728 x 90

فعالیت‌های تبلیغی هواداران مجاهدین در شهرهای چالوس، اهواز، زنجان، اراک، تهران، مرند و تبریز در تیرماه ۹۸

فعالیت هواداران مجاهدین خلق در شهرهای میهن
فعالیت هواداران مجاهدین خلق در شهرهای میهن

شیراز

هواداران مجاهدین در این شهر با نصب تراکتهای حاوی تصاویر خانم مریم رجوی بر روی دیوارهای مناطق مسکونی، پشتیبانی عمیق خود از مجاهدین را اعلام کردند و این پیام را رساندند که هر شهر و هر دیار در ایران این زیباترین وطن در انتظار موکب آزادی بی‌تاب است.

زنجان

هواداران مجاهدین با به پرواز درآوردن بالون سفیدی که روی آن نام رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت نوشته شده بود آسمان این شهر را نیز برای رساندن پیام مقاومت برای آزادی به کار گرفتند.

اراک

آسمان این شهر نیز پرواز بالونهای رنگی حامل بنر بزرگ تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت با شعار ایران آزاد با مریم رجوی را شاهد بود. پیام آن نیز این بود که آسمان و در و دشت را از مقاومت پر خواهیم کرد و این رژیم در هیچ جای ایران روی آرامش را نخواهد دید.

تهران

هواداران مجاهدین در تهران بالونی که حامل بنر بزرگ تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت بود را به پرواز درآوردند. هواداران مجاهدین در زیر این تصویر شعار ایران آزاد با مریم رجوی را نوشته  بودند تا این اقدامشان پیام‌آور امید هر چه بیشتر در دل هر بیننده‌ای باشد که خواهان ایرانی آزاد بدون ولایت‌فقیه است.

مرند

دلاوران کانون شورشی ۳۰۷در مرند تراکتی که روی آن عبارت «دموکراسی آزادی با مریم رجوی» نوشته شده بود را در یک منطقه مسکونی نصب کرده تا این پیام را برسانند که دموکراسی و آزادی واقعی و پایدار با وجود رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت قطعاً برقرار خواهد شد.

تبریز

رزمندگان کانون شورشی ۹۸۰با شعار «درود بر رجوی مرگ بر خامنه‌ای» در یک منطقه شلوغ از این شهر، به جنگ با دشمن یعنی رژیم آخوندی رفته و نشان دادند از هر وسیله و هر زمان برای ادامه مقاومتی چندین دهساله استفاده کرده و از پای نخواهند نشست.

چالوس

گروهی از هواداران مجاهدین در چالوس کلیپی را تهیه کرده‌اند که در آن یکی از هواداران در این شهر سوار بر موتور با روشن کردن چراغ و نصب دو پرچم زرد در جلو و عقب موتور همراه با تراکت انگلیسی VIVA MARYAM)زنده باد مریم رجوی(در یک منطقه نیمه کوهستانی حرکت کرده و همزمان شعار می‌دهد «درود و سلام بر خواهر مریم»

او با این حرکت سمبلیک خود سکوت کوهستان را شکسته و خواسته ایران و ایرانی را فریاد می‌کند.

اهواز

در تصویر زیر یکی از هواداران مجاهدین با حمل تصویر مریم رجوی حمایت بی‌دریغ خود را از رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت اعلام می‌کند.

 

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات