728 x 90

اعتراف روزنامه حکومتی خراسان به استقبال تحقیرآمیز روسها از رئیسی و تمسخر او در رسانه‌ها

آخوند جلاد رئیسی
آخوند جلاد رئیسی

روزنامه حکومتی خراسان به‌تاریخ دوم بهمن، با اشاره به استقبال تحقیرآمیز روسها از رئیسی و تمسخر او در شبکه‌های مجازی و رسانه‌های باند مغلوب نظام نوشت: از همان دقایق نخستین که رئیسی از پله‌های هواپیما در فرودگاه مسکو پیاده شد، گروهی تقطیع، تحریف و ایراد و اشکال گرفتن به این سفر را آغاز کردند تا جنبه‌های مهم و راهبردی این سفر تحت‌الشعاع این ایرادها و حواشی قرار گیرد. ویدئوهای ورود رئیسی، استقبال هیأت روسی، ورود رئیس‌جمهور به کاخ کرملین تا میزی که دو رئیس‌جمهور پشت آن نشستند، از اشاره‌ای که پوتین به عضویت ایران در شانگهای کرد تا تعداد کلمات به کار رفته در جملات رئیس‌جمهور، از نماز خواندن رئیسی در کاخ کرملین تا...؛ هر یک در هشتگ پراکنیها برجسته شد.

 

روزنامه حکومتی خراسان از حامیان دولت (آخوند) رئیسی با اشاره به اظهارات پوتین رئیس‌جمهور روسیه در ملاقات با آخوند رئیسی جلاد درباره «عدم عضویت رژیم ایران در پیمان شانگهای» با تأیید آن نوشته است که «عضویت ایران در این پیمان دوسالی زمان می‌برد».

این روزنامه بدون اشاره به تیتر شهریورماه خود نوشت: «آن چه انجام شده، تنها پذیرش عضویت کامل و در حقیقت شروع پروسه عضویت کامل ایران در سازمان شانگهای است. ظاهراً برای عضو رسمی شدن باید حدود ۲۷ کنوانسیون در مجلس تصویب شود و سپس به تأیید شورای نگهبان نیز برسد که خود یک فرایند دوساله یا بیشتر را می‌طلبد».

موضوع «عضویت رژیم آخوندی در سازمان شانگهای» یکی از مطالب شهریورماه همین روزنامه حکومتی و دیگر روزنامه‌ها و خبرگزاریهای رسمی رژیم بود که با آب و تاب فراوان به آن پرداخته بودند.
روزنامه حکومتی خراسان از باند غالب نوشت: «اشاره پوتین به ناظر بودن ایران در شانگهای نیز حاشیه‌ساز بود و عده‌یی معتقد بودند پوتین با اشاره نکردن به عضویت رسمی ایران در این سازمان مهم شیطنت کرده است، در حالی که تا مراحل قانونی تصویب در ایران طی نشود، ما عضو کامل و رسمی نیستیم».

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/945f8ed6-caab-4bf0-ac6e-9dad7dd3dd64"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات