728 x 90

تظاهرات مردم و ابراز نگرانی گماشتگان نظام از مجاهدین خلق

تظاهرات مردم کازرون در میدان شهدا - آرشیو
تظاهرات مردم کازرون در میدان شهدا - آرشیو

در پی تظاهرات و اعتصابهای مکرر و خاموش ناشدنی در سطح کشور که با موضوعاتی نظیر کمبود آب یا قطع برق یا چپاول اموال غارت‌شدگان توسط مؤسسات مالی حکومتی یا عدم پرداخت حقوق کارگران و فرهنگیان و گرانی سرسام‌آور مایحتاج اولیه و بی‌ثباتی بازار ارز و سکه به‌وقوع پیوسته است و گره خوردن این تظاهرات و اعتراضها با فعالیت کانونهای شورشی، سرکردگان و امام جمعه‌های خامنه‌ای به‌شدت سراسیمه شده و نسبت به تاثیر و پیامدهای فعالیت مجاهدین فریاد وحشت سرمی‌دهند.

 

توطئه‌های شومی علیه نظام طراحی کرده‌اند

سرکرده ارتش تحت‌امر ولی‌فقیه ارتجاع عبدالرحیم موسوی، بار دیگر به عقده گشایی علیه مجاهدین پرداخت و در وحشت از گسترش اعتراضات مردم به ستوه آمده گفت: «امسال به‌نظر می‌رسد برنامه اصلی دشمن روی جنگ اقتصادی سوار شده، اما در واقع برنامه آنها با عملیات روانی روی جنگ اقتصادی سوار شده است. تا جایی اتفاقی می‌افتد عده‌یی راه می‌افتند، جریانی به راه می‌اندازند و دعوایی ایجاد می‌کنند. ما باید خیلی مراقب باشیم. باید مراقب نفوذی‌ها و جنگ روانی دشمنان باشیم».

 

سرلشکر جنایتکار عبدالرحیم موسوی که اظهاراتش در خبرگزاری نیروی تروریستی قدس درج شده، ضمن اشاره به ضربات ارتش صلح و آزادی بر ماشین جنگ و سرکوب و تحمیل زهر آتش‌بس به خمینی گفت: « ۲۱تیرماه سال ۶۷یکی از تلخ ترین روزهای پایانی تاریخ جنگ است. نفوذیها و عناصر (مجاهدین) با یک ترفند برنامه‌ریزی شده و البته بسیار ساده و سوار شدن بر موج عملیات روانی باعث ایجاد آشفتگی در نیروهای (نظام)شدند. این موضوع باعث شد که بسیاری از نیروها را در جو روانی ایجاد شده قرار دادند».

 

در ادامه ابراز وحشت سرکردگان نیروهای سرکوبگر خامنه‌ای از مجاهدین و خطر قیام، پاسدار سرتیپ تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی گفت: «سال ۹۷ سال پراهمیتی است. در شرایط کنونی وظیفه همه مسئولان نظام در تمام سطوح و دلسوزان (نظام) مقابله با این فشارها و توطئه‌های دشمنان است..... (مجاهدین) نیز توطئه‌های شومی را علیه (نظام) طراحی کرده‌اند».

 

شعارهای ساختار شکنانه می‌دهند

امام جمعه‌های خامنه‌ای در شهرهای مختلف کشور نیز هراس فزاینده نظام ولایت فقیه را از مجاهدین و خطر قیام را برملا کردند.

آخوند اعرافی امام جمعه رژیم در قم گفت: «ضد انقلاب در آرزوست تا چهلمین سالگرد انقلاب سپری نشود. دشمنان برای فروپاشی اقتصادی و آشوب و اغتشاش و هرج و مرج و از هم پاشیدن (نظام) و سست کردن ما وارد جنگ شده‌اند».

آخوند مختاری امام جمعه خامنه‌ای در بیرجند ضمن تهدید آوری (مجاهدین) از خطر یک تابستان داغ برای نظام ابراز وحشت کرد.

آخوند مهدوی، امام جمعه رژیم در اصفهان نیز در وحشت از بالا گرفتن اعتراضات مردمی و بحران درونی رژیم گفت: «بالاخره تو این فشارهایی هم که می‌آید گاهی مباحثی هم پیش می‌آید حقوقها تأخیر می‌افته نوسانات ارزی گاهی به‌وجود می‌آید، قاچاق واردات و مشکلات ارزی و مسائل اینچنینی به ضمیمه بحث آب و مشکلات دیگری که هست بالاخره بعضی به حق که می‌خواهند حق خودشان را بگیرند اما دشمن دنبال همین است که احساس بکنه یک اختلافی را در ایران ببینه بلافاصله می‌بینید هر نوع اختلافی که باشه هر نوع اغتشاشی را بلافاصله می‌بینی یکسری آشوبگر می‌آیند بین آنها قرار می‌گیرند شعارهای ساختار شکنانه می‌دهند و حق صحیح آن صنف را می‌کشانند به یک سمت دیگری».

 

نگرانی از انقلابی دیگر

پاسدار عماد افروغ، نماینده سابق مجلس رژیم ایران نیز در گفتگو با رسانه حکومتی عصر امروز، ضمن اعتراف به وضعیت انفجاری جامعه و خطر قیام و مجاهدین گفت: «این برای ما درد آور است که (مجاهدین) و ترامپ برای (نظام) شاخ و شانه بکشند. من نوعی، باید یقه چه کسی را بگیرم که این شرایط را به وجود آورده است؟ ».

وی با اعتراف به انزجار مردمی از دعاوی فریبکارانه سرکردگان نظام گفت: «مردم به آگاهی رسیده‌اند و دیگر نمی‌توان آنها را فریب داد. تناقض در شعارها و عملکردها، انقلابی دیگر را رقم می‌زند. تظاهر موجب یأس و بروز جنبشهای مردمی خواهد شد».

 

بیشتر بخوانید:

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d518160f-d105-49bf-ad89-99acf21456a3"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات