728 x 90

کنفرانس آنلاین - همبستگی عربی اسلامی با مردم و مقاومت ایران برای پایان دادن به ‌تروریسم و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی

کنفرانس همبستگی عربی اسلامی با مردم و مقاومت ایران برای پایان دادن به ‌تروریسم و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی
کنفرانس همبستگی عربی اسلامی با مردم و مقاومت ایران برای پایان دادن به ‌تروریسم و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی

در کنفرانس آنلاین «همبستگی عربی اسلامی با مردم و مقاومت ایران برای پایان دادن به‌تروریسم و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی» در ۲۵فروردین۱۴۰۰ که با حضور خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت و در ارتباط با ۲۰۰۰نقطه از ۴۰کشور برگزار شد، رهبران سیاسی و شخصیت‌های برجستهٔ مذهبی و پارلمانترها از طیف وسیعی از کشورهای عربی و هم‌چنین شخصیتهایی از اروپا و آمریکا شرکت و سخنرانی کردند.

 

  • سخنرانی خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت 

مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران

مریم رجوی: آخوندهای حاکم بر ایران خصم همه ادیان ابراهیمی و همه مذاهب اسلام هستند

سخنرانی به‌مناسبت ماه مبارک رمضان در کنفرانس همبستگی عربی- اسلامی با مردم و مقاومت ایران

دوستان عزیز!
خواهران و برادران!
نمایندگان جوامع مسلمان فرانسه!
به‌همه شما سلام می‌کنم و از حضورتان در این کنفرانس به‌مناسبت آغاز ماه رمضان سپاسگزاری می‌کنم و بسیار خوشحالم اگر ‌چه به‌خاطر شیوع کرونا هنوز متأسفانه از امکان دیدار مستقیم شما محروم هستیم.
مثل هر سال در شروع رمضان، ماه تقوای رهایی‌بخش، به مسلمانان فرانسه، به همه مسلمانان جهان به‌خصوص خواهران و برادرانمان در کشورهای عراق و سوریه و یمن و لبنان و فلسطین و افغانستان که قربانیان مستقیم رژیم ولایت فقیه هستند و البته به خواهران و برادران‌مان در ایران از هر مذهبی که هستند، درود می‌فرستم.
امروز پاندمی، چهره زندگی را در بسیاری کشورها تغییر داده اما موضوع ایران متفاوت است. در آنجا حکومتی است که برای جلوگیری از قیام مردم و برای زمین‌گیر‌کردن آنها عامدانه در پی کلان تلفات انسانی به‌عنوان سپر ضد قیام است. آن‌قدر که خامنه‌ای در مقام ولی‌فقیه، خرید واکسن از آمریکا و انگلستان و فرانسه را صریحاً ممنوع اعلام کرد. آخوندهای حاکم به هیچ عنوان به هشدارها و درخواست‌های پزشکان متخصص برای مقابله با کرونا و کاستن از تلفات انسانی اعتنایی نمی‌کنند.
ایران با ۲۵۰هزار مرگ، به‌نسبت جمعیت ۸۵میلیونی خود، بالاترین تلفات انسانی را دارد و از لحاظ تعداد پس از آمریکا و برزیل قرار می‌گیرد. مسئول مستقیم این کشتار بزرگ شخص خامنه‌ای است.
مردم ایران در شرایطی وارد رمضان و روزه‌داری شده‌اند که هر روز زندگی‌شان با گرانی و محرومیت در هم کوبیده می‌شود و میلیون‌ها نفر بیکار شده‌اند.
آخوندها با چند برابر کردن قیمت کالاها، هزینه سپاه پاسداران و جنگ و تروریسم در منطقه را، از جیب مردم ایران تأمین می‌کنند.(جزئیات بیشتر در سایت مریم رجوی)

 

  • انور مالک گزارشگر پیشین سوریه در اتحادیه عرب به عنوان مجری این برنامه گفت:

انور مالک - گزارشگر پیشین سوریه در اتحادیه عرب

 از اینجا به مردم ایران یک پیام را می‌رسانیم و این‌که شما در مبارزه با رژیم آخوندی تنها نیستید و شخصیت‌های بسیاری همراه شما هستند.
جبهه همبستگی بین‌المللی از حمایت جهانی برخوردار است.
در این دیدار خانم مریم رجوی شرکت می‌کنند. او بر دوش خودش پیام مردم ایران را حمل می‌کند.

 

  • سخنرانی سید احمد غزالی نخست‌وزیر پیشین الجزایر

سید احمد غزالی

بسم‌الله والحمدلله و شکر لله و الله اکبر

والصلاة والسلام علی رسول‌الله

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور شورای ملی مقاومت ایران السلام علیکم.

السلام علیکم و رحمة‌الله و خداوند به شما اجر بدهد بابت تلاش‌هایتان در راستای یک آرمان بزرگ و مشروع.

خواهر عزیز و برادر محترم‌مان مسعود رجوی و تمامی کسانی که از شما پیروی می‌کنند از مجاهدین خلق، این سازمان یک سازمان با قدمت است که بهای سنگینی را با جان و مال خود پرداخته است در خدمت به مردم ایران به‌منظور آزادسازی از انواع دیکتاتوریهای مختلف از رژیم شاه ساقط شده و تا امروز.

شخصا مایه افتخار و خوشوقتی است که در این تجمع شریف شرکت می‌کنم.

کماکان مردم ایران با چالشهایی روبه‌رو هستند و این علاوه بر سرکوب روزانه است که از آن رنج می‌برند و مجازاتهای ظالمانه‌ای که از سالیان طولانی آنرا اعمال می‌کنند، این مردم شایسته هستند که حقوق مشروعشان برای برخورداری از یک زندگی با عزت و در آزادی و کرامت محقق گردد.

مبارزاتی که از زمان دیکتاتوری شاه توسط سازمان مجاهدین خلق انجام می‌شود، فقط مربوط به مردم ایران نیست. مقاومت ایران در خدمت مردم ایران است، اما هم‌چنین در خدمت مردم منطقه است، نه تنها منطقه عربی - اسلامی. هم‌چنین در خدمت صلح و ثبات در سراسر جهان است.

 

  • ایلونا جبریا دبیر کمیته روابط خارجی پارلمان آلبانی

ایلونا جبریا - دبیر کمیتهٴ روابط خارجی پارلمان آلبان

سلام بر شما دوستان گرامی و مجاهدین و خانم رجوی عزیز
همه ما نگرانی‌هایی در مورد وضعیت حقوق‌بشر در ایران داریم. همه می‌دانیم در حالی که مردم را در ایران سرکوب می‌کردند زنان و جوانان بیشترین سرکوب را تحمل کردند.
دیدیم سازمانهای بین‌المللی مکرر اقدامات سرکوبگرانه رژیم ایران را محکوم کردند. ما هم در آلبانی به شدن نگران جوانان در ایران هستیم.
ما بسیار خوشحالیم که در کشورمان مجاهدین را داریم آنان که یک الگوی بسیار خوبی را ارائه می‌کنند.
ما می‌دانیم که همواره تهدیدهای تروریستی علیه مجاهدین وجود دارد.
ما باید با هم به حمایت از مجاهدین برخیزییم.
خیلی خوشحال هستیم از همکاری با مجاهدین و امیدوارم زودتر ایران آزاد شود.

 

  • دکتر بسام عموش - وزیر دولت و سفیر پیشین اردن در تهران

دکتر بسام عموش - وزیر دولت و سفیر پیشین اردن در تهران

از وقتی خمینی آمد شعار صدور انقلاب را سرداد و این امر با نوعی احتیاط و انتظار از سوی برخی کشورها همراه بود.

به‌طور واقعی تنش از سال۱۹۷۹ آغاز شد و تا امروز ادامه دارد و آنچه رسانه‌ها مستمراً در مورد رژیم ایران تکرار می‌کنند به‌خاطر این است که ایران در لبنان و سوریه و در عراق و یمن دخالت کرده و حتی تلاش می‌کند در کشورهایی که او را پشتیبانی نمی‌کنند و تحت فرمانش نیستند نیز هسته‌هایش را فعال کند. این سیاست ایران که متعلق به رژیم کنونی می‌باشد یک سیاست شکست‌خورده است آخوندهای حاکم بر ایران تلاش می‌کنند به سلاح هسته‌یی دست پیدا کنند و سؤال این است که سلاح هسته‌یی را برای چه کسی می‌خواهند؟ این رژیم از وقتی آمد شروع به سرکوب مردمش کرد.

نقش ملاهای حاکم بر ایران از سال۱۹۷۹ تا امروز نقشی منفی بوده است و به همین دلیل من مطلقاً نمی‌توانم نمی‌توانم این رژیم را تأیید کنم و فکر می‌کنم که این رژیم صرفاً مذهب را دستاویز قرار داده و دین از آن بری است. از خداوند قادر متعال مسألت دارم که همه ما را در دستیابی به آنچه دوست داشته و از آن راضی می‌باشند موفق گرداند و خواسته‌های مردم ایران و مردم منطقه و مسلمانان در همه جا را برآورده کند.

 

  • عزام الاحمد رئیس فراکسیون الفتح در پارلمان فلسطین، معاون پیشین نخست‌وزیر فلسطین

عزام الاحمد رئیس فراکسیون الفتح در پارلمان فلسطین، معاون پیشین نخست‌وزیر فلسطین

یک بار دیگر مراتب تشکر خودم را ابراز می‌کنم که از ما دعوت کردید در این کنفرانس مهم شرکت کنیم.
خواهر گرامی مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران خواهران و برادران دوستان و شرکت‌کنندگان در کنفرانس همبستگی عربی اسلامی با مردم ایران و مقاومت ایران. مقاومتی که برای از بین بردن تروریزم و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی شکل گرفته است.
از شهر رام‌الله با شما صحبت می‌کنم در فلسطین در سرزمین خود ما، ما مقاومت می‌کنیم و هیچ نیرویی در جهان نیست بتواند به استواری و تمسک ما به سرزمین خودمان بر‌ آن خدشه وارد کند. در این کنفرانس برای همبستگی عربی و اسلامی به رهبری مجاهدین خلق شرکت کردم و مراتب درود و همبستگی مردم فلسطین را به شما اعلام می‌کنم به‌ویژه در این روزهای پر فضیلت در ماه مبارک رمضان من می‌خواهم از طریق خواهر گرامی مریم رجوی درودهای گرم خودم را به برادرم مسعود رجوی اعلام بکنم او کسی است که هرگز برای یک لحظه هم از یاد نخواهیم برد.

 

  • دکتر ریاض یاسین وزیر خارجه سابق یمن و سفیر کنونی این کشور در فرانسه

دکتر ریاض یاسین – سفیر یمن در فرانسه، وزیر خارجه (۲۰۱۵)

بهترین تبریکات و تهنیتها و درودهای خودم را به‌مناسبت ماه مبارک رمضان تقدیم می‌کنم از خداوند متعال خواهان حفظ و حراست از شما و تحقق صلح و امنیت و ثبات در تمامی جهان و در کشورمان به‌طور خاص که این روزها از یک جنگ بیهوده توسط شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت رژیم ایران رنج می‌برد.

فاجعه انسانی و تراژدیی که کشور ما در آن به‌سر می‌برد، علت اصلی آن همان کودتایی است که این شبه‌نظامیان حوثی کردند و کنترل مطلق آنها بر روی نهادهای دولتی و ادامه اعمال جنایتکارانه و تروریستی است
کارهای این شبه‌نظامیان در اساس و در تمامیت خود اعمال تروریستی است بالاترین دلیل، آنها تمامی تلاشهای داخلی و منطقه‌یی و بین‌المللی برای متوقف کردن این جنگ را رد می‌کنند آنها می‌خواهند این جنگ ادامه پیدا کند برعلیه مردم یمن تا برنامه‌ها و طرح‌های رژیم ایران را اجرا کنند.
تمامی برادران و دوستان را فرا می‌خوانم برای همبستگی و دعا و کمک به مردم‌مان در داخل یمن که الآن تحت کنترل این شبه‌نظامیان بنیادگرا هستند، یکبار دیگر به همگی شما درود می‌فرستم.

 

  • سخنرانی احمد جارالله سر دبیر روزنامه السیاسة کویت

احمد جارالله - سردبیر روزنامهٔ السیاسه کویت

در ابتدا به‌مناسبت ماه رمضان به مردم ایران، ماه رمضان را تبریک می‌گوئیم و برای آنها آرزوی خیر مستمر داریم، آنها مردمانی هستند که در حال حاضر از نحوست رژیم رنج می‌برند، این رژیم یک رژیم عقب مانده است که مردم و کشور بزرگ ایران را فرسوده کرده هم‌چنین همسایگانش را با صدور فرقه‌گرایی و با صنعت تروریسم خسته نموده است هرگز چنین چیزی را مشاهده نکرده بودم، مگر در دوران خمینی و خامنه‌ای.
رژیم ایران جهان را مورد اذیت و آزار قرار می‌دهد مانند رژیم‌هایی مثل هیتلر و موسولینی و رژیمهای دیگر که سرنگون شدند.
از مقاومت ایران تشکر می‌کنم و امیدوارم که تمامی جهان در کنار آنها بایستد چرا که ایستادن در کنار این مقاومت به این معنا است که این رژیم آزاردهنده منطقه و کشورهای عربی و کشورهای اسلامی و هم‌چنین کشورهای جهان سرنگون خواهد شد.
از خانم عالیقدر مریم رجوی تشکر می‌کنم و برایشان آرزومندم که مسئولیت این کشور را به‌دست بگیرد تا این‌که این تنش از این منطقه پایان پذیرد، و م خیر و همکاری و روابط سالم بین کشورها برقرار شود.


دکتر ایهم سامرایی وزیر سابق برق عراق

دکتر ایهم سامرایی وزیر سابق برق عراق

از سوی خودم و از سوی جنبش ملی عراق تبریک می‌گویم به مردم قهرمان ایران، به‌مناسبت ماه مبارک رمضان که امیدوارم برای هر دو خلق ایران و عراق بشارت دهنده سرنگونی رژیم آخوندها در تهران و بغداد و بازگشت آزادی و عدالت و پیشرفت در سراسر ایران و عراق و تمامی منطقه باشد.
بیش از 40سال است که مردم ایران، در زیر ظلم دیکتاتورهای عصر به‌سر می‌برند این رژیم مردم خود را به نامه دین زندان، ناپدید و به‌قتل می‌رساند،
40سال است که مردم قهرمان ایران مبارزه می‌کنند، تحت هدایت و رهبری مقاومت ملی خود و در رأس آن مبارزان، مجاهدین خلق قهرمان با رئیس‌جمهور منتخب مقاومت مردم ایران، خانم مبارز ِ محترم مریم رجوی که از خداوند مسئلت دارم که به او طول عمر دهد، تا تحقق پیروزی که نزدیک است و به ایران متمدن و مترقی و رفاه باز گردند.
عزیران، شما را بشارت می‌دهم، در همسایگی شما مردم عراق عرب با تمامی اقلیتهای خود کردی و ترکمانی و کلده و آشوری، انقلاب شان را علیه دخالت‌های رژیم ایران و آنچه که شبه‌نظامیان مزدور آن مرتکب می شوند ادامه می‌دهند.
قیام اخیر مردم عراق که عمر آن نزدیک به دو سال و ضد جیره‌خواران رژیم آخوندی است و به‌طور مشخص در استانهای شیعه‌نشین در جنوب عراق که رژیم ایران، بدروغ مدعی بود که آنها از این رژیم حمایت می‌کنند. در اینجا به شما اطمینان خاطر می‌دهم که انقلاب مردم عراق ادامه خواهد یافت و پیروزی آنها نزدیک است.
برادران و خواهران
تنها راه نجات خلقهای منطقه و جهان همان‌طورکه می‌بینیم:
یکم: حمایت از مردم قهرمان ایران در انقلابش علیه ولایت فقیه و کمک به آن برای سرنگونی رژیم آخوندها به رهبری مقاومت دلاور ایران.
دوم: حمایت از قیام مردم عراق و سوریه و لبنان علیه آخوندهای حاکم در ایران.
سوم: همبستگی با مقاومت ایران و مجاهدین خلق و میثاق مریم رجوی برای برپایی یک ایران آزاد، در همزیستی مسالمت‌آمیز و دوستانه با همسایگان و حمایت از آنها و به‌رسمیت شناختن بین‌المللی آنها، به‌عنوان نمایندگان اصلی مردم ایران.

 


دکتر شیخ تیسیر تمیمی – قاضی‌القضات فلسطین (۲۰۱۰)

دکتر شیخ تیسیر تمیمی – قاضی‌القضات فلسطین (۲۰۱۰)

بسم الله الرحمن الرحیم

حضار محترم
با درودهای اسلام جاودانه و سلام و درود و رحمت خداوند به شما، فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به شما تبریک می‌گویم و از خداوند متعال مسئلت دارم که روزه و قیام و سایر عبادات شما و ما، مورد قبول واقع گردد.
اما رژیم ولایت فقیه در تهران در رابطه با احکام (اسلام) در کجاست؟ این رژیم در رابطه با دین رحمت و برادری و همزیستی درکجا است؟ و چگونه این رژیم این کشتارها و ترورها را مرتکب می‌شود؟ و مخالفان خود را به اسم اسلام تصفیه می‌کند. چگونه او دستگیر و زندان می‌کند و به‌قتل می‌رساند صدها هزار نفر را اعدام می‌کند که مخالف سیاستهایش مبنی بر تروریسم و نژادپرستی و فرقه‌گرایی است، حتی شهروندان بی‌دفاع از خلقهای منطقه از تروریست این رژیم در امان نیستند و باعث آوارگی و گرسنگی میلیون‌ها نفر از یمن و عراق و سوریه و لبنان شده است. و پایه‌یی‌ترین حقوقشان در تأمین نیازهایشان و یک زندگی با کرامت محروم هستند.
سازمان مجاهدین خلق ایران از ابتدای روی کار آمدن این رژیم فاشیستی نقش بسیار به‌سزایی در افشای طرح‌های شیطانی آن مبنی بر فتنه‌انگیزی بین شیعه و سنی و ترویج پدیده بنیادگرایی اسلامی داشته است.
من اعراب و مسلمان را که از مصائب رژیم آخوندی جانشان به لب رسیده و در آتش آن می‌سوزند فرا می‌خوانم که در کنار مردم ایران و مقامت شجاعانه آن بایستند و آنان را فرا می‌خوانم که حمایت کنند از میثاق خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران این میثاق شامل 10 ماده و در راستای بر پایی یک دولت ایران آزاد و دمکراتیک مبتنی بر تقویت روابط برادرانه و صلح و حسن همجواری بین خلقهای عربی برادر است.
مردم فلسطین هرگز فریب شعارهای پرزرق و برق رژیم را نخواهند خورد.
از خداوند متعال مسئلت دارم که در سال آینده، مردم ایران برادر را از این رژیم خون‌ریز و تروریستی و نژادپرست آزاد گرداند و اهداف و آرزوهای آنها برای آزادی و ثبات و برپایی یک کشور دمکراتیک واقعی برهبری سازمان مجاهدین خلق و مقاومت ایران محقق گرداند.

 


استاد جلال گنجه‌ای مسئول کمیسیون مذاهب و ادیان در شورای ملی مقاومت

استاد جلال گنجه‌ای مسئول کمیسیون مذاهب و ادیان در شورای ملی مقاومت

ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به حضور خانم مریم رجوی و یکایک شرکت‌کنندگان در این کنفرانس
رژیم آخوندی از آغاز پیدایش در حاکمیت ایران پنهان نکرد که سلامت و امنیت تمامی ملتهای مسلمان را هدف گرفته است. همه می‌دانند این رژیم چه ارگانهایی برای نابودی مردم و ملتهای منطقه و تمام دنیا تأسیس کرد. نهادهایی که رسماً قانون اساسی رژیم هم با آن همراه بود.
حتی دیدیم خمینی در وصیت‌نامه‌اش از جوانان و مسلمانان درخواست می‌کند که تلاش کنند که تمام جهان اسلام تبدیل شود به یک جمهوری اسلامی. این خیلی مهم است. یک نمونه از این تلاش همان جنگ ۸ساله بود. ممکن است شنونده‌ای که این سخنان را می‌شنود گمان کند اگر این سیاست رژیم است چطور برای به خاک و خون کشیدن مردم سوریه و حفظ حاکمیت سوریه ده سال است که تلاش می‌کند؟ اتفاقاً همین نمونه برای پی بردن به اهمیت مقاومتی که با این رژیم و سیاست جنگ‌افروز آن می‌جنگد کافی است.
سالها قبل خمینی به خامنه‌ای نوشت ولایت فقیه می‌تواند به‌خاطر حفظ مصلحت روز احکام متقن را کنار گذاشت. نماز و روزه و حج و … را نفی کرد.
این پاسخ همین جنایتی است که در سوریه کردند و می‌کنند.
او می‌خواست ۵۷کشور اسلامی تبدیل شود به یک کشور جمهوری اسلامی ایران زیر نظر خودش. این تهدید تمام جهان است. تحقق این آرمان را مجاهدین خلق ایران به رهبری مسعود و مریم رجوی مانع شدند.


خلیل مرون مدیر مسجد بزرگ اوری در فرانسه

خلیل مرون مدیر مسجد بزرگ اوری در فرانسه

خواهر عزیزم مریم رجوی خوشبختم که امروز در کنار شما می‌باشم. به‌رغم شرایط کنونی در کووید ۱۹ و می‌خواهم شخصاً به شما و کلیه مجاهدین که برای دمکراسی در ایران می‌جنگید، برایتان ماه رمضان خوبی آرزو کنم. رمضان ماه فدا و قربانی وماه رحمت و تقوی و همبستگی است. آنچه که برای شما در این سال آرزو می‌کنم، ماه رمضان که ماه پیروزی است، برای شما هم آرزوی پیروزی بطور خاص برای کشور تان می‌کنم.
در نهایت خانم رجوی! اشرفیها که مرا از خانواده خود می‌دانند، من اشرفی هستم و اشرفی می‌مانم.

 

احمد بوحشیش نایب‌رئیس پارلمان فلسطین

احمد بوحشیش نایب‌رئیس پارلمان فلسطین

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران و خانمها و آقایان در شروع ماه مبارک رمضان را به شما تبریک می گویم ماه رحمت ماه محبت و همزیستی.

بسیار خوشحالم که امروز در ضیافت رمضان با شما هستم. این یک فرصت عالی برای دیدار با مجاهدان و آزادگان و مبارزان و همه آنهایی که خواهان آزادی و دمکراسی و عدالت هستند.

بهم پیوستیم تا یک پیام را بفرستیم و آن این‌که اسلام حقیقی چی هست اسلامی است بر پایه عدالت بر پایه پیشرفت و رو به جلو صلح و امنیت ما گردهم آمده‌ایم و دیدار می‌کنیم تا پیام مقاومت ایران را بشنویم.
پیام رئیس‌جمهور این مقاومت خانم مریم رجوی این است که مردم ایران اولین کسانی هستند که از رژیم حاکم بر ایران درد و رنج کشیده‌اند.
این رژیم در سال۶۷ بیش از ۳۰هزار را اعدام کرد.

رژیم آخوندی دیگر مشروعیت ندارد ما در کنار همدیگر بسوی یک هدف واحد حرکت می‌کنیم.

 

ولید فارس دبیرکل گروه پارلمانی فرا اطلس در مقابله با تروریسم

ولید فارس دبیرکل گروه پارلمانی فرا اطلس در مقابله با تروریسم

گرم‌ترین درودهای خودم را از واشنگتن به‌مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان تقدیم می‌کنم.
برخی تصور می‌کنند که گویی رژیم ایران حامی اسلام است. حقیقت را همه شما می‌دانید که رژیم ایران بیشترین موارد تروریسم و قتل و غارت علیه کشورهای منطقه را انجام داده است. آیا شاهد نبودیم و ندیدیم که صدها انسان در سوریه کشته شدند؟ آیا ندیدیم حزب‌الله را در لبنان؟ آیا در عراق و در یمن ندیدیم که گروه‌های وابسته به رژیم چه جنایتهایی کردند؟
این واقعیت رژیم ایران است.
این رژیم مدعی تشیع است. اما واقعیت این است که این رژیم شیعیان را در عراق نابود می‌کند. این اقدامات سرکوبگرانه علیه مردم ایران از زمانی شروع شد که قلب مردم ایران یعنی مجاهدین را سرکوب کردند. کشتار زندانیان سیاسی یک نمونه است. این رژیم مانع آزادی است.
از همه کشورهای جهان خواسته‌ام و می‌خواهم از همه مسلمانان جهان و ایران می‌خواهم که خطر رژیم را درک کنند و نسبت به آن اشراف داشته باشند.
دعا می‌کنیم مقاومت ایران و در قلب آن سازمان مجاهدین و هم‌چنین مردم ایران برای آزادی پیروز شوند.

 

کاک بابا شیخ حسینی - دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

کاک بابا شیخ حسینی - دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

نمایندگان کشورهای اسلامی و عربی شرکت‌کننده در این کنفرانس همان‌طور که مستحضر هستید رژیم سفاک آخوندی در طول ۴۲سال زمام‌داریش از همه ترفندها برای ضربه زدن به همزیستی اسلامی و انسانی در ایران و کشورهای منطقه بهره گرفته این رژیم که خود را مدافع اسلام می‌داند در اصل با تمام توان در ضدیت با اسلام و مسلمین می‌باشد
حاکمیت آخوندی در ایران در مدت ۴۲سال گذشته با تمام توان اقوام و ملیتهای ایران را سرکوب کرده است. به‌خصوص مردم کردستان ایران از جانب این رژیم سفاک و ضدانسانی ظلم‌ها و ضربه‌های فراوانی را متحمل شدند.
ماموستا ملا ابراهیم حکمت که در زمان اعدام حدود ۸۰سال عمر داشت تنها به‌خاطر این‌که سنی بود از جانب این رژیم به اعدام محکوم شد.

سازمان خبات کردستان ایران و پیشمرگان این سازمان هم‌سو و هم‌پیمان با سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت ایران تلاشمان بر این است که بیشتر از گذشته این رژیم منفور و ضداسلامی انسانی را افشا کنیم و در مجامع بین‌المللی و در سطح منطقه به‌خصوص بیشتر از گذشته این رژیم سفاک و ضدانسانی و سیاست هایش را برملا کنیم.

 


دکتر نذیر حکیم دبیرکل پیشین ائتلاف سوریه

دکتر نذیر حکیم دبیرکل پیشین ائتلاف سوریه

به مسلمانان ایران و سوریه فرا رسیدن ماه رمضان را تبریک می‌گویم
در سوریه کار خودمان را ادامه می‌دهیم تا سرنگونی رژیم ایران

مردم ایران از جانب دستگاه امنیتی رژیم حاکم مورد فشار قرار گرفتند. هر جا که مردم مظلوم منطقه مورد فشار قرار گرفتند نقش رژیم ایران را می‌بینیم. رژیم ایران مدعی بود سوریه استان ۳۵ رژیم ایران است.
آرزوی پیروزی و آزادی داریم برای مردم ایران و خلقهای منطقه. از اینجا به خانم رجوی درود می‌فرستم و می‌گویم زنده باد انقلاب ایران.
ما آزاد نمی‌شویم مگر این‌که شما آزاد شوید و شما آزاد نمی‌شوید مگر این‌که ما آزاد شویم.
ما هر روز مشاهده می‌کنیم که چطور طرح و برنامه‌های رژیم ایران افشا می‌شود. دوران رژیم ایران به پایان رسیده است.
مردم ایران درد و رنج بسیار کشیده‌اند.

زنده باد مقاومت ایران. آزادی از آن مردم ایران و تمامی مردم منطقه خواهد بود.

 

 


طاهر بومدرا نماینده دبیرکل ملل‌متحد برای اشرف

طاهر بومدرا نماینده دبیرکل ملل متحد برای اشرف

خواهران و برادران و خانمها و آقایان برای شما آرزوی سلامتی دارم به‌مناسبت ماه مقدس رمضان. من از این فرصت استفاده می‌کنم تا چند کلامی را بگویم در مورد وضعیت حقوق‌بشر در ایران.

رکورد مسلمانانی که توسط رژیم ایران به‌قتل رسیده‌اند بی‌سابقه است در همه جهان. آخوندها در ایران در واقع سوء‌استفاده کردند از قانون شریعت خودشان برای اعدام این همه مسلمان بیگناه.
فتوای خمینی در تیرماه ۶۷ که حکم داد به اعدام فوری مخالفان. سی هزار زندانی سیاسی اعدام شدند در تابستان ۱۳۶۷ برای اجرای همین فتوا این قتل‌عام یکی از بدترین جنایت است در تاریخ ایران.

به تازگی این موضوع توسط ۷ کارشناس مستقل ملل‌متحد به‌رسمیت شناخته شد به‌عنوان قتل‌عامی که توسط خمینی دستورش داده شد و کسانی مثل حسینعلی نیری آنرا اجرا کردند و هم‌چنین مصطفی ‌پورمحمدی و ابراهیم رئیسی و علیرضا آوایی و بسیاری دیگر همین‌هایی که همین الآن در قضاییه رژیم ایران خدمت می‌کنند و حتی به مواضع بالا و رهبری کننده رژیم آخوندی ترفیع پیدا کردند.
بیایید به‌خاطر بیاوریم کشتاری که در آبان ۹۸صورت گرفت.
جنایات رژیم آخوندها در مرزهای ایران محدود نمی‌شود در عراق در سوریه و در یمن و حتی اروپا
جنایت نوری المالکی
محاکمه اسدالله اسدی در بلژیک و...


اسقف جان بریچارد اسقف آکسفورد (۲۰۱۴)

اسقف جان بریچارد اسقف آکسفورد (۲۰۱۴)

وضعیت حقوق‌بشر در ایران بسیار نگران‌کننده و بد است.
همه اقلیتها قربانیان رژیم ایران هستند.
آنچه در ایران هست رژیمی است که از مذهب سوء‌استفاده می‌کند.
باور به خدا باور به اخلاقیات انسان و باور به عدالت است.
فعالین حقوق‌بشر همه در ایران تحت اتهام پوشالی محاربه و اقدام علیه امنیت به اعدام محکوم می‌شوند.
گردهمایی ما در ماه رمضان بیانگر یک جبهه متحد علیه سرکوب و نقض حقوق‌بشر در ایران است.
خواسته‌های ما به‌خوبی در طرح ده ماده‌ای خانم مریم رجوی منعکس شده است.
ما همه اینجا هستیم در آستانه ماه رمضان، تا با همبستگی خود رژیم ایران را محکوم کنیم و بخواهیم از مراجع بین‌المللی که به مصونیت این رژیم پایان دهد. من می‌خواهم صدای خودم را پیوند بزنم به صدای آنان که خواستار کنار گذاشتن این رژیم هستند.
ادامه بدهید به ادامه مبارزه برای استقرار یک ایران دمکراتیک و آزاد.


دکتر خالد الیمانی – وزیر خارجه یمن (۲۰۱۹)

دکتر خالد الیمانی – وزیر خارجه یمن (۲۰۱۹)

برادران و خواهران در رهبری مقاومت ایران
تمامی شرکت‌کنندگان در این مراسم ماه مبارک رمضان
خواهر مبارز شجاع مریم رجوی

در شروع، درودهای مردم یمن را، که روزانه با جنایتهای شبه‌نظامیان حوثی وابسته به رژیم ایران مواجه هستند به شما می‌رسانم، آنها یمن را به بزرگترین فاجعه انسانی در دنیا تبدیل کرده‌اند. 
ای عزیزان، یمن وارد هفتمین سال جنگ پوچ و بیهوده‌ای شده که رژیم تروریستی ایران آن را علیه مردم پایدار و مقاوم ما تحمیل کرده، که در دفاع از حق خود برای یک زندگی با کرامت هستند.
با بهترین درودها به شما زنان و مردم و کودکان و پیران در ایران به‌مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان.

حکومت ایران اقدام به إعمال تروریسم بین‌المللی و صدور تروریسم به تمامی کشورهای منطقه به نام دین می‌کند در حالی که دین از او بری است. نمونه‌های استفاده رژیم ایران از دیپلماسی در پروژه‌های تروریستی و اخلال در امنیت و ثبات منطقه‌یی و بین‌المللی زیاد است همان‌طور که قبلاً نیز یک افسر مخابرات ایران اسدالله اسدی تحت همین عنوان بکار گرفته شده بود.
هم‌چنین رژیم ایران شبه‌نظامیان حوثی را که نقض آشکار قطعنامه‌های شورای امنیت و قانون بین‌المللی است مجهز به انواع موشک و پهپادها کرده تا به مردم یمن حمله کنند.
امروز که ما در ایام مبارک به‌سر می‌بریم، نگاهی به وضعیت مردم‌مان در یمن و ایران و عراق و لبنان و دیگر کشورهای منطقه می‌کنیم، این رژیم ایران است که ثروتهای ایران را صرف آنها برای باندها و شبه‌نظامیان تروریست و پروژه‌های توسعه‌طلبانه....
جای خوشوقتی است که جنبش مقاومت شجاع ایران و رهبری آن‌که در خانم مریم رجوی و مجاهدین خلق متبلور می‌شود درود بفرستم هم‌چنین به کانونهای شورشی مقاومت ایران در داخل درود می‌فرستم.


عاطف مخالیف نماینده پارلمان مصر

عاطف مخالیف نماینده پارلمان مصر

شرکت‌کنندگان محترم، مجاهدین خلق ایران در داخل و خارج ایران؛
ما عادت کردیم هر سال در ماه رمضان با حضور خانم رجوی حضور داشته باشیم. مراسمی که در آن شخصیتهای مختلف سیاسی جمع می‌شوند. این سخن خداوند است که ظالمان یاری نمی‌شوند. این وعدهٔ خداوند است.


شیخ داهو مسکین – دبیرکل شورای امامان فرانسه

شیخ داهو مسکین – دبیرکل شورای امامان فرانسه

خانم رجوی

این داستان زیبای رمضان. ماه معنویت و اشتراک و گسترش معنویت. ما انسان‌ها هر سال یک بار به پیشواز رمضان می‌رویم و روح خود را در این ماه باز می‌یابیم. فرصت بسیار ارزنده‌ای است و هر سال ما بی‌صبرانه در انتظار این ماه هستیم. از این فرصت استفاده کرده به شما، مبارزات شما، استقامت شما و همکارانتان و همه مبارزان آزادی و برادران اشرفی در این شب رمضان سلام می‌کنم و برای روح همه کسانی که جان خود را فدای آزادی کرده‌اند دعا می‌کنم. چه اشرفیان، چه ایرانیان و چه همه آزادگان سرتاسر جهان.
شما برای هدفی خوب مبارزه می‌کنید. برای خوبی ایران و این امید همیشه ایران را تکان داده است. وقتی همه مردمان ایران آزاد باشند بدون تفاوت بین فارس، کرد، عرب، بلوچ. این امیدی برای ایران است. این امیدی است که باعث می‌شود انسان‌ها و همه ترکیبات انسانی با هم کار کنند. این امید باعث شده است که ایران همیشه کشوری بزرگ برای تمدن انسانی باشد. ایران به شما نیاز دارد و همیشه تکرار کرده‌ام و می‌کنم که خاورمیانه به شما نیازمند است. همه بشریت به شما نیاز دارد تا بتواند آزاد زندگی کند.
خدا در این ماه مقدس همه کسانی را که برای اهداف خوب مبارزه می‌کنند، را پشتیبانی کند تا سرتاسر جهان برادری حاکم شود تا نور بر این کشور درخشان تمدن حاکم شود، نور روح، دمکراسی، آزادی.
زنده باد ایران آزاد، زنده باد خانم رجوی و همه همراهانشان.


نجاح عزه - نماینده پیشین مجلس اردن

نجاح عزه - نماینده پیشین مجلس اردن

خانم مریم رجوی و مهمانان گرامی مهمانان عالیقدر اجازه بدهید به شما تبریک بگویم ماه مبارک رمضان را و شکر خدا را به‌جا بیاورم و امیدوارم که با برکت‌های بسیار آنرا تکمیل بکند و از خداوند مسئلت می‌کنیم صلح در سراسر جهان گسترش پیدا کند و هم‌چنین آرزو می‌کنیم که این کنفرانس در شرایطی برگزار بشود بار دیگر بتوانیم از نزدیک همدیگر را ببینیم.

درود می‌فرستیم به شما و مسیر مبارزه‌یی ‌که طی ۴دهه اخیر پی گرفتید در جلسات بسیاری من شرکت کردم که آخرین آن در سال۲۰۱۹ بود که در آن با خواهران و برادران مجاهد خلق دیدار داشتم و آرزو می‌کنم هدفهای انسان‌دوستانه شما محقق بشود تا این‌که بتوانیم همه با هم امنیت و صلح را محقق کنیم و بتوانیم بردباری همزیستی و صلح را محقق کنیم.

 


خاخام موشه لوین، نایب‌رئیس کنفرانس خاخام های اروپا

خاخام موشه لوین، نایب‌رئیس کنفرانس خاخام های اروپا

عصر بخیر به همگی، در روز آغاز رمضان از همراهی در این بزرگداشت و در این جشن خوشحالم. رمضان و فرهنگ رمضان در هر عصر، زمانی برای به اشتراک گذاشتن است.
اکنون که جهان از طرف افراطیون تهدید می‌شود وقتهایی برای به اشتراک گذاشتن و امکان گفتگو بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد و گفتگوی بین مذاهب یکی از راههای مبارزه با بنیادگرایی است. و این چیزی است که در اینجا انجام می‌شود و برای همین است که بلافاصله گفتم بله من شرکت می‌کنم چرا که می‌دانم همه شما عزیزان چقدر برای دموکراتیزه کردن ایران و مبارزه با بنیادگرایی و خشونت موجود کار می‌کنید.
و این دلیلی است که همواره در کنار شما خواهم بود برای امکان مبارزه، گفتگو و زندگی با هم تا شاید برای مردم زیبای ایران قدرتی ایجاد شود
برای سازماندهی این پیوند مجازی تشکر می‌کنم و امیدوارم که سال آینده دیدارمان حضوری باشد. هم‌چنین می‌خواهم به فعالیت‌های مریم رجوی درود بفرستم که چند سال پیش با خوشحالی با او ملاقات کردم وقتی که «سیلوی فاسیه» شهردار شهری در فرانسه به ما مدال طلای شهر را اهدا کرد. زمانی خارق‌العاده بود و من توانستم میزان تعهد او را در برنامه ۱۰ ماده‌ای که برای یک ایران دموکراتیک می‌خواهد، بسنجم.
عید رمضان مبارک و به امید دیدار خیلی زود.

 

عبد محسیری - نمایندگان پارلمان اردن

عبد محسیری - نمایندگان پارلمان اردن

خواهران و برادران مجاهد در تمام جهان
خواهر مجاهد مریم رجوی
من به‌عنوان کسی که موضوعات مربوط به مجاهدین و مقاومت مردم ایران را از نزدیک دنبال کردم برای من سؤال بود که چطور اعضای این سازمان توانستند با وجود دوری از زادگاه خودشان به مقاومتشان ادامه دهد. تا زمانی که به اشرف۳ رفتم و در آنجا حامیان آنها را در گردهمایی سالیانه مقاومت دیدم. این پایداری و مقاومت سرسختانه آنان را دیدم و می‌دانم به امید خدا پیروز می‌شوند.
رژیم آخوندی هزاران هزار بار در محاسبات خودش به سازمان مجاهدین پرداخته چون می‌داند تهدید اصلی رژیمش همین سازمان است و ما هم حمایت کامل خودمان را از این سازمان اعلام می‌کنیم.
رژیم شکست‌خورده و فاشیستی ایران باید پایان یابد.
این مقاومت انگیزه‌هایش را از درون ایران گرفته است. چند ماه بعد از دیدارمان در اشرف شاهد قیام در ۱۱۰شهر ایران بودیم. این قیامهایی است که تا روز پیروزی ادامه خواهد داشت. مجاهدین خلق ایران تحت رهبری خانم مریم رجوی به‌طور قطع و یقین پیروز خواهند شد. با چشم‌انداز طرح ده ماده‌ای ایشان.
انشاالله سال آینده همه در کنار هم در ایران جشن خواهیم گرفت.


استرون استیونسون همآهنگ‌کننده کارزار تغییر در ایران

استرون استیونسون هماهنگ‌کننده کارزار تغییر در ایران

زمانی بود که قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به‌عنوان قهرمانی شناسانده می‌شد که مثلا قرار بود که نیروها را علیه داعش متحد کند اما مشاهده شد که طبق دستوراتی که از تهران داده می شد سلیمانی کسی بود که نیروهای حشدالشعبی وحشی را هدایت می‌کرد و جنایات و کشتار‌هایی کردند برای نسل‌کشی و نابود کردن جمعیت سنی عراق که در برخی موارد به‌کلی نابود کردند. شهرهایی مثل رمادی فلوجه و موصل را به سمت نابودی کاملش رفتند.

قاسم سلیمانی تحت عنوان آزاد کننده در واقع یک جنایتکار و تروریست بود و هلاکت او در کنار فرودگاه بغداد یک ضربه سنگین به سران رژیم ایران بود.


مارک گینزبرگ سفیر پیشین آمریکا در مراکش

مارک گینزبرگ سفیر پیشین آمریکا در مراکش

سرکوب مردم ایران توسط رژیم با در نظر گرفتن اقداماتی که رژیم علیه تمام مذاهب در ایران انجام می‌دهد ضد صلح است.
آن بخش از ما که با خانم مریم رجوی آشنا شدیم درک کردیم که خانم رجوی یک اسلام بردبار و صلح‌جو را نمایندگی می‌کند.
یهودیان و مسیحیان و مسلمانان بایستی اهداف این رژیم را خوب بشناسند و به‌رغم همه امتیازاتی که اروپایی‌ها دادند تا رژیم را به یک توافق هسته‌یی برسانند ثابت شد رژیم در همان حال مشغول دروغپردازی بود. این همان رژیم دروغپردازی است که یک انقلاب را مصادره کرد. آنها همان کسانی هستند که در حال مذاکره مشغول تولید موشک و سلاحهای خطرناک بودند.
هر کس باور داشته باشد که رژیم ایران خواهان مبارزه با داعش و القاعده است به‌کلی اشتباه می‌کند. ما شاهدیم که رژیم ایران به تروریسم کمک می‌کند.
بنابراین مهم‌ترین و قدرتمندترین آلترناتیو برای این رژیم همان کسی است که یک اسلام دمکراتیک را نمایندگی می‌کند.


اسقف ژاک گایو - فرانسه

اسقف ژاک گایو - فرانسه

خانم رئیس‌جمهور
دوستان عزیز مقاومت

در شروع ماه رمضان من خوشبخت هستم که در بین شما می‌باشم. ما همه فرزندان ابراهیم هستیم
وقتی ما وارد روزه می‌شویم فراخوانی است برای شراکت. عدالت است. عملکرد به عدالت. شراکت یعنی باز کردن قلب و دست برای کسانی که از زندگی زخم خورده‌اند و احترام به عدالت.
هیچ کس به‌دلیل و ریشه فقر فکر نمی‌کند. ریشه در عدالت و احترام به حقوق است. به دلایل فقر و ریشه آن فکر نمی‌شود.
ما نیز به مانند شما ۴۰روز روزه می‌گیریم و این روزه در این 3 وجه خلاصه می‌شود یعنی تو به هم نوع خود تعمیم پیدا می‌کنی و به برادری که مریض، یا زندانی است یا خارجی است کمک مکنیم. ما از هم فاصله نمی‌گیریم بلکه به هم وصل می‌شویم و فکر می‌کنم در ماه رمضان بمانند روزه مسیحیان ما را با هم همبسته‌تر می‌کند.
رمضان خوبی در پیش داشته باشید.


احمد رفعت- نماینده پارلمان مصر

احمد رفعت- نماینده پارلمان مصر

سلام بر شما درود خدمت شما رمضان مبارک
درود می‌فرستم به بانوی مبارز مریم رجوی درود بر همه مجاهدین خلق ایران بر همه مبارزان آنهایی که با هر آنچه در اختیار دارند در راه سرنگونی این رژیم ستمگر رژیم آخوندی به میدان شتافتند. رژیمی که آسیب و زیان فراوان به جهان رساند به خاورمیانه رساند.
این رژیم به‌دنبال این است که تروریسم خودش را اگر بتواند به سراسر منطقه و سراسر جهان منتشر بکند درود می‌فرستم به همه مبارزان راه آزادی تحت هدایت خانم مریم رجوی و همه مجاهدین خلق ایران و من به آنها می‌گویم که تاریخ یاد خواهد کرد از آنچه که شما انجام می‌دهید علیه این رژیم ستمگر پیامی برای صلح برای جهان و برای همه کشورهای جهان.
این انقلاب انقلابی است پیروز و به امید خدا در تمام منطقه.
خانم مریم رجوی شما امید بزرگی هستید که تاریخ از اقدامات شجاعانه شما یاد خواهد کرد.


دکتر محمد الحاج نماینده پیشین پارلمان اردن

دکتر محمد الحاج نماینده پیشین پارلمان اردن

خواهر مجاهد مریم رجوی حامل پرچم آزادی مردم ایران از حاکمیت استبدادی و حامل پرچم اسلام اصیل است.
برادران و خواهران، با درودهای اسلام ِجاودانه به شما، السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته
درودهای برادرانه و ایمانی خودم را از سرزمین اردن، شما می‌فرستم.

ماهی که خداوند آنرا برای امت پیامبر (ص) بزرگ داشته، ماهی که در آن قرآن نازل شده، برای هدایت مردم با دلایل آشکارِ هدایت و مرزبندی
بله سمت و سو می‌گیریم بسوی خداوند متعال تا این‌که این اپیدمی که تمامی دنیا را فراگرفته، را از میان بردارد.
برادران و خواهران
دهه‌ها بر مردم ایران گذشت، و آنها در رنج و عذابند، از ظلم رنج می‌برند و از استبداد که رژیم آخوندها به نام دین متأسفانه اعمال می‌کند و جهان اسلامی، در واقع همه رنج می‌برند از این‌که این رژیم اولاً جهان اسلام را دسته‌بندی کرده به شیعه و سنی، و وحدتی که خداوند عز و جل بر امت محمد (ص) اراده کرده را از بین برده است درحالیکه خداوند سبحان متعال فرمود: که این امت شما امت واحدی است و من پروردگار شما هستم پس بپرستید، اما این رژیم به فتنه‌انگیزی در سراسر دنیای اسلام پرداخته به‌ویژه در شرق، عربی.
و آنها را تبدیل به مناطق درگیری و جنگ داخلی کرده است و آنچه که در این رابطه انجام داده، فتنه‌ها و فقر و غیره است.
و این رژیم میلیاردها را صرف این درگیریها و جنگها می‌کند درحالیکه مردم ایران خودشان از گرسنگی و فقر رنج می‌برند.

اهداف و آرزوهای ما متبلور می‌شود در مقاومت ایران که توسط خواهر مجاهد مریم رجوی رهبری و هدایت می‌شود، او حامل پرچم آزادی مردم ایران از حاکمیت استبدادی است او حامل پرچم اسلام اصیل است.
بله، مقاومت ایران حامل اسلام اصیل است که پیامبر ما محمد (ص) آنرا آورد، پرچم عدالت و بردباری، پرچم آزادی و حقوق‌بشر به‌دور از افراط‌گرایی و بنیادگرایی و حقد و کینه بین مردم، مقاومت مردم ایران و مجاهدین خلق ایران طرح روشنی برای ایران آزاد و دمکراتیک دارد که مبتنی بر روابط برادرانه با دنیا است و همکاری و مناسبات برادرانه با همسایگانش و به‌طور خاص روابط عربی ایرانی که بر پایه اخوت اسلامی و حسن همجواری سوار است.


محمد عسکر وزیر پیشین حقوق‌بشر یمن

محمد عسکر وزیر پیشین حقوق‌بشر یمن

خانم مریم رجوی
خواهران و برادران مبارز
با درود به شما از یمن از خط رویارویی اول با پروژه رژیم آخوندی تهران در منطقه، که این رژیم حمایت می‌کند از انهدام کشورم یمن و آن را ۳۰سال به عقب برده و در معرض جنگ قرار داده است این یک واقعیت است که کودکان نیز آن را در آینده به‌خاطر خواهند آورد، تراژدی انسانی که روزانه علیه بیش از ۳۰میلیون نفر صورت می‌گیرد.
امروز صلح بیش از هر وقت دیگری برای مردم یمن با تمامی اجزای آن یک نیاز مبرم است. صلح در برآورد من محقق نمی‌شود مگر این‌که بشکل جدی روی رژیم ایران فشار وارد کرد که از یمن دست بکشد و خون‌ریزی مردم یمن متوقف گردد تا امنیت و صلح و آزادی و حاکمیت مردم یمن بر سرزمین‌شان محقق گردد.

 

الحاج عبدوالله لی فدراسیون انجمنهای اسلامی آفریقا - کومور و آنتیلی

الحاج عبدوالله لی فدراسیون انجمنهای اسلامی آفریقا - کومور و آنتیلی

خانم رئیس‌جمهور، اعضای مقاومت ایران، خانمها و آقایان!
به نام فدراسیون فرانسوی انجمنهای اسلامی آفریقا درود می‌فرستم به شما. امیدوارم صلح با شما باشد.
جمهوری خواهان خواهان جدایی دین از دولت، خانم رئیس‌جمهور و شخصیت‌های برجسته، ما لحظه‌های بسیار سخت و مهمی را پشت سر می‌گذاریم.
همان طور که می‌دانید در گذشته نه چندان دور خشونتهای زیادی به نام اسلام صورت گرفت. تروریسم به نام اسلام باعث خشونتها و جنگهای زیادی شد که شهرهای سوخته و کودکان بی‌سرپناه بر جای گذاشت.
ما با شما و همه مسلمانان جهان همراه می‌شویم و این خشونت بیهوده را تحت نام اسلام محکوم می‌کنیم.
ما با دردهای شما و سختی‌های شما همراه هستیم.
ما در دردهایتان شریک هستیم. بنابراین درود می‌فرستم به خانم رئیس‌جمهور و همه برادران مقاومت ایران.