728 x 90

مجاهدین و سلولهای خفته‌ای که بیدار می‌شوند

ارجانیوز آخوندی-۲۸ اردیبهشت ۹۹

فعالیتهای کانونهای شورشی
فعالیتهای کانونهای شورشی

سایت حکومتی ارجانیوز ۲۸اردیبهشت ۱۳۹۹ وحشت حکومت آخوندی را از گسترش کانون‌های شورشی سازمان مجاهدین به نمایش گذاشت و نوشت:

 • سلول‌های خفته‌ای به نام کانون شورشی که بیدار می‌شوند
 • طی دو سال گذشته هر شب تصاویری از انفجار مقرهای بسیج و حوزه‌های علمیه پخش می‌کنند
 • سؤال مهم در حوزه استراتژیک این است که چه شد که طی این دو سال شاهد چنین رخدادهایی هستیم؟ و مهمتر این‌که:
 • مجاهدین که دشمنی‌شان با نظام بدون ذره‌یی شکاف و کوتاهی‌ست چه نقشه مسیری را ترسیم کرده‌اند؟
 • خامنه‌ای طی دو سال گذشته بارها نسبت به خطر دشمن هشدار داده، بسیجیان را به آمادگی در هر شهر و محله فراخوانده و به تمامی پیکره نظام، فرمان تجهیز جهت رویارویی با دشمن برانداز می‌دهد.
 • آری، آن روزها تهران و شهرهای مختلف ایران، با حضور تیم‌های عملیاتی منافقین بوی خون می‌داد و انفجار.
 • آن روزها، همه جا کابوس بود. کابوس منافقین. همانها که امام (ره) درباره‌شان گفت: «منافق‌ها هستند که از کفار بدتر هستند».

در مطلب سایت حکومتی ارجانیوز آمده است:

۱۶ اردیبهشت، آقای اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه اتهام دو دانشجوی نخبه دستگیر شده صنعتی شریف را، ارتباط با گروهک منافقین، تلاش برای عملیات علیه مراکز نظام و کشف مواد منفجره اعلام کرد. یک سال پیش، وزیر محترم اطلاعات نیز از دستگیری ۱۱۶ تیم عملیاتی منافقین، تنها طی سال۹۷ پرده برداشت. (علوی-۳۰فروردین۹۸)

این در حالیست که به‌ویژه طی دو سال گذشته سیمای نفاق (موسوم به سیمای آزادی) و سایر رسانه‌های این گروهک تروریستی، هر شب تصاویری از عملیات تیم‌های عملیاتی منافقین را در غالب انفجار مقرهای بسیج، حوزه‌های علمیه و… پخش می‌کنند که با بمب یا کوکتل مولوتف انجام شده است. هر چند طی این مدت سربازان امام زمان (وزارت اطلاعات) نیز با کارهای فشرده در پی مقابله با این اقدامات تخریبی-تروریستی منافقین برآمدند، اما سؤال مهم در حوزه استراتژیک این است که چه شد که طی این دو سال شاهد چنین رخدادهایی هستیم؟ و مهمتر این‌که: گروهک منافقین و به‌ویژه سرکرده آنها، مسعود رجوی، که دشمنی‌شان با نظام و انقلاب بدون ذره‌یی شکاف و کوتاهی‌ست، چه نقشه مسیری را ترسیم کرده است؟برای پاسخ، باید با یک فلاش‌بک (گذشته نمایی) به دهه‌های ۱۳۶۰و ۱۳۷۰ برگردیم. نسل‌های آن روز انقلاب به‌خوبی به‌یاد دارند که چطور تیم‌های عملیاتی منافقین، هر روز دهها و صدها عملیات علیه نیروهای مخلص سپاه و بسیج انجام می‌دادند. تا جایی که بیش از ۱۷هزار تن از بهترین فرزندان انقلاب و زبده‌ترین برادران سپاه را مظلومانه به خاک و خون افکندند. بالاترین مقامات نظام را از ما گرفتند؛ شهدایی گرانقدر مانند صیاد شیرازی و اسدالله لاجوردی را از ما گرفتند. آن‌قدر عملیات منافقین گسترده و خونین بود که فرمانده عملیات شهری اطلاعات سپاه گله کرد: «چطور آدمی مثل آقای لاجوردی را رها می‌کنند تا در بازار بایستد که از عراق بیایند و او را ترور کنند؟» (سایت هابیلیان-۱۹فروردین۹۷).

آری، آن روزها تهران و شهرهای مختلف ایران، با حضور تیم‌های عملیاتی منافقین بوی خون می‌داد و انفجار. آن روزها، همه جا کابوس بود. کابوس منافقین. همانها که امام (ره) درباره‌شان گفت: «منافق‌ها هستند که از کفار بدتر هستند» (صحیفه نور-جلد۱۲-۴تیر۵۹-ص ۱۹۲تا۲۰۲)

 • بعد از بمباران و خلع سلاح، بسیاری عناصر ساده باور گمان کردند که دیگر کار مجاهدین دست‌کم در حوزه عملیاتی تمام است.
 • در این میان، آقا (خامنه‌ای) بود که جابه‌جا نسبت به دشمنی نشسته در کمین هشدار می‌داد که: دشمن را بشناسیم.
 • اگر شما در سنگر مقابل دشمن خوابت ببرد معنایش این نیست که دشمن هم خوابش برده او بیدار است» (مقام معظم رهبری-۴ اسفند۹۸)
 • آقا با درایت و ژرف‌بینی خاصی که دارند به‌ویژه با شناخت عمیقی که از منافقین کوردل و شخص مسعود رجوی دارند می‌دانستند که آنها دست از نظام برنداشته و به‌محض فرصت باز به‌عملیات تخریبی- تروریستی خود علیه مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی رو می‌آورند و همین هم شد.
 • بار دیگر تمامی انرژی، سرمایه‌ها و توانایی‌های خود را بر روی راه‌اندازی تیم‌های مخرب عملیاتی خود در داخل ایران متمرکز کردند.
 • به‌ویژه آن‌که منافقین طی تمامی سالهای قبل، تیم‌های عملیاتی خود را در ایران به‌صورت سلول‌های خفته در آورده، و البته آرام آرام در زیر پوست شهر، بر شمار آنان می‌افزودند.

اسفند ۱۳۸۱ آمریکا به عراق حمله کرد. پایگاههای منافقین نیز زیر شدیدترین بمبارانها قرار گرفت. پس از پایان جنگ نیز، علی‌رغم دلجویی از منافقین، آنها را خلع‌سلاح کرد. از آن پس مسائل بسیار زیاد و پیچیده‌ای که مجاهدین با آن در عراق روبه‌رو شدند، باعث شد دیگر نتوانند به طراحی و تجهیز تیم‌های عملیاتی خود بپردازند. از این رو بین سالهای ۸۱ تا ۹۶ دیگر شاهد عملیات تخریبی مجاهدین نیستیم. بسیاری عناصر ساده‌باور گمان کردند که دیگر کار مجاهدین، دست‌کم در حوزه عملیاتی تمام است. اما در این میان، آقا بود که جابه‌جا نسبت به دشمنی نشسته در کمین که مترصد فرصت است، هشدار می‌داد که: «دشمن را بشناسیم… اگر شما در سنگر مقابل دشمن خوابت ببرد، معنایش این نیست که دشمن هم خوابش برده، او بیدار است» (مقام معظم رهبری-۴ اسفند۹۸).

این هشدارها برای چه بود؟

آقا با درایت و ژرف‌بینی خاصی که دارند، به‌ویژه با شناخت عمیقی که از منافقین کوردل و شخص مسعود رجوی دارند، می‌دانستند که آنها دست از نظام برنداشته و به‌محض فرصت، باز به‌عملیات تخریبی- تروریستی خود علیه مجموعه نظام مقدس جمهوری اسلامی، رو می‌آورند.و همین هم شد. پس از خارج شدن پیکره منافقین از عراق و مستقر شدن جمعی و تشکیلاتی در یک قرارگاه در آلبانی، یعنی پس از این‌که دیگر آن دغدغه‌های حفاظتی و… در عراق را نداشتند، بار دیگر تمامی انرژی، سرمایه‌ها و توانایی‌های خود را بر روی راه‌اندازی تیم‌های مخرب عملیاتی خود در داخل ایران، متمرکز کردند.به‌ویژه آن‌که منافقین طی تمامی سالهای قبل، تیم‌های عملیاتی خود را در ایران به‌صورت سلول‌های خفته در آورده، و البته آرام آرام در زیر پوست شهر، بر شمار آنان می‌افزودند.

بیداری شوم سلول‌های خفته

اکنون دو سال است که شاهد هستیم مجاهدین هزاران سلول خفته خود را دسته‌دسته بیدار کرده، نام آنها را کانون‌های شورشی گذاشته و با فرماندهی متمرکز به آنها مأموریت عملیات و تخریب می‌دهند. حتی پس از غائله آبان۹۸ سرکرده شرور منافقین پیام می‌دهد: «استراتژی ظفرنمون ارتش آزادی در کانونها و محله‌ها و شهرهای شورشی محک خورد» (سرکرده نفاق-آبان۹۸)؛ و به این وسیله اعتراف می‌کند که غائله و توطئه‌یی نیست که منافقین در آن نقشی پر رنگ نداشته باشند. بنابراین بی‌جهت نیست که آقا طی دو سال گذشته بارها نسبت به خطر دشمنی موذی هشدار داده، بسیجیان را به آمادگی در هر شهر و محله فراخوانده و به تمامی پیکره نظام فرمان تجهیز جهت رویارویی با دشمن برانداز می‌دهند. پس اکنون که دشمن قسم خورده نظام سلولهای خفته خود را بیدار کرده، ما نیروهای مخلص و جان‌برکف انقلاب و امام نیز باید بار دیگر چفیه‌های دفاع مقدس را بر گردن انداخته، سربندهای «یا حسین» بر سر زده و با جسارتی هم‌چون باکریها و همتی‌ها، به دفاع تمام‌عیار از نظام و انقلاب قیام کنیم.