728 x 90

اعتراف به ابعاد نجومی دزدی و اختلاس در رژیم آخوندی

دزدی و اختلاس در رژیم آخوندی
دزدی و اختلاس در رژیم آخوندی

در اعتراف به ابعاد نجومی دزدی و اختلاس در رژیم آخوندی، روزنامه حکومتی شرق نوشت: روابط حسن میرکاظمی معروف به رعیت که کیفرخواست ۴۰۰صفحه‌یی دارد، با افرادی مانند قاضی منصوری، بابک زنجانی و طبری نشان از عمق فساد در پرونده‌های قضایی دارد. سبک زندگی و روابط حسن رعیت با بابک زنجانی، تصاویرش با هفت‌تیر بر روی موتور در سال۸۸ و باغ‌وحش رؤیایی‌اش از او متهمی فراموش‌نشدنی ساخته است. بهشت گمشده یا همان باغ‌وحش حسن رعیت که به ادعای برخی تا ۱۷ببر در آن نگهداری می‌شد، محلی بود که به‌گفته مقام قضائی، رعیت از آن محل برای دعوت از افراد تأثیرگذار استفاده می‌کرد. .

روزنامه حکومتی شرق با اشاره به لاپوشانی این فساد گسترده حکومتی، افزود: صدا و سیما اگر جرأت دارد تصاویر بهشت گمشده حسن رعیت را که حاصل زمین‌خواری و چپاول بیت‌المال در جاده کرج است پخش کند! به مردم بگویید این بهشت گمشده پاتوق کدام‌یک از چهره‌های مشهور بوده؟ کلکسیون اسلحه، کلکسیون موتور، حیوانات و (غیره) با کدام پول و مجوز به دست آمده است؟ حسن رعیت باعث آشنایی مرتضوی، مدیرعامل وقت سازمان تأمین اجتماعی با بابک زنجانی بود که زمینه‌ساز یک معامله چهار میلیارد یورویی بین زنجانی و مرتضوی شد و قرار بود زنجانی ۱۳۷شرکت تأمین اجتماعی را صاحب شود که این معامله ناکام ماند. (روزنامه شرق رژیم۲۶ فروردین)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/e8f9aa9a-d44a-4f69-a4fe-bc1e8814a6ee"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات