728 x 90

با اولین توفان کانکس زلزله‌زدگان بر سر مردم آوار شد + فیلم

آوار شدن کانکسها بر سر زلزله‌زدگان غرب کشور
آوار شدن کانکسها بر سر زلزله‌زدگان غرب کشور
اولین توفان زمستانی پنجشنبه‌شب کانکس‌هایی که توسط سپاه پاسداران با پایین‌ترین کیفیت برای زلزله‌زدگان سرپل ‌ذهاب ساخته شده و به‌عنوان خانه دائمی به مردم تحویل داده شد؛ را بر سر مردم آوار کرد.
بارش برف و تگرگ در مناطق زلزله‌زده و سرما شرایط زندگی و زیستی را برای زلزله‌زدگان که از حداقل‌های زندگی محرومند؛ سخت‌تر کرده است.
یک رسانه رژیم نوشت:‌ وزش باد شدید از شب گذشته در استان کرمانشاه آرامش افرادی که در منازل خود و زیر سقف زندگی می‌کنند را به هم زده و در این میان تصور این‌که هموطنان زلزله‌زده در چادر و با صدای نایلونهای روی آن باید روزگار را بگذرانند آزار دهنده می‌شود.
بنابراین گزارش با این سر و صدای آزار دهنده بسیاری از خانواده‌ها به ناچار ترجیح می‌دهند بیرون از چادر بمانند و این خود سبب بروز بیماریهای بسیاری از جمله سرماخوردگی می‌شود.
وضعیت نامناسب آبگرفتگی معابر عمومی و چادرها از یک طرف و زباله‌های انباشته شده در سطح شهر و روستا از طرف دیگر سبب ایجاد چهره‌ای زشت از روستا و شهر شده است.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b142bb7a-4ba3-4795-9227-cd80b8ff765c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات