728 x 90

واشینگتن تایمز: افزایش فعالیتهای تروریستی رژیم ایران علیه غرب

کنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران در واشینگتن. دیماه ۹۷
کنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران در واشینگتن. دیماه ۹۷

واشینگتن تایمز نوشت: حملات تروریستی با حمایت رژیم ایران بعد از ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ افزایش یافته است و این در حالیست که رژیم فاسد و جانی حاکم بر ایران به فشارهای واقعی که بر آن وارد می‌شود واکنش نشان می‌دهد چرا که دولت ترامپ برخلاف سیاست مماشات اوباما عمل کرده است... شورای ملی مقاومت ایران این روند خطرناک را روز جمعه گذشته طی مراسمی در واشینگتن با انتشار کتاب جدیدی تحت عنوان «ایران فعالیت ترور را بیشتر می‌کند» برجسته ساخت...

 

واشنگتن تایمز افزود:‌«ایران قابل‌توجه‌ترین تهدید حیاتی معاصر است که آمریکا با آن مواجه می‌باشد و این در حالیست که ما بایستی کشتی کج شده مماشات و خیانت اوباما را هم راست کنیم. یک مخالفت قوی علیه این تهدید، همراه با فهم این خطر، ضرورتی فوریست.»

 

این روزنامه در ادامه و در اشاره به آخرین فعالیتهای تروریستی رژیم ایران که در دانمارک کشف شده نوشت دستگاههای امنیتی دانمارک طرح ترور چهره‌های مخالف ایرانی در خاک خود را خنثی کردند.

 

 

بیشتر بخوانید

فعالیت تروریستی در دانمارک

رئیس سرویس امنیتی دانمارک گفت «ما با یک سازمان اطلاعاتی ایرانی که برای حمله در خاک دانمارک برنامه ریخته است، طرف هستیم.»

او در اشاره به طرح تروریستی رژیم ایران به همایش سالانه مقاومت ایران در ویلپنت پاریس می‌نویسد: «مأمور دیپلماتیک ایران توسط یک کشور اروپایی بازداشت ‌شده است.»

 

واشینگتن تایمز ادامه می‌دهد:

بسیاری از آمریکاییها نسبت به گسترش خشونتهای اخیر در اروپا و آمریکا هشیار نیستند. با توجه به این‌که رژیم ایران هدف سیاست خارجی دولت ترامپ شده است این وضعیت نمی‌تواند قابل‌قبول باشد. آمریکاییها می‌بایست نسبت به خطر هشیار باشند.

 

در همین راستا شورای ملی مقاومت ایران روز جمعه ۱۲آبان۹۷(۲نوامبر۲۰۱۸)، در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن، شبکه و طرحهای تروریستی رژیم آخوندی در اروپا و آمریکا را افشا کرد.

 

در این کنفرانس علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی دفتر شورا در آمریکا لیستی از فعالیتهای تروریستی رژیم را که بیانگر افزایش تروریسم صادراتی رژیم آخوندی در اروپا و آمریکا به‌ویژه علیه مجاهدین و مقاومت ایران است را ارائه داد و گفت: بعد از قیام سراسری مردم ایران در دیماه سال ۹۶، فاشیسم دینی حاکم بر ایران که موجودیت خود را در مقابل توفان قیام و جنبش مقاومت سازمان‌یافته در خطر جدی می‌دید، طرحها و اقدامات تروریستی‌اش را کیفاً افزایش داده است. او افزود وزارت منفور اطلاعات در این طرحهای تروریستی با استفاده از تمامی تسهیلات دولتی و دیپلماتیک در طراحی و تدارک و اجرای این طرحهای تروریستی نقش محوری داشته است.

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات