728 x 90

واکنش مستأصلانه رژیم آخوندی نسبت به دیدار رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران از پارلمان اروپا

ناصر کنعانی چافی» سخنگوی وزارت امورخارجه رژیم
ناصر کنعانی چافی» سخنگوی وزارت امورخارجه رژیم

سخنگوی وزارت‌خارجه رژیم روز ۹خرداد در توئیتی به حمایتهای بین‌المللی از مقاومت ایران و طرح ده‌ماده‌ای خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت واکنش نشان داد و نوشت:

«برخلاف شعارهای حقوق‌بشری پارلمان اروپا، جای تأسف است که برخی اعضای آن با چشم‌بستن بر کارنامه بیش از ۱۷هزار کشته از دولتمردان و نمایندگان مجلس، میزبان مریم رجوی شده‌اند.

حقوق‌بشر چه نسبتی با حمایت از تروریستهای دارد».

مشرق نیوز متعلق به سپاه پاسداران -۹خرداد ۱۴۰۲ نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به حضور مریم رجوی در پارلمان اروپا و شعارهای حقوق‌بشری که اروپایی‌ها سر می‌دهند، پرسید: حقوق‌بشر چه نسبتی با حمایت از تروریستها دارد؟

اسفند سال گذشته نیز «باب بلکمن» نماینده پارلمان انگلیس و رئیس گروه دوستی پارلمانی انگلیس و رژیم صهیونیستی در توئیتی از دیدارش با سران مجاهدین در آلبانی خبر داد و در توئیتی مریم رجوی را رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی ایران خوانده بود. در همین خصوص «سیدمهدی حسینی متین» کاردار جمهوری اسلامی در لندن در توئیتر به توئیت نماینده پارلمان انگلیس واکنش نشان داد و نوشت: چگونه ملاقات با منفورترین دشمن نظام قابل توجیه است، مگر این‌که شما با آنها در دشمنی و خصومت با نظام ایران‌، هم‌نظر و هم‌سو باشید.

علاوه بر حمایت‌های اروپا و انگلیس از مجاهدین‌، بهمن‌ماه سال گذشته اعضای کنگره آمریکا از قطعنامه‌یی حمایت کردند که در آن بندهایی در حمایت از مجاهدین آمده بود. این اقدام با واکنش ناصر کنعانی سخنگوی وزارت‌خارجه مواجه شد و او روز جمعه ۲۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ در توئیتر نوشت: حمایت اعضای کنگره آمریکا از مجاهدین‌، یک بار دیگر پیوند عمیق نظام آمریکا با تروریسم را به جهانیان نشان داد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/65cd1a69-2c83-4e3b-94de-d701fab7965e"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات