728 x 90

فراخوان به اتحادیه اروپا، گنجاندن وزارت اطلاعات رژیم ایران در لیست تروریستی

فراخوان به لیست گذاری اطلاعات رژیم ایران
فراخوان به لیست گذاری اطلاعات رژیم ایران

تارنمای ایلاف لندن، ۹آبان ۹۷در مطلبی به قلم دکتر اسامه مهدی نوشت ـ خانم مریم رجوی رهبر اپوزیسیون ایران، اتحادیه اروپا را به گنجاندن وزارت اطلاعات رژیم ایران در لیست تروریستی خود فراخواند و خواستار قاطعیت در مقابله با تروریسم افسارگسیخته آخوندهای رژیم تهران شد.. همچنین بسته شدن یک میلیون و ۱۲۲هزار حساب جعلی توئیتر مربوط به ارگانهای رژیم ایران و حامیانش فاش گردید.

 

پس از آن که دانمارک پرده از روی یک طرح تروریستی رژیم ایران که این کشور را مورد هدف قرار داده بود برداشت، خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور شورای ملی مقاومت ایران در حساب توئیتر خود از دولت دانمارک به‌خاطر قاطعیت علیه تروریسم رژیم ایران و مقابله با تروریسم افسار گسیخته رژیم تروریستی و آخوندی حاکم بر ایران قدردانی کرد.

وی در حساب توئیتر خود گفت:‌ اتحادیه اروپا بایستی بلادرنگ وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی بگذارد.

رجوی در توئیت خود افزود: حکومت آخوندی مرتکب صدها علمیات تروریستی در خارج مرزهای ایران شده است. «افسانه گروه‌های خودسر را باور نکنید». مردم ایران در قیام خود گفتند:‌ «اصلاح طلب، اصول‌گرا، دیگه تمومه ماجرا»

 

دانمارک بعد از آن که تهران را متهم به طراحی برای تعرضی خنثی شده علیه سه ایرانی مقیم این کشور اسکاندیناوی نمود در ساعتهای اخیر سفیر خود در ایران را فراخواند.

وزیر خارجه دانمارک اندرس ساموئلسن به خبرنگاران گفت: تصمیم گرفتم سفیر دانمارک در تهران را برای انجام مشورت فرابخوانم.... دانمارک مطلقاً نمی‌پذیرد که برخی افراد مرتبط با اطلاعات ایران برای انجام تعرض علیه دیگران در دانمارک طراحی کنند.

 

فشار برای اعمال تحریمهای جدید برای مقابله با تروریسم رژیم ایران در اروپا

ساموئلسون اعلام کرد که کشورش برای اعمال تحریمهای جدید اروپایی علیه ایران به‌دلیل تلاشهای وزارت اطلاعات ایران جهت انجام حمله‌یی در خاک دانمارک فشار خواهد آورد.

روز سه‌شنبه دانمارک تهران را متهم نمود که برای تعرض علیه سه ایرانی مقیم این کشور اسکاندیناوی آماده‌سازی می‌کند...

رئیس اطلاعات دانمارک فین بورش اندرسون طی یک کنفرانس مطبوعاتی خاطرنشان کرد که از نظر ما هدف عملیات اطلاعاتی ایران، آماده‌سازی برای انجام یک تعرض در دانمارک علیه سه ایرانی است ....

 

توئیتر، یک میلیون و ۱۲۲هزار  توئیت جعلی رژیم تهران و حامیانش را حذف کرد

به نوبه خود شورای ملی مقاومت ایران گفت: انتشار بخشی از توییت‌های ماشین سایبری رژیم آخوندی از سوی مؤسسه توییتر، بار دیگر این حقیقت را که مقاومت ایران همواره تأکید کرده است به اثبات رساند که منشأ اصلی هر گونه خصومت و شیطان‌سازی علیه شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق ایران فاشیسم دینی حاکم بر ایران است. رژیمی که تنها راه نجات خود را از سرنگونی محتوم، نابودی همین مقاومت می‌داند.

این شورا در یک اطلاعیه مطبوعاتی از مقر خود در پاریس که ایلاف نیز روز چهارشنبه آن‌را به‌دست آورد خاطرنشان کرد: این توییتها که از ابتدای سال ۲۰۱۸یعنی بلافاصله پس از شروع قیام ابعاد بی‌سابقه‌یی به خود گرفته است، نشان می‌دهد که رژیم آخوندها به موازات شدت بخشیدن به سرکوب در داخل ایران، تلاش کرده است با افزایش چشمگیر در ابعاد شیطان‌سازی و دروغپردازی، در خارج از مرزهای ایران نیز برای تروریسم علیه مقاومت زمینه‌سازی کند.

اطلاعیه توضیح می‌دهد: در ماه شهریور شرکت توییتر ۷۷۰حساب توییتری متعلق به رژیم ایران را بست و اعلام کرد که آنها حسابهای جعلی جهت تبلیغات دولتی و پخش اطلاعات و تبلیغات دروغ است.

همزمان شرکتهای فیس‌بوک و اینستاگرام و گوگل نیز حسابهای مشابه مربوط به رژیم ایران را بستند. شرکت توییتر در ۱۷اکتبر ۲۰۱۸، توییتهای این ۷۷۰حساب را که ۱،۱۲۲،۹۳۶عدد می‌شد همراه با عکسها و فیلمهایی که ضمیمه توییتها بود، به‌صورت سرجمع منتشر کرد.

شورای ملی مقاومت روشن ساخت: هر چند توییتر آن دسته از حسابهای رژیم را بسته است که در اساس درصدد دخالت و تأثیرگذاری در انتخابات آمریکا بوده‌اند، اما در این میان شمار قابل توجهی از این توییتها به پخش اطلاعات دروغ و شیطان‌سازی علیه مجاهدین و مقاومت ایران اختصاص یافته است. حسابهای بسته شده البته بخش ناچیزی از ماشین دروغ‌پردازی و فریبکاری رژیم را برملا می‌کند. وانگهی توییتهای افشا‌ شده عیناً در بسیاری دیگر از حسابهای توییتری رژیم آخوندی موجود است که هم‌چنان فعال هستند و بسیاری از آنها هم‌چنان وانمود می‌کنند که ارتباطی با رژیم ایران ندارند.

این شورا توضیح داد که بیشترین بخش از توییتهایی که به سازمان مجاهدین مربوط می‌شود به زبان فارسی و سپس به زبانهای انگلیسی، عربی، اسپانیولی، فرانسوی، آلبانیایی و پشتو است. این توییتها از سال ۲۰۱۲شروع شده و سپس در سالهای ۲۰۱۷و ۲۰۱۸ابعاد کلان پیدا کرده است. به‌نحوی که تعداد توییتهای ۲۰۱۸از جمع توییتهای منتشر شده در شش سال قبل بیشتر است.

بعد از آن که شورای ملی مقاومت ایران نمونه‌هایی از هزاران توئیت و نوشته در شبکه‌های ارتباط جمعی مرتبط با رژیم تهران را فاش ساخت به افشاء و بستن حسابهای این رژیم تحت هر نام و عنوانی فراخواند.... و تأکید کرد که نباید اجازه داد رژیم ملایان اینترنت را برای زمینه‌سازی تروریسم و اهداف ضدانسانی به کار بگیرد

 

بیشتر بخوانید:

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات