728 x 90

اورینت نت: نصب تصویر سلیمانی در خیابانهای غزه خشم گسترده مردم آزاده و شریف را برانگیخت

پاره کردن بنر پاسدار قاسم سلیمانی در غزه
پاره کردن بنر پاسدار قاسم سلیمانی در غزه

اورینت نت متعلق به اپوزیسیون سوریه (۱۶دی۹۹)، ضمن اشاره به خشم گسترده جهان عرب علیه رژیم آخوندی در سالگرد هلاکت قاسم سلیمانی و به آتش کشیدن عکسهای وی، از دستگیری شیخ مجدی المغربی توسط حماس به‌خاطر آتش زدن عکس دژخیم سلیمانی خبر داد.

اورینت نت نوشت: در عرض یک روز نه تنها در غزه و سرزمینهای فلسطینی، بلکه در بسیاری از کشورهای عربی که با دخالت رژیم ایران و با آتش جنایتهای قاسم سلیمانی تروریست فرمانده به‌اصطلاح «سپاه قدس» سوختند، نام شیخ مجدی المغربی بر سر زبانها جاری شد. با نصب عکس سلیمانی توسط حماس در اولین سالگرد ترورش، «خون آزادگان» در وجود شیخ المغربی به جوش آمد و با قیام خود عکس سلیمانی را پاره کرد و آتش اهانت که مردم شرافتمند غزه آنرا احساس می‌کردند را خاموش کرد.

 

نصب تصویر سیلمانی در خیابانهای غزه خشم گسترده مردم آزاده و شریف غزه و محافل مردمی سوریه عربی را برانگیخت، خصوصاً این‌که سلیمانی مسئول کشتار صدها هزار سوری در جنگی است که توسط ایران و شبه‌نظامیان اسد در سوریه اداره می‌شود… این اقدام شیخ المغربی منجر شد که روز پنجشنبه گذشته توسط آژانس امنیت وابسته به حماس به‌خاطر پاره کردن عکس سلیمانی دستگیر شود ( سایت اورینت نت: ۱۳دی).

 

-غزه پاره کردن عکس قاسم سلیمانی