728 x 90

رودی جولیانی: تسلیحات اتمی برای یک رژیم تروریست؟ هرگز

رودی جولیانی
رودی جولیانی

رودی جولیانی طی پیامی ضمن حمایت از تحریم یک نهاد اطلاعات آخوندی توسط اتحادیه اروپا گفت:‌ اتحادیه اروپا تحریمهایی را علیه رژیم ایران به‌خاطر ارتکاب به ۳بمب‌گذاری تروریستی به عمد در اروپا، اعمال کرد.

 

جولیانی در ادامه گفت: با این وجود برخی کشورهای اروپایی هستند که می‌خواهند توافق اتمی فاجعه‌بار اوباما را حفظ کنند که برای رژیم ایران راه را برای رسیدن به سلاح اتمی هموار می‌کند. تسلیحات اتمی برای یک رژیم تروریست؟ تنها پاسخ مسئولانه: هرگز.

 

 

 

در رابطه با تحریم سرویس اطلاعاتی رژیم آخوندی توسط اتحادیه اروپا روز گذشته چهارشنبه ۱۹دی۹۷ جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا طی پیامی از تحریم  رژیم ایران به‌خاطر توطئه‌ها و طرحهای تروریستی علیه اپوزیسیون ایران در اروپا حمایت کرد.

 

مشاور امنیت ملی آمریکا امروز ۱۹دی۹۷ در توئیتی نوشت:

ما از اقدامات شرکای اروپایی‌مان در تحریم یک بخش سرویس اطلاعاتی ایران و عوامل آن به‌خاطر چندین توطئه تروریستی از سال ۲۰۱۵در این قاره قویاً حمایت می‌کنیم. ما در تلاشهایمان به‌منظور متوقف کردن تروریسم ایران متحدیم.

 

 

روز سه‌شنبه۱۸دی۹۷(۸ژانویه۲۰۱۹) آندرس ساموئلسن andres samuelsenوزیر خارجه دانمارک، تصمیم اتحادیه اروپا در مورد لیست‌گذاری و تحریم معاونت امنیت وزارت اطلاعات رژیم ایران را اعلام کرد. وزیر خارجه دانمارک همچنین از لیست‌گذاری و تحریم دو تن از سرکردگان اطلاعات آخوندها از سوی اتحادیه اروپا به‌خاطر توطئه‌های تروریستی رژیم در فرانسه و دانمارک خبر داد.

به این ترتیب اتحادیه اروپا علاوه بر معاونت امنیت داخلی وزارت بدنام اطلاعات، سعید هاشمی مقدم معاون وزیر اطلاعات و اسدالله اسدی را تحریم و لیست‌گذاری کرده است. اسدالله اسدی همزمان با کشف و خنثی شدن توطئه تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت ایران، به‌خاطر صدور دستور و دادن بمب به تروریستها، دستگیر و متعاقباً توسط آلمان برای محاکمه به بلژیک تحویل داده شد.

 

تصمیم اتخاذ شده توسط اتحادیه اروپا از روز چهارشنبه ۲۰دیماه (۱۰ژانویه ۲۰۱۹) اجرایی شد.

 

خانم مریم رجوی درباره اعمال تحریمها علیه رژیم آخوندی به خاطر طراحی سوءقصد تروریستی در اروپا توسط اتحادیه اروپا در پیامی گفت: تحریمهای اتحادیه اروپا علیه رژیم آخوندی لازمه جلوگیری از تروریسم در اروپاست. اما باید با گنجاندن تمامیت اطلاعات و سپاه آخوندها در لیست تروریستی و محاکمه و اخراج دیپلمات تروریستها و مزدوران رژیم تکمیل شود. وزارتخارجه، دیپلماتها و سفارتهای رژیم بخشی از ماشین تروریسم می‌باشد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات