728 x 90

آتش زدن تصاویر خامنه‌ای - پاسخ به پیام مسعود رجوی، فعالیت کانونهای شورشی در شهرهای ایران

به‌آتش کشیدن نمادهای حاکمیت ولایت فقیه توسط کانونهای شورشی
به‌آتش کشیدن نمادهای حاکمیت ولایت فقیه توسط کانونهای شورشی

حال که با گسسته شدن بندهای مماشات و استمالت آمریکا و اروپا از رژیم ولایت فقیه، وارد دوران آماده باش سرنگونی شده‌ایم. کانونهای شورشی در راستای شعله ورکردن آتش اعتراض و قیام مردم به‌جان آمده علیه رژیم پابه‌گور ولایت فقیه فعالیتهای خود را تشدید کرده‌اند.

 

به‌آتش کشیدن بیلبورد خامنه‌ای جلاد در استان مرکزی

اعضای یکی از کانونهای شورشی استان مرکزی در دلیجان، در یک اقدام انقلابی شجاعانه بیلبورد حاوی تصویر منحوس خامنه‌ای، ولی‌فقیه ارتجاع را به آتش کشیدند.

 

کانونهای شورشی تهران، بنر بزرگ خامنه‌ای را آتش زدند

اعضای یکی از کانونهای شورشی استان تهران نیز در شهرری در یک حرکت شجاعانه بنر بزرگ حاوی تصاویر خامنه‌ای جلاد و خمینی دجال را به‌آتش کشیده و فیلم این عمل انقلابی را ارسال کردند.

پاسخ کانون شورشی به پیام مسعود رجوی

یکی از اعضای کانونهای شورشی ولی فرهادی در پاسخ به پیام شماره یازده فرمانده کل در پیامی از جمله گفت:«بنام خدا و به‌نام خلق قهرمان ایران، برادر مسعود پیام شماره یازده شما را دریافت نمودیم، امروز کانونهای شورشی از هر زمان دیگری برای نبردی جانانه آماده‌تر هستند، و هر چه آخوندهای حیوان صفت به مردم ستم کنند ظلم کرده‌اند از دماغشان بیرون می‌کشیم. نزدیک به چهل سال است که مرارتها کشیدیم، ۳۰خردادها، چلچراغها، فروغ جاویدانها، حمله به اشرف و لیبرتی و از دست دادن هزاران سعادتی ها و موسی خیابانی ها و اشرف رجوی ها را پشت سر گذاشته‌ایم. برادر مسعود ما آماده شیرجه زدن در دریای بیکران شورش و انقلاب هستیم، و تا انقلاب واقعی مردم به ثمر نرسد دست از مبارزه برنمی‌داریم، شمشیرها تیز و آماده فدا هستیم، امروز آتش زیر خاکستر روشن شده و خاموش شدنی نیست. کانونهای شورشی این رژیم را در چنان بن‌بستی قرار داده‌اند...»

 

بیشتر بخوانید: