشت: شجریان با نوع رفتارهایش در دهه دوم انقلاب باعث شد از مردم و نظام جدا شود. او باید گذشته را جبران کند».

کیهان خامنه‌ای -۲۲ اردیبهشت ۹۴

شجریان نگفت که چرا خودش را در اختیار خونین‌ترین دشمنان مردمش قرار داده

و با بدنام‌ترین آنها عکس یادگاری گرفته است!

کیهان ۲۲اردیبهشت ۹۴:

«هنرمند سابقی که به اعتراف خودش «از این به بعد هر چه بخوانم گزافه‌گویی است» این روزها سرکشی خود به مراکز و مجامع را افزایش داده است.
حضور در یکی از محافل «دانشگاه آزاد» قدم بعدی برای احیای خواننده گذشته بود. شجریان در این مراسم، سخنرانی کوتاهی انجام داد. او گفت که «متأسفم که نمی‌توانم برای مردم آواز بخوانم.» البته شجریان هیچ‌گاه توضیح نداده که چرا در سال88 به کمک گروهی شتافت که سعی داشتند مردم کشور او را از حق انتخاب و رأی دادن محروم کنند. شجریان نگفت که چرا در یک مراسم تشییع جنازه از کشور خودش با عنوان سرزمینی «نفرین شده» یاد کرد. شجریان نگفت که چرا خودش را در اختیار خونین‌ترین دشمنان مردمش قرار داده و با بدنام‌ترین آنها عکس یادگاری گرفته است».