728 x 90

نصب دوربین مخفی در بهشت زهرا در وحشت از استقبال جوانان از مجاهدین + فیلم

نصب دوربین مخفی در بهشت زهرا در وحشت از استقبال جوانان از مجاهدین
نصب دوربین مخفی در بهشت زهرا در وحشت از استقبال جوانان از مجاهدین

رژیم ضدبشری آخوندی در وحشت از استقبال جوانان و مردم از مجاهدین و مبارزات آزادیخواهانه آنها، و ادای احترام به مزار بنیانگذاران کبیر سازمان مجاهدین و شهدای والاقدر این سازمان، برای شناسایی و کنترل، در نقاط مختلف قطعه ۳۳بهشت زهرا که مزار این شهیدان در آن قرار دارد، دوربینهای مخفی نصب کرده است.

یکی از این دوربین‌ها روبه‌روی قطعه ۳۳مشرف به مزار بنیانگذاران و نبش قطعه ۳۱، لابلای درختان کار گذاشته شده است. 

نصب دوربین مخفی در بهشت زهرا در وحشت از استقبال جوانان از مجاهدین

نصب دوربین مخفی در بهشت زهرا در وحشت از استقبال جوانان از مجاهدین

دو دوربین دیگر یکی با قدرت چرخش ۳۶۰درجه ویکی هم دوربین کنترل ترافیک که قدرت زوم بالایی دارد نیز بین قطعه ۳۳ و ۳۱ و دقیقاً مقابل مزار مجاهد کبیر محمد حنیف‌نژاد در آن سمت خیابان کارگذاشته شده‌اند.

نصب دوربین مخفی در بهشت زهرا در وحشت از استقبال مردم و جوانان از مجاهدین

نصب دوربین مخفی در بهشت زهرا در وحشت از استقبال مردم و جوانان از مجاهدین

 

بیشتر بخوانید

وحشت رژیم از نفوذ گسترده مجاهدین در شبکه‌های اجتماعی

یک پژوهشگر فضای مجازی رژیم به نام علیرضا آل‌داود از نفوذ گسترده مجاهدین در شبکه‌های اجتماعی ابراز نگرانی کرد و گفت:‌ بهره‌گیری (مجاهدین) از شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و پیام‌رسانها مانند تلگرام و فیلترشکنهای آن یعنی هاتگرام و تلگرام طلایی در جهت ناامن‌سازی فضای جامعه، شایعه سازی و ایجاد ناامنی روانی است که عملاً به‌دلیل وجود فضای رمز شده، مقابله و شناسایی آنان بسیار سخت، پیچیده و زمان‌بر است.

 

محسنی اژه ای:‌ هدف نهایی دشمنان ایجاد شورشهای مردمی است

آخوند محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه رژیم با ترس و وحشت از شبکه‌های اجتماعی و پیامدهای آن گفت:‌ دشمنان نظام امروز با ایجاد صدها شبکه ماهواره‌یی علیه نظام جمهوری اسلامی به‌دنبال سلب اعتماد مردم از نظام و ناکارآمد جلوه دادن عملکرد مسئولان هستند... هدف نهایی دشمنان ایجاد شورشهای مردمی و سپس کمک نظامی به شورشگران و انجام اقدامات نظامی علیه کشور است.

 

پاسدار جلالی ـ ناتوانی در هدایت شبکه‌های اجتماعی می‌تواند موجب آشوب شود

پاسدار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل رژیم با نگرانی گفت: هنوز نتوانسته‌ایم «بیگ دیتا» هایتلگرام را در داخل کشور حذف کنیم. دشمنان می‌توانند از اطلاعات موجود این داده‌ها استفاده کنند.

 

اعتراف به نقش تاثیر‌گذار مجاهدین در قیامهای اخیر

پاسدار غلامرضا جلالی به نقش تاثیر‌گذار مجاهدین در قیام های اخیر با استفاده از واژه « ایجاد التهاب از طریق فضای مجازی» اشاره کرد و گفت: آمریکاییها منافقین را پایه اقدامات خود قرارداده و همه مخالفان و ضد انقلاب را مجبور به همکاری با خود کرده‌اند. بدنه منافقین هم که از عراق خارج شده به عربستان سعودی رفته‌اند و نیروها و تجهیزات‌شان در آلبانی است و ارتباط نزدیکی با آمریکاییها دارند. در سایبر ما با مفهوم "ضد انقلاب فارسی زبان" روبه‌رو هستیم که محتوای فارسی تولید می‌کنند در حالی که در داخل کشور حضور ندارند اما موجب التهاب در جامعه می‌شوند.

 

اعتراف به شکست اقدامات رژیم در جنگ سایبری

سرکرده سازمان پدافند غیرعامل رژیم گفت: ما هنوز نتوانسته ایم« بیگ دیتاهای» تلگرام را در داخل کشور حذف کنیم و دشمنان می‌توانند از اطلاعات موجود این داده‌ها استفاده کنند که این اطلاعات تسلطی به دشمن می‌دهد تا مسائل جامعه ما را بهتر از ما رصد کنند. جلالی شرایط کنونی رژیم را کشوری در آستانه ورود به جنگ بررسی کرد و گفت: عمده کار و فعالیت پدافند غیرعامل... یعنی زمانی که وارد جنگ نشده... کار پدافند، آماده‌سازی کشور برای شرایط تهدید و جنگ است...

 

سال ۹۷ و اعتراف به نارضایتی‌های عمومی و قیامها

پاسدار غلامرضا جلالی با اشاره با بحرانهای اقتصادی رژیم که منجر به اعتراضات اجتماعی در سال جاری شده است گفت: بر اساس برآوردهایی که در سال گذشته داشتیم، احتمال می‌دادیم در سال جاری یعنی سال ۹۷ با یک سری مشکلات از قبیل ارز و اقتصاد روبه‌رو شویم که این مشخص می‌کند رفتار دشمنان برای ما قابل پیش‌بینی بوده است، پس باید سناریو های مختلفی که دشمن می‌تواند علیه کشور ما به‌ کار گیرد را بررسی کنیم و برای آن راه‌کار مقابله انتخاب کنیم.

 

مطالب مرتبط: