728 x 90

آخوند جلاد رئیسی: دولت محرمانگی بی‌جا اعمال می‌کرد - سیرک انتخابات

سیرک انتخابات
سیرک انتخابات

خبرهای سیرک انتخابات در این مطلب به‌روز می‌شود...

 

آخوند جلاد رئیسی: دولت محرمانگی بی‌جا اعمال می‌کرد

در جریان جنگ گرگها آخوند جلاد ابراهیم رئیسی نامزد منتخب خامنه‌ای در سیرک انتخابات با حمله به‌ آخوند شیاد روحانی گفت: مردم پنهان‌کاری را از ما نمی‌پذیرند. برای نمونه چرا قرارداد اقتصادی قبل از انعقاد به اطلاع مردم نمی‌رسد.

وی افزود: امروز در بازار هم مردم و هم بازاریان از بی‌ثباتی قیمت‌ها شکایت دارند و معلوم نیست که چرا باید تصمیمات لحظه‌ای که بازار را مختل می‌کند، گرفته شود.

(خبرگزاری نیروی تروریستی قدس – تسنیم ۲۳خرداد)

 

خراب شدن ترفند تریبون بر سر آخوندها

دستگاههای تبلیغاتی رژیم برنامه‌یی که برای بازار گرمی سیرک انتخابات تحت عنوان تریبون آزاد تشکیل داده بودند بر سرش خراب شد.

«اگر ما بیاییم تو خیابون اعتراض کنیم یا اغتشاشگر می‌شیم یا کشته می‌شیم یا می‌گیرنمون. حالت سوم ندارد. تنها راهی که می‌توانیم حرفمون رو بزنیم امسال رأی ندادن. هر کس رأی نمی‌ده یک دست بزنه (صدای دست) امسال ثابت قدم باشیم رأی ندید هیچ وعده‌یی را گوش نکنید. تا شاید یک تلنگری باشه برای مسئولان. این بازیهای هم دو روز دیگه تمام می شه می‌ره. اقایون هم هیچیکدام دیده نمی‌شوند. فقط رأی ندادن ما است که می‌ماند. پس خواهشاً امسال رو رأی نمی‌دهیم. یک دست دیگه»

وحشت مهره‌های رژیم از تحریم انتخابات قلابی در شبکه‌های اجتماعی

منوچهر حبیبی معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات قلابی رژیم در قزوین با ابراز وحشت به بازتابهای تحریم شعبده انتخابات رژیم در فضای مجازی اعتراف کرد.

وی گفت: انتخابات یک تکلیف سیاسی و از ارکان نظام بوده، به همین دلیل دشمن در تمامی انتخابات سعی بر التهاب آفرینی در جریان برگزاری این رویداد بزرگ سیاسی داشته است.
وی در ادامه افزود: مردم از بی‌اخلاقی و بداخلاقی نگران هستند و کسی که به سمت بی‌اخلاقی برود با نمره منفی مردم مواجه می‌شود.
وی با عجز و درماندگی در آستانه انتخابات قلابی برای مقابله با مجاهدین در شبکه‌های اجتماعی افزود: از ستادهای انتخاباتی درخواست داریم در فضای مجازی با تمام توان وارد شوند تا عرصه بر منافقان و دشمنان تنگ شود.(باشگاه خبرنگاران (جوان)بسیجی رژیم ۲۳خرداد)

 

تحریم قاطع مردمی و کسادی سیرک انتخاباتی و ترس و نگرانی از پایین‌ترین میزان مشارکت تاریخ

روزنامهٔ حکومتی ابتکار: چالش اقلیت در جایگاه اکثریت... آمار مشارکت هم‌چنان پایین است و حتی بعید نیست که پایین‌ترین میزان مشارکت تاریخ این انتخابات را بر جای بگذارددر آخرین برآورد ایسپا از مشارکت شهروندان در انتخابات ریاست‌جمهوری بعد از برگزاری دومین مناظره ۴۱درصد محاسبه شده است...

اگر زمانی می‌گفتند «جمع کنید و از ایران بروید»، حالا حتی مستقیماً مسلمان بودن کسی که رأی نمی‌دهد را هم رد می‌کنند و رسماً آنها را دشمن‌انگاری می‌کنند. (روزنامه ابتکار: ۲۳خرداد)

 

التماسهای حداد عادل برای کنار رفتن نامزدهای پوششی به نفع جلاد ۶۷

حداد عادل مشاور ولی‌فقیه ارتجاع در یک کنفرانس مطبوعاتی از نامزدان پوششی سیرک انتخابات خواست به سود آخوند جلاد ابراهیم رئیسی کنار بروند.

وی گفت: انتظار مردم از همه نامزدهای جبهه انقلاب آن است که هر تصمیمی می‌گیرند. تصمیمی باشه که به پیروزی جبهه انقلاب منتهی بشه. بنابراین هر نامزدی اگر تصمیمی بگیره که خدای نکرده منجر به شکست جبهه انقلاب در انتخابات باشه. مردم او را نخواهند بخشید.

هیچ اشکالی ندارد که با کمال شهامت بگوید من هستم و خواهم بود و حالا وظیفه‌ام را این می‌دانم که به سود کسی که رأی بیشتری داره کناره بروم این شکست برای کسی نیست. پوششی هستی نباید وحشت بکنند و از تصمیم درست غافل باشند. این تصمیم خطیری است که در سه چهار روز آینده نامزدها باید بگیرند در جهت این‌که به پیروزی نامزدی که بیشترین شانس پیروزی رو داره کمک کرده باشند. (۲۳ خرداد).

 

پاسخ منفی شورای  نگهبان ارتجاع به‌نامهٔ پاسدارلاریجانی

 روزنامه حکومتی  جمهوری اسلامی  نوشت: «سخنگوی شورای نگهبان  با پاسخ منفی به‌نامهٔ علی لاریجانی تعجب افکار عمومی را برانگیخته است. این پاسخ به‌سیاستهای کلی ابلاغی خامنه‌ای که در آن تصریح شده شورای نگهبان موظف است دلایل را به‌صورت مکتوب به‌داوطلبان اعلام کند، در تضاد است.»

روزنامهٔ حکومتی جمهوری اسلامی افزود: «شورای نگهبان باید بیش از هر نهاد دیگری به‌قانون پایبند باشد. شورای نگهبان از یکطرف مصوبات خود را به‌استناد سیاستهای کلی خامنه‌ای «قانون» می‌داند و از طرف دیگر حاضر نیست به‌سیاستهای ابلاغی خامنه‌ای دربارهٴ لزوم اعلام کتبی دلایل رد صلاحیتها عمل کند.» (روزنامه حکومتی جمهوری اسلامی ۲۳ خرداد )

 

انتقال ۴هزار نفر از ۲۸شهرستان برای برگزاری تجمع انتخاباتی رئیسی

به گزارش رسانه حکومتی عصر جنوب، دبیرخانه ستاد ملی کرونای رژیم  در خوزستان اعلام کرد: «مجوز صادر شده برای ستاد انتخاباتی آقای رئیسی برای ساعت ۱۹ تا ۲۱  با حضور حداکثر۴ هزار نفر با رعایت فاصله ۴ متری برای هر نفر در محل تجمع بوده است که در ساعت ۱۹ بدلیل حضور تنها ۴۰۰ نفر در محل تجمع، این مراسم در زمان مقرر آغاز نمی شود».

این دبیرخانه با اشاره به کسادی گردهمایی انتخاباتی آخوند رئیسی که حتی قادر به جمع‌آوری ۴هزار نفر نیست افزوده است: «در نهایت با پیگیری عوامل استانی ستاد انتخاباتی این نامزد انتخابات، بالغ بر ۴ هزار نفر از ۲۸ شهرستان استان با اتوبوس به محل سخنرانی اعزام و تجمع انتخاباتی در ساعت ۲۲ آغاز می شود و آنچه در این تجمع انتخاباتی برگزار شده برخلاف تمامی دستورالعمل ها و مجوزها بوده و پروتکل های بهداشتی مقرر شده از سوی ستاد ملی کرونا رعایت نشده است».

 

اطلاعیهٔ دولت آخوند روحانی در پاسخ به مطرح شدن مقصر قیام آبان۹۸ در نمایش مناظره‌ها

دولت آخوند روحانی با صدور اطلاعیه‌ای از طریق پایگاه اطلاع رسانی دولت تصمیم به گرانی بنزین را به گردن ولی فقیه رژیم انداخت و در واکنش به سخنان نامزدهای انتخابات  در خصوص افزایش قیمت بنزین در آبان ۹۸ در جریان آخرین مناظره،  اعلام کرد: «مباحث مربوط به اصلاح قیمت بنزین، از آنجا که یک تصمیم کلان ملی و حاکمیتی به شمار می‌رفت در جلسات متعدد سران قوا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از اینکه در خصوص همه ابعاد و جوانب آن،‌ اتفاق نظر حاصل شد، مصوبه به امضا سران سه قوه رسیده و خدمت مقام معظم رهبری ارسال گردید».

شورای اطلاع رسانی دولت، اظهارات نامزدها در خصوص قیمت بنزین را "اتهام‌زنی غیرمنصفانه" خوانده و گفته است که مصوبه افزایش قیمت بنزین پس از تایید از سوی خامنه‌ای جهت اجرا "از سوی شورای امنیت کشور در دستور کار قرار گرفت". در این اطلاعیه دولت همچنین نامزدهای ریاست جمهوری رژیم را به "پرهیز از دروغگویی آشکار - اتهام زنی - شانه خالی کردن از مسئولیت" دعوت کرد (سایت حکومتی  الف ۲۳ خرداد).

 

پاسدار شریعتمداری خواستار کناره‌گیری نامزدهای پوششی

 

پاسدار شریعتمداری در کیهان خامنه‌ای ۲۳ خرداد گفت حضور هر ۵نامزد جبههٔ انقلاب در انتخابات و خودداری ۴تن آنها از کناره‌گیری به نفع نفر پنجم، خطای بزرگی است که دود آن به چشم نظام می‌رود. این خطا با توجه به خسارت‌آفرینی که در پی دارد، گناهی نابخشودنی است.

شریعتمداری: در این حالت احتمال موفقیت عاملان وضعیت فاجعه‌بار امروز قوت می‌گیرد و این حالت در صورت وقوع ضربه سنگینی بر پیکر نظام است.

 

پزشکیان: فکر می‌کنم درصد مشارکت پایین خواهد بود

پزشکیان عضو مجلس ارتجاع با نگرانی از تحریم سیرک انتخابات گفت: فکر می‌کنم درصد مشارکت پایین خواهد بود. شورای نگهبان کاری کرد که جمعیتی پای صندوقها نیایند. وی در پاسخ به سؤالی درباره کاندیداهای سیرک انتخابات گفت: آنچه مشخص است این است که دعوا دعوای قدرت است. تصورم این است که اینها سیستم را طوری چینش کرده‌اند که یک نفر خاص از صندوق بیرون بیاید. در همین مجلس ۲۲۰ نفر امضا کردند که رئیسی کاندیدا شود. (عصر ایران ۲۲ خرداد).

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/5eb98a57-b487-4746-855c-f227216d9af9"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات