728 x 90

اعزام زندانی سیاسی رضا شهابی به بیمارستان با دست‌بند

زندانی سیاسی رضا شهابی
زندانی سیاسی رضا شهابی
دژخیمان خامنه‌ای در زندان گوهردشت کرج در یک اقدام غیرانسانی در روز یکشنبه 20آبان 96، زندانی سیاسی رضا شهابی را با دست‌بند به بیمارستان منتقل کردند.

این زندانی سیاسی که از عوارض جسمی در ناحیه گردن و کمر و پاهایش، رنج می‌برد در حالی با دست‌بند به بیمارستان منتقل شد که بدون درمان قطعی دوباره به زندان بازگردانده شد.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه که رضا شهابی، عضو هیأت مدیره آن می‌باشد از «زدن دست‌بند به رضا شهابی و غل و زنجیر کردن فعالان کارگری و معلمان» شدیداً انتقاد و آن را محکوم کرده و خواستار آزادی «بی‌قید و شرط» این عضو زندانی خود و لغو محکومیت زندان دیگر اعضای سندیکا، ابراهیم مددی و داود رضوی، شد.

خاطر نشان می‌شود که رضا شهابی در روز ۲۲خرداد سال ۸۹دستگیر و توسط قضاییه جنایتکار آخوندی به شش سال زندان محکوم شد. وی به‌دلیل ضرب ‌و شتم مأموران امنیتی در زمان بازداشت و بازجویی، در دوره محکومیت دو بار تحت عمل جراحی (گردن و کمر) قرار گرفت. وی پیشتر نیز در اعتراض به شرایط غیرانسانی زندان به مدت 50روز اعتصاب‌غذا کرد.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/85cc2808-bb7c-41ab-9091-4a5f679f849e"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات