728 x 90

کشته شدن چند افسر رژیم اسد در درگیریهای درعا

افسران کشته‌شده رژیم سوریه در درعا
افسران کشته‌شده رژیم سوریه در درعا
اورینت متعلق به اپوزیسیون سوریه چهارشنبه 3خرداد 96 گزارش کرد نیروهای اسد شدت بمباران مناطق آزاد شده درعا را با 12حمله هوایی و پرتاب 8بشکه‌ انفجاری و دو موشک افزایش دادند که منجر به ویرانی گسترده در این منطقه و وقوع آتش‌سوزی گسترده شد.

در نتیجه درگیری بین رزمندگان اپوزیسیون سوریه و نیروهای اسد در جبهه‌های منطقه منشیه در درعا رزمندگان مرکز تجمع نیروهای اسد را خمپاره‌باران کردند که منجر به کشته و مجروح شدن تعدادی از این نیروها شد. در بین کشته‌شدگان یک سرهنگ و یک سرگرد و در بین مجروحان چند ستوان دیده می‌شوند.

کشته و مجروح شدن افسران رژیم اسد در درگیریهای روز چهارشنبه درعا

بیشتر بخوانید:

کشته شدن فرمانده نیروهای موسوم به ببرها از یکانهای ویژه رژیم اسد

تلویزیون اورینت متعلق به اپوزیسیون سوریه گزارش داد روز چهارشنبه 28اردیبهشت 96 بر اثر بمباران توپخانه یکانهای رزمنده سوری علیه اتاق عملیات نیروهای رژیم اسد در شهرک حاضر در حومه جنوبی حلب، 15تن از شبه‌نظامیان فرقه‌گرای طرفدار رژیم اسد از جمله علی الدلا فرمانده یکانهای موسوم به ببرها کشته شدند.

منابع در صحنه به اورینت گفتند رزمندگان گروه ”تحریر الشام“ تحرکات شبه‌نظامیان در شهرک حاضر را دیدبانی کرده و مطمئن شدند که همه آنان در یکی از ساختمانهای منطقه تجمع کرده‌اند. سپس آنها را با خمپاره مورد هدف قرار دادند. سایتهای طرفدار رژیم نیز خبر دادند که یکی از فرماندهان یکانهای اصلی در نیروهای موسوم به ببرها به اسم علی الدلا در طی درگیریهای حومه شرقی حلب کشته شد.

بعد از هدف قرار دادن محل تجمع شبه‌نظامیان مشاهده شد که خودروهای آمبولانس به‌سوی منطقه و ساختمان مورد هدف قرار گرفته تردد می‌کنند تا این‌که سایتهای طرفدار رژیم خبر دادند که علی الدلا طی درگیری با داعش در حومه شرقی حلب کشته شده است.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c6b67a9d-7b60-43a1-a606-07cf93bacb74"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات