728 x 90

شکستن طلسم بزرگترین حامی فساد

با گسترش خشم و نفرت عمومی نسبت به ولایت‌ فقیه و شکستن طلسم خامنه‌ای در عراق و لبنان، شیخ صبحی طفیلی، دبیرکل سابق حزب‌الله لبنان وی را «بزرگترین حامی فساد در لبنان و عراق» دانست.

طفیلی: «آیا ولی‌فقیه، گرسنگان را می‌کشد و از جنایتکاران و فاسدین حمایت می‌کند؟ ای سید، همان‌گونه که مقامات عراقی می‌گویند افراد مسلح تو تابه‌حال ۲۵۰نفر را در عراق به‌قتل رسانده و بیش از ۱۱هزار تن را مجروح کرده‌اند، هم‌چنان‌که افراد مسلح تو ما را در لبنان کشتند...».

یک کاریکاتوریست عرب وضعیت خامنه‌ای را در اتحاد مردم عراق و لبنان به‌خوبی نشان می‌دهد. در این تصویر ضربه نهایی را مردم ایران وارد می‌کنند.

این خشم و اتحاد، صدای آخوند فلاحتی در جمعه‌بازار رشت را هم درآورد.

آخوند فلاحتی، خطبه‌های رشت: «من نمی‌دانم آنانی که امام عظیم ما را و رهبر معظم ما را نشانه رفتند و نشانه‌های بد از این گفتارها و از این تأملات ائمه چگونه برداشتی دارند تعجب می‌کنم».

طفیلی: «این پولهایی که در سوریه صرف کرده‌ای اسمش چیست»؟

آخوند جمعه‌بازار البته نمی‌تواند همه حرفهایی که در مورد خامنه‌ای گفته می‌شود را در جمعه‌بازار بیاورد و حرفهای اصلی را فاکتور می‌گیرد.

آخوند فلاحتی، خطبه‌های رشت: «مطلب دیگر اینجا این است که من حالا اینجا بعضی از جاها را فاکتور می‌گیرم اما بعضی جاها رو که میشه گفت به برادران و خواهران عزیز در لبنان».

اما وقتی طلسم در منطقه شکست نمی‌شود جمعش کرد.