728 x 90

سری دوم اسناد

افشای دروغهای ولی‌فقیه و رئیس‌جمهور ارتجاع درباره شیوع ویروس کرونا توسط کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

بر خلاف دروغهای ولی‌فقیه و رئیس‌جمهور ارتجاع طبق اسناد سازمان اورژاس در ۸بهمن چندین بیمار مبتلا به کرونا در تهران که در سفارت چین کار می‌کردند و حداقل یکی از آنها از چین برگشته بودند در بیمارستان مسیح دانشور بستری شدند

رحمانی فضلی وزیر کشور روحانی در ۱۲بهمن گفت: فعلاً هیچ موردی از کرونا در ایران نداریم

خامنه‌ای در ۱۳اسفند گفت: ما مسئولانمان با صفا و صداقت از روز اول با شفافیت خبر رسانی کردند

روحانی در ۲۸اسفند گفت: ما ۳۰بهمن فهمیدیم که کرونا آمده و بعد هم به مردم اعلام شد ما یک روز تأخیر نکردیم

 

سند شماره ۱- سازمان اورژانس کشور، تاریخ مأموریت ۸بهمن ۱۳۹۸،کد آمبولانس ۲۴۲۳، نام و نام خانوادگی بیمار احسان شیخی، کرونا، روز ۸بهمن به اورژانس و از آنجا به‌دلیل ابتلا به کرونا به بیمارستان مسیح دانشور منتقل شد: «مددجو آقا ۳۳ساله با علائم و سوابق ثبت شده که دچار سرفه و علائم سرماخوردگی دارند. اظهار می‌دارد که در سفارت چین اشتغال دارند و همکارانشان علائم کرونا را داشته‌اند و بستری می‌باشد. علائم حیاتی چک شد. معاینات نورولوژی نرمال، اقدامات اولیه انجام و انتقال به مرکز درمانی گردید».

 

اسناد اورژانس تهران - کرونا - ۱

 

اسناد اورژانس تهران - کرونا - ۲

 

سند شماره ۲-سازمان اورژانس کشور، تاریخ مأموریت ۸بهمن ۱۳۹۸،کد آمبولانس ۲۴۲۳، فاطمه بابازاده خامنه ۳۷ساله، کرونا، روز ۸بهمن به اورژانس و از آنجا به‌دلیل ابتلا به کرونا به بیمارستان مسیح دانشور منتقل شد: «مددجو خانم ۳۷ساله با علائم و سوابق سرفه و علائم سرماخوردگی. اظهار می‌دارد که در سفارت چین اشتغال دارند و همکارانشان علائم کرونا را داشته‌اند و بستری می‌باشد. علائم حیاتی چک شد. معاینات نورولوژی نرمال، اقدامات اولیه انجام و انتقال به مرکز درمانی گردید».

 

اسناد اورژانس تهران - کرونا - ۳

 

اسناد اورژانس تهران - کرونا - ۴

 

سند شماره ۳- سازمان اورژانس کشور، تاریخ مأموریت ۸بهمن ۱۳۹۸، کد آمبولانس ۲۴۲۳، محمدعلی ذوالقدرنیا، کرونا، روز ۸بهمن به اورژانس و از آنجا به‌دلیل ابتلا به کرونا به بیمارستان مسیح دانشور منتقل شد: «مددجو آقا ۳۳ساله با علائم و سوابق سرفه و علائم سرماخوردگی. اظهار می‌دارد ۱۲روز گذشته کشور چین بوده و ۳روز اول ورود به ایران تب، اسهال و سرفه شدید داشته که در سفارت چین اشتغال دارند و همکارانشان علائم کرونا را داشته‌اند و بستری می‌باشد. علائم حیاتی چک شد. معاینات نورولوژی نرمال (و) اقدامات اولیه انجام و انتقال به مرکز درمانی گردید».

 

اسناد اورژانس تهران - کرونا - ۵

 

اسناد اورژانس تهران - کرونا - ۶

 

اسناد فوق به‌روشنی نشان می‌دهد که از اوایل بهمن‌ماه نمونه‌های متعددی از بیماران مبتلا به کرونا در تهران به بیمارستان ارجاع داده شده و بستری شده‌اند.

اما رحمانی فضلی وزیر کشور روحانی در ۱۲بهمن با وقاحت انکار نموده و گفته است: «شب گذشته به‌ درخواست جهانگیری جلسه‌یی با حضور وزیر بهداشت در مورد بیماری کرونا برگزار کردیم که وزیر بهداشت گزارش مفصلی ارائه دادند و گفتند که فعلاً هیچ موردی از کرونا در ایران نداریم». واضح است که هدف از این جلسه چگونگی کنترل اطلاعات و سرپوش گذاشتن بر شیوع کرونا در ایران بوده است.

 

به‌دنبال اطلاعیه ۹فروردین کمیسیون امنیت و ضدتروریسم و انتشار سری اول اسناد انکارناپذیر، آخوند روحانی در روز ۱۱فروردین در یک توجیه‌کاری مسخره گفت: «ممکن است این بیماری از اوایل مثلاً بهمن، وارد شده باشد ما اواخر بهمن فهمیدیم البته همه دنیا همینجور بوده! یک زمانی گذشت تا بتوانند بفهمند که با این بیماری مواجه هستند».

 

رژیم هراسان از افشای حقایق و خشم مردم، سایبری سپاه و مزدوران نیروی قدس و اطلاعات در داخل و خارج کشور را مأمور کرده است آمار و اسناد افشاء شده از سوی مقاومت ایران را تخطئه و حاشا کنند تا جا باز نکند و انعکاس داخلی و بین‌المللی و تأثیرات آن به حداقل برسد. اما همه می‌دانند یک ماه پنهان‌کاری مجرمانه دلیل اصلی شیوع انفجاری ویروس کرونا در ایران بوده است. سردمداران رژیم باید به‌خاطر این جنایت بزرگ علیه بشریت در برابر عدالت قرار گیرند.

 

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۱۲فروردین۱۳۹۹(۳۱مارس ۲۰۲۰)

ضمیمه: سند پی.دی.اف کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت - ۱۲ فروردین