728 x 90

اعتراف «سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی» به تسخیر سامانه‌ها و سایتهای خود بعد از ۲۴ساعت

تسخیر سایتها و سامانه‌های سازمان فرهنگ اسلامی
تسخیر سایتها و سامانه‌های سازمان فرهنگ اسلامی

سازمان موسوم به فرهنگ و ارتباطات اسلامی رژیم آخوندی بعد از گذشت ۲۴ساعت از تسخیر و انهدام سایتها و سامانه‌های مرکز صدور ارتجاع و تروریسم رژیم آخوندی در تهران توسط کانون‌های شورشی که در ساعت ۸صبح روز یکشنبه ۱۲تیرماه، صورت گرفت، اعتراف کرد و نوشت: «اختلال سایبری معاندین بیانگر هدف‌گذاری صحیح سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی است.

خبرگزاری حکومتی ایرنان نوشت: روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خصوص اختلال در سامانه‌های اینترنتی این مجموعه، بیانیه‌یی صادر کرد.

در این بیانیه وحشت‌زده و مضحک، حداکثر تلاش به‌عمل آمده است تا در چارچوب همان فرهنگ مبتذل آخوندی، ضربه اساسی و انهدام سایتها و سامانه‌ها و جایگزینی عکس‌های رهبری مقاومت با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای رئیسی، درود بر رجوی مینی‌میزه شود.

در بیانیه فرهنگ و ارتباطات اسلامی رژیم تسخیر و انهدام اتوماسیونهای اصلی، ۴۴سرور و ۵۸۰کامپیوتر، انهدام سرور کنترل مرکزی آنتی ویروس، به‌دست آوردن ۱، ۵میلیون نامه الکترونیک سری و ۲۳۰هزار سند دیگر همراه با اسامی پرسنل و مزدوران و مبالغ پرداختی و فیشهای حقوق به سکوت برگزار شده و برای ماستمالی کردن ضربه بنیادین دریافتی، از جمله آمده است:

طی ساعات ابتدایی روز گذشته (یکشنبه ۱۲ تیرماه)، شاهد وقوع اختلالی موقت در سامانه‌های اینترنتی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بودیم. تشدید اقدامات مخرب سایبری در سرتاسر دنیا و فعالیت‌های معاندین در ضدیت با نشر فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی ‌ در فضای مجازی، منجر به بروز این اختلال چند ساعته گردید.

تلاش مذبوحانه دشمنان و معاندین در ایجاد اختلال سایبری اخیر در سامانه‌ها و بزرگ‌نمایی آن، حکایت از هدف‌گذاری صحیح سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در مسیر جهاد تبیین و نشر فرهنگ غنی نظام در سرتاسر دنیاست.

 

خاطرنشان می‌شود تلگرام قیام تا سرنگونی در گزارشی از تسخیر و انهدام سایتها و سامانه‌های سازمان ”فرهنگ و ارتباطات اسلامی“ در تهران اعلام کرد:

 • ۶سایت و ۱۵سامانه سازمان صدور ارتجاع و بنیادگرایی فرهنگ و ارتباطات اسلامی تسخیر شد و صفحات اول آنها با عکس‌های رهبری مقاومت و شعارهای مرگ بر خامنه‌ای رئیسی درود بر رجوی جایگزین شد.
 • تسخیر و انهدام ۳۵بانک اطلاعاتی
 • تسخیر و انهدام دو اتوماسیون اصلی
 • تسخیر و انهدام ۴۴سرور و ۵۸۰کامپیوتر
 • تسخیر کامل و انهدام سرور کنترل مرکزی آنتی ویروس که قرار بود از سامانه این دستگاه اهریمنی حفاظت کند
 • تسخیر روترهای سیسکو
 • تسخیر کامل سرورهای اف تی پی
 • بدست آوردن یک و نیم میلیون نامه الکترونیک سری و ۴۰هزار پیام سری در اتوماسیون
 • به دست آوردن بیش از ۲۳۰هزار سند که بخشی از آنها اسناد محرمانه است.
 • اسناد سری و محرمانه اتوماسیون تسخیر شده شامل شناسنامه و هویت مزدوران و جاسوسان خارجی، گزارشات محرمانه از اقدامات در خارج از کشور، ملاقاتها و اماکن حساس و مخفی، مبالغ پرداختی و فیش حقوق مزدوران، ارزیابی‌ها و گزارشات اقدامات غیرقانونی است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/8e7566ac-c008-4507-8010-227c3d028610"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات