728 x 90

وزارت‌خارجه آمریکا: هدف از کازار رژیم ایران برای لغو تحریمها، تهیهٔ پول برای عملیات تروریستی است

وزارت خارجه آمریکا
وزارت خارجه آمریکا
  • دیوارنویسی‌هایی در حومه تهران با شعارهایی مانند «کرونای واقعی جمهوری اسلامی است» به چشم می‌خورد در زمانی که خامنه ای ایالات متحده را به استفاده از ویروس کرونا بعنوان یک جنگ‌افزار بیولوژیک متهم کرد

 

  • خامنه ای پول بسیج را دوبرابر کرده است؛ جوخه های بیرحم این رژیم که مسئول کشتن حدود ۱۵۰۰ نفر از مردم ایران در تظاهرات آبان۹۸هستند

 

  • رژیم ایران صدها میلیارد دلار در صندوق توسعه ملی دارد، صندوقهای بدون مالیات خامنه ای مملو از دارایی است که از مردم ایران به سرقت رفته است

 

  • رژیم ایران بیش از ۱۶ میلیارد دلار برای تأمین مالی نیروهای نیابتی در خارج کشور هزینه کرده

 

وزرات خارجه آمریکا روز ۱۸فروردین اعلام کرد : «هدف از تلاشهای رژیم ایران برای لغو تحریم‌ها، آسایش و سلامتی مردم ایران نیست؛ بلکه هدف از آن تهیه پول برای عملیاتهای تروریستی است.

این رژیم از سال ۲۰۱۲، بیش از ۱۶میلیارد دلار برای تأمین مالی نیروهای نیابتی خود در خارج کشور هزینه کرده است، در حالیکه بودجه خدمات درمانی ایران به‌شدت با کمبود مالی مواجه بود. این امر منجر به این شد که وزیر بهداشت رژیم ایران در دیماه ۱۳۹۷ در اعتراض به کاهش مستمر بودجه استعفا بدهد.

 

رژیم ایران منابع مالی کافی در اختیار دارد تا به مقابله با شیوع ویروس کرونا اختصاص دهد. رژیم ایران صدها میلیارد دلار در صندوق توسعه ملی خود کنترل می‌کند و صندوقهای بدون مالیات خامنه‌ای مملو از دارایی است که از مردم ایران به‌سرقت رفته است. 

 

خامنه ای همچنین پول بسیج را دو برابر کرده است که جوخه‌های بی‌رحم این رژیم هستند که مسئول کشتن حدود ۱۵۰۰نفر از مردم ایران در تظاهرات های آبان۱۳۹۸ است.

برای سالیان رژیم ایران نیروهای نیابتی خود را به‌مردم ایران اولویت داده و پولی را که مردم ایران مستحق آن بوده و انتظار این بود که برای خدمات درمانی صرف شود دزدیده است. در تیرماه ۱۳۹۸ یک میلیارد یورو که به‌قصد تداکارت پزشکی بود «ناپدید» شد».