728 x 90

آخوند روحانی: به‌دنبال واکسنهای نیمه‌کاره هستیم تا خریداری کنیم

آخوند روحانی
آخوند روحانی

در حالی که برنامه کواکس وابسته به سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده که هیچ منعی برای خرید واکسن از کشورهای جهانی از جمله آمریکا توسط رژیم وجود ندارد، آخوند روحانی روز چهارشنبه ۲۶آذر در جلسه هیات دولت اعلام کرد که دنبال تهیه واکسنهای نیمه‌کاره است.

روحانی گفت: «همه تلاش و کوشش ما برای این‌که در داخل واکسن این بیماری تولید بشود انشاءالله و واکسنی که در دنیا هست ولو این‌که هنوز واکسنی مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی قرار نگرفته اما در عین‌حال همین واکسنهای نیمه‌کاره هم باز دنبال آن هستیم که آنها را خریداری بکنیم به موقع وارد کشور بشود».

رئیس‌جمهور ارتجاع در واکنش به اخبار مربوط به تشکیل جبهه‌ای علیه حکومت آخوندی در زمینه تکمیل برجام با اعمال محدودیت علیه برنامه موشکی رژیم گفت: «متأسفانه برخی می‌گویند بحث برجام شرایط شرایط سال۹۴ نیست

روحانی هم‌چنین گفت: ما از آمدن آقای بایدن ذوق‌زده نیستیم اما از رفتن ترامپ بسیار خوشحالیم».

وی افزود: «این روزها برخی از رسانه‌ها داخلی هم متأسفانه می‌بینیم تحت تاثیر رسانه‌های ماهواره‌یی ضدایران می‌گویند که در بحث برجام شرایط شرایط سال۹۴ نیست.

ما در برجام ثابت کردیم متعهدترین کشور دنیا هستیم از همه بهتر سخت مذاکره می‌کنیم با وسواس مذاکره می‌کنیم اما اگر تصمیم گرفتیم امضا کردیم به امضای خودمان به عهد خودمان وفادار خواهیم ماند. اگر امروز فشاری هست از جانب استکباری هست که در این دوره که حالا چند هفته دیگری هم متأسفانه هنوز باقیمانده به هیچ چیز این حکومت پایبند نبود یاغی‌ترین رئیس‌جمهور قانون‌شکن‌ترین آدم در آمریکا شد رئیس‌جمهور که الحمدالله الآن روزهای پایانی او هست بعضی‌ها می‌گویند شما از آمدن آقای بایدن خیلی ذوق‌زده‌ای نه! ما از آمدن آقای بایدن ذوق‌زده نیستیم اما از رفتن ترامپ بسیار خوشحالیم از یک آدمی که این‌قدر جنایت کرد آدمکش بود تروریست بود حتی به واکسن ما هم رحم نمی‌کند ما واکسن می‌خواهیم بخریم برای ما مانع درست می‌کند این‌قدر این آدم عاری هست از همه اصول اخلاقی و انسانی بله بسیار خوشحالیم که این جبار این آدمی که به هیچی متعهد نبود سرنگون شده بسیار خوشحالیم اما در عین‌حال دولت بعدی آمریکا خودش می‌داند راه باز».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/da5f5afa-27b2-4dd3-aff7-576692adea65"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات