728 x 90

روزنامه حکومتی جوان:‌ مواضع نامزدها تبعات زیانبار برای نظام دارد

روزنامه جوان ارگان بسیج ضد مردمی
روزنامه جوان ارگان بسیج ضد مردمی
روزنامه جوان متعلق به بسیج سپاه پاسداران طی مقاله‌یی درباره عواقب درگیری باندهای حکومتی در جریان نمایش انتخابات نوشت:
«گزاره‌هایی که در این انتخابات از سوی برخی از نامزدها مطرح می‌شود، کم‌نظیر و بعضاً کلیت نظام را زیر سؤال می‌برد. آقای روحانی در همدان و در جریان همایش تبلیغاتی خود می‌گوید: آنهایی که در طول 38سال فقط اعدام و زندان را بلد بودند. مردم شما را نمی‌خواهند و یا در ارومیه رقبای خود را متهم می‌کند که زبانها را بریده و دهانها را دوخته‌اند. ایشان در قزوین فراتر از این عدم رأی‌آوری خود را مترادف با آغاز جنگ و حصر ایران دانسته و در جای دیگر می‌کوشد اهل سنت را در مقابل نظام قرار دهد.

اگر چه ممکن است در مواضع دیگر نامزدها نیز به‌دلیل شدت نقد عملکرد دولت یازدهم مواردی از سیاه‌نمایی علیه نظام دیده شود اما طرح این‌گونه مواضع پیش از آن‌که نتیجه‌یی برای سبد رأی ایشان داشته باشد، تبعات زیانباری را برای نظام به‌دنبال دارد».

این روزنامه حکومتی این عواقب زیانبار را بر می‌شمارد و از جمله می‌نویسد:
تحریک و تشویق دشمنان نظام... برای افزایش فشارها و تهدیدها برای زمینه‌سازی برای دوگانه جنگ و صلح.

ایجاد چالشهای اجتماعی و امنیتی نتیجه طبیعی این‌گونه موضعگیریهاست، به‌ویژه آن‌که مراسم و همایش‌های تبلیغاتی نیز به میدانی برای حمایت از فتنه و فتنه‌گران تبدیل شده است.

زیر سؤال بردن گذشته انقلاب اسلامی نتیجه دیگر این‌گونه مواضع است. القای این‌که کارنامه 38ساله نظام زندان و یا اعدام بوده و عده‌یی کارشان این بوده که زبانها را ببرند و دهانها را بدوزند و نکته مهم این است که گوینده این سخنان کسی است که سال‌ها دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور بوده و مسئولیت‌های دیگری همتراز آن را داشته است.

ارگان بسیج سپاه پاسداران با نگرانی نوشت:‌
مستندسازی برای مجامع بین‌المللی مدعی حقوق‌بشر که مترصد دخالت در مسائل ایران و متهم‌ کردن این نظام مظلوم و انقلابی هستند، نتیجه دیگر طرح این‌گونه مسائل از زبان رئیس‌جمهور مستقر است، چرا که با این‌گونه مواضع نماینده حقوق‌بشر سازمان ملل دیگر نیازی نمی‌بیند که بخواهد با دروغ‌پردازیهای منافقین برای ایران پرونده‌سازی کند و آمریکایی‌ها نیز برای تشدید تحریم‌ها بعد از برجام هسته‌یی به‌دلیل این مواضع برای برجام موشکی و حقوق‌بشر و... مستندات لازم را یافته‌اند.

ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت و دامن زدن به حاکمیت دوگانه در نظام نتیجه دیگر بیان این مسائل کذب از سوی رئیس‌جمهور است. در روزهای اخیر حجم اصلی تبلیغات شبکه‌های رسانه‌یی بیگانه و ضدانقلاب در ماهواره‌ها و فضای مجازی، به نقد گذشته نظام و به‌ویژه پرونده (مجاهدین) اختصاص یافته و به تطهیر چهره کسانی انجامیده است که در ترور بیش از 16هزار نفر از مردم و مسئولان کشور نقش داشته‌اند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1b59d581-9aed-4692-94b5-47999bcf189c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات