728 x 90

روحانی؛ التماس، تهدید و هشدار

آخوند روحانی که عناصر باندش به‌رغم سرسپردگی به‌خامنه‌ای توسط باند رقیب حذف شده‌اند، در واکنش‌های پرخواهش خود برای راه دادن آنها به‌ خیمه‌شب‌بازی انتخاباتی، اذعان کرد که شعبده انتخابات، انتصابات است و انتخابات نیست: «جای دیگری انتصاب بفرمایند و بعد مردم پای صندوق بروند بخواهند تشریفات انتخابات را انجام دهند. والله کلمه جمهوری در قانون اساسی ما هست اما می‌ترسم یک روزی این کلمه جمهوری هم باز جرم شود».

رئیس‌جمهور ورشکسته ارتجاع با وجود حذف کاندیداهای باندش، خواستار گرم کردن نمایش انتخاباتی شد: «در انتخابات اگر هم دیدیم نقص و ایرادی است، خواهش می‌کنم روز انتخابات، ۲اسفند یک روز تاریخی و یوم‌الله برای ماست، کاری نکنیم که صف‌های ما خلوت باشد».

روحانی با سوزش از شرایط سخت نظام، قیام دیماه ۹۶ را روزی تلخ در تاریخ حکومت آخوندی توصیف کرد و وحشتش را از مسأله اصلی که همانا قیام مردم ایران است ابراز داشت: «کاری به‌ ۹۶ ندارم چون ۹۶ جزو روزهای تلخ تاریخ ماست که هیچ‌وقت یادم نمی‌رود و این دی سال ۹۶ بود که ترامپ را پررو کرد که در برابر ایران بایستد و دشمنان ما را تشویق کرد».

آخوند روحانی از این‌که پرونده اف.ای.تی.اف بسته شده و نظر شورای نگهبان رژیم حاکم شده، ابراز نگرانی کرد و گفت: «نمی‌شود یک قانون و مقرراتی که دولت آن را تصویب کرده به‌عنوان لایحه داده به‌ مجلس و مجلس به‌عنوان نماینده ملت، آن را تصویب کرده، بین زمین و آسمان بماند... اینها دارند، اعتماد مردم را با نظام ترور می‌کنند. آنهایی که می‌خواهند اعتماد مردم را ترور کنند باید حواس‌مان جمع باشد. همه ما در یک شرایط بسیار حساسی قرار گرفته‌ایم...».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات