728 x 90

دیلی میل انگلستان: مادر فرد متهم به حمله به سلمان رشدی می‌گوید پسرش پس از سفر به خاورمیانه تغییر کرد

هادی مطر عامل حمله به سلمان رشدی
هادی مطر عامل حمله به سلمان رشدی

دیلی میل انگلستان روز ۲۴مرداد در گزارشی از هادی مطر فردی که به سلمان رشدی حمله کرد نوشت: مادر فرد متهم به حمله به سلمان رشدی گفته است پسرش چهار سال پیش پس از سفر به خاورمیانه تغییر زیادی کرده و خود را منزوی کرد.
سیلوانا فردوس مادر هادی مطر۲۴ساله که با وی در نیوجرسی زندگی می‌کرد، شب گذشته گفت که پسرش "مسئول اعمال خود" است. او قصد ندارد دوباره با پسرش حرف بزند.


او به دیلی میل انگلستان گفت که مطر که تلاش برای قتل را انکار کرده است، در سال۲۰۱۸ در سفری متحول کننده با پدرش حسن مطر در لبنان دیدار کرد. او تقریباً ۲۸روز در آنجا ماند، اما سفر با پدرش خوب پیش نرفت. او گفت که او بسیار تنها بود. انتظار داشتم با انگیزه برگردد، دانشگاه را تمام کند و مدرکش را بگیرد. .

دیلی میل نوشت: فردوس گفت که تعدادی از اقلامی که مأموران اف.بی.آی از آپارتمان زیرزمین پسرش کشف و ضبط کردند شامل کامپیوتر، پلی استیشن، کتاب، چاقو و ابزاری برای تیز کردن چاقو بوده است.

مطر که صفحه فیس‌بوک حذف شده‌اش مملو از عکس‌های سیاستمداران ایرانی است

زمانی که مطر مرتکب این ترور نابجا شد، از گواهینامه رانندگی جعلی با نام حسن مغنیه استفاده می‌کرد.

سرکرده فعلی حزب‌الله حسن نصرالله نام دارد و یکی از بدنام‌ترین فرماندهان آن عماد مغنیه نام داشت. آدرس او به‌عنوان یک آپارتمان در غرب نیویورک، نیوجرسی ذکر شده بود، اما صاحب واحد به دیلی میل گفت که او هرگز درباره مطر یا مغنیه چیزی نشنیده بود.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9fe9c573-1a0f-461b-9096-dfa658d4df0e"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات