728 x 90

عبدالرضا مصری، عضو هیات مرگ در کرمانشاه، نایب‌رئیس مجلس فاشیسم دینی می‌شود، سردمداران رژیم آخوندی مشتی پاسدار، شکنجه‌گر و دزد هستند

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

روز گذشته سردژخیم عبدالرضا مصری، عضو هیات مرگ در استان کرمانشاه در جریان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۱۳۶۷نایب‌رئیس مجلس فاشیسم دینی حاکم بر ایران شد.

مصری بین سال‌های۱۳۶۰تا ۱۳۶۵که آخوند جنایتکار علی فلاحیان حاکم شرع کرمانشاه بود، در این استان سربازجو و شکنجه‌گر بود. این سردژخیم مدتی جانشین دادستانی استان کردستان و مدتی دادیار در دادستانی کرمانشاه بوده و در شکنجه و اعدام بسیاری از زندانیان سیاسی نقش فعالی داشته است.

وی در جریان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۱۳۶۷به‌عنوان نماینده دادستان انقلاب عضو کمیته مرگ در استان کرمانشاه بود و شمار زیادی از زندانیان سیاسی را روانه چوبه‌های دار کرد.

عبدالرضا مصری که به‌خاطر جنایت علیه بشریت باید در برابر عدالت قرار گیرد در سال۱۳۸۵وزیر رفاه و تأمین اجتماعی و در سال۱۳۸۸به‌عنوان سفیر آخوندها در ونزوئلا منصوب شده بود.

در جریان جنگ گرگها در درون رژیم، در سالهای اخیر فاش شد که مدارک تحصیلی مصری مجعول است و پرونده‌های زیادی از اختلاس و فساد مالی در وزارتخانه رفاه و تأمین اجتماعی داشته است.

در رژیم ولایت فقیه وزیر و سفیر و نماینده مجلس و استاندار و دیگر مقامات یا پاسدار هستند و یا شکنجه‌گر. اعضای مجلس آخوندها که رئیس آن پاسدار و معاونش از مسئولان قتل‌عام است کارنامه سیاهی از سرکوب و شکنجه و اعدام، صدور تروریسم و بنیادگرایی و چپاول اموال مردم ایران را دارند.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۶خرداد ۱۳۹۸(۲۷می۲۰۱۹)