728 x 90

(سری چهارم اسناد)

برخلاف دروغپردازیهای سرکردگان رژیم طبق اسناد سازمان اورژانس مراکز نظامی و انتظامی و پاسدارخانه‌های ولایت فقیه سراپا آلوده به ویروس کرونا است

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران

آخوندها برای جان پائینی‌ها ارزشی قائل نیستند

زمان ترک پادگانها و تحویل سلاحها و تجهیزات و اسناد به مردم فرا رسیده است

 

سند شماره ۱- سازمان اورژانس کشور، استان تهران، اورژانس تهران، تاریخ مأموریت ۲۷اسفند ۱۳۹۸، کد آمبولانس ۳۱۵۲، نام و نام خانوادگی بیمار محمد یوسف صفا، ۲۰ساله، در پادگان لشکر ۲۳خاتم‌الانبیاء (قرارگاه ثارالله) از موضع نگهبانی به اورژانس و از آنجا با قید covid – ۱۹ با «اکسیژن درمانی، حمل با برانکارد» به بیمارستان بهارلو منتقل شده است.

 

 اسناد سری چهارم اسناد از سازمان اورژانس کشور

 اسناد سری چهارم اسناد از سازمان اورژانس کشور

سند شماره ۲- سازمان اورژانس کشور،استان تهران، اورژانس تهران، تاریخ مأموریت ۷فروردین ۱۳۹۹، کد آمبولانس ۳۱۵۲،

نام و نام خانوادگی عباس نظری ۶۰ساله از مجتمع سپاه در شهر ری، خیابان نورالهی، شهرک علایین، مجتمع سپاه، بلوک یک واحد ۱۷طبقه ۶ به اورژانس و از آنجا به‌دلیل ابتلا به کرونا به بیمارستان بهارلو منتقل شد: «مشاوره با پزشک (۱۰-۵۰)، اکسیژن درمانی، حمل با برانکارد، اکسیژن درمانی، مصدوم قبل از رسیدن آمبولانس راه رفته بود، هنگام ۹۷شدن بیمار، بیرون و پایین ساختمان جلوی درب مجتمع ایستاده بودند».

 

 اسناد سری چهارم اسناد از سازمان اورژانس کشور

 

 اسناد سری چهارم اسناد از سازمان اورژانس کشور

 

سند شماره ۳- سازمان اورژانس کشور، استان تهران، اورژانس تهران، تاریخ مأموریت ۱۴فروردین ۱۳۹۹، کد آمبولانس ۳۴۰۴، نام و نام خانوادگی محمدرضا آذری ۳۳ساله، مشکوک به کرونا، مراجعه حضوری، اتوبان تهران قم، تیر برق ۹۸۰ با قید covid – ۱۹ به اورژانس و از آنجا به بیمارستان بهارلو منتقل شد: «مورد از عوامل نیروی انتظامی مستقر در محل که از شب گذشته تب و لرز داشته در حال حاضر هوشیار است. از تنگی نفس نیز شاکی است وی با نظر ۱۰- ۵۰مشکوک می‌باشد و با هماهنگی مرکز پذیرش به covid-۱۹ به بیمارستان منتقل شد».

 اسناد سری چهارم اسناد از سازمان اورژانس کشور

 اسناد سری چهارم اسناد از سازمان اورژانس کشور

شایان یادآوری است که باشگاه خبرنگاران سپاه پاسداران در ۴فروردین خبر داد که پاسدار سرتیپ نصرالله فتحیان، مدیر هماهنگی بین دستگاههای اجرایی در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا «درباره برخی نگرانی‌ها برای شیوع بیماری در پادگانهای نظامی اظهار کرد: در تمام پادگانها از روز‌های نخست پروتکل‌های بهداشتی اجرایی شد و بسیاری از آموزش‌های طولی را کاهش دادند یا تعطیل کردند و تجمعات را به حداقل رساندند. طرح امام رضا بنا بر تصمیم فرمانده کل قوا برای بهداشت محیط، فردی و مواد غذایی در حال اجرا بود. بر این اساس آماری تا این زمان از اپیدمی در پادگانهای آموزشی گزارش نشده است».

از این پیش‌تر، پاسدار سرتیپ جان نثاری، معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی در ۱۳اسفند گفت: « پادگانهای آموزشی و درجه داری نیروی انتظامی از نقاط امن و عاری از وجود هر گونه ویروس و بیماری است.....به خانواده‌های سربازان عزیز اطمینان می‌دهم جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، حساسیت ما نسبت به سلامت سربازان عزیز وظیفه اگر بیشتر از خانواده‌ها نباشد قطعاً کمتر نیست» (خبرگزاری موج).

قبل از آن هم، حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش تحت‌امر خامنه‌ای «در خصوص برخی نگرانی‌های به‌وجود آمده در سطح جامعه و برای خانواده‌های سربازان» تأکید کرده بود که در ارتش«سطح بهداشت، پیشگیری و مقابله با کرونا به‌مراتب از سطح جامعه بهتر است...ما هیچ‌گونه مورد مشکوکی نداشته‌ایم و این نشان می‌دهد که وضعیت پادگانهای ما به‌مراتب از سطح جامعه بالاتر است و می‌توانیم بگوییم که وضعیت بهداشتی پادگانها از خانه‌های مردم نیز بهتر است» (خبر آنلاین ۱۰اسفند).

 

اسناد سازمان اورژانس دروغ بودن این ادعاها را اثبات می‌کند. مراکز نظامی و انتظامی و پاسدارخانه‌های ولایت فقیه سراپا آلوده به ویروس کرونا است.آخوندها برای جان پائینی‌ها و مشخصاً برای جان افراد وظیفه، درجه‌داران و افسران جزء ارزشی قائل نیستند.

زمان ترک پادگانها و تحویل سلاحها و تجهیزات و اسناد به مردم فرا رسیده است.

 

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۲۲فروردین۱۳۹۹(۱۰آوریل ۲۰۲۰)

 

 

مطالب مرتبط:

ضمیمه: سند پی.دی.اف اطلاعيه كميسيون امنيت-سري چهارم اسناد كرونا-۲۲ فروردين ۹۹