728 x 90

-

رسانه‌های حکومتی‌: رئیسی، مرد قتل‌عام است

-

آخوند روحانی و آخوند ابراهیم رئیسی
آخوند روحانی و آخوند ابراهیم رئیسی
در جریان مخاصمات باندهای رژیم بر سر کاندیداتوری آخوند دژخیم ابراهیم رئیسی عضو هیأت مرگ خمینی در قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال 67، رسانه‌های حکومتی از این آخوند دژخیم به‌عنوان مرد قتل‌عام نام بردند

یک رسانه حکومتی از باند خامنه‌ای ضمن اذعان به انزجار اجتماعی از جلادان قتل‌عام و زیر عنوان «ترساندن مردم از رئیسی! رئیسی "قتل‌عام" می‌کند!»، به‌نقل از رسانه‌های باند رقیب، نوشت: رئیسی، مرد قتل‌عام است و اگر رئیس‌جمهور شود، قتل‌عام و خونریزی به راه خواهد افتاد!

این رسانه حکومتی با یادآوری قیامهای سال 78 و 88، کابوس رژیم را از سرنگونی و سرنوشت سیاه نظام آخوندی به نمایش گذاشت و ضمن دفاع از قتل‌عام زندانیان سیاسی آخوند رئیسی و سایرجلادان، شکنجه‌گران و مهره‌های سرکوبگر رژیم را بی‌گناه نامید و نوشت: برای (آنها) یک فضیلت و افتخار است که نگذاشتند (مجاهدین) ایران را تجزیه و تبدیل به میدان جنایتها کنند، دفاع از سازمانی که بیش از 17هزار بیگناه را به‌شهادت رساند و ترور کرد، فقط مایه شرمساری است.

با اعلام تاریخ رسمی نامنویسی برای شرکت در نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری، بسیاری از مهره‌های باند خامنه‌ای ضمن تشدید حملات علیه کارنامه چهارساله آخوند روحانی، آخوند جنایتکار رئیسی را به‌عنوان کاندیدای مطلوب خود معرفی می‌کنند. یک مهره سپاه پاسداران به نام امینی گفت: شواهد و قرائن نشان می‌دهد که کاندیداتوری رئیسی قطعی است.

منابع نزدیک به آخوند رئیسی گفتند که وی روز هیجدهم فروردین تصمیم خود را اعلام می‌کند. قرار است یک روز قبل از آن، تشکل باند خامنه‌ای برای معرفی کاندیدا تشکیل جلسه دهد.

پاسدار حسین شریعتمداری نماینده خامنه‌ای درکیهان نیز بر لزوم تحول در مدیریت اجرایی رژیم تأکید کرد و نوشت: انتخابات ریاست‌جمهوری ماه آینده یکی از سرنوشت‌سازترین راه کارها برای انتخاب و به کارگیری مدیران کشور است و بدیهی است که کمترین بی‌توجهی در انتخاب، می‌تواند عواقب خسارت‌آفرینی در پی داشته باشد.

از سوی دیگر، رسانه‌های باند روحانی از شکاف بیشتر در باند خامنه‌ای بر سر معرفی کاندیدا خبر می‌دهند. یک رسانه این باند نوشت: پرده‌های رودربایستی میان سعید جلیلی و ابراهیم رئیسی کنار رفته و تیمهای انتخاباتی این دو رودرروی همدیگر قرار گرفته است.

در این میان، پاسدار احمدی‌نژاد نیز فعالیتهای خود را گسترش داد، به‌طوری که روزنامه‌های حکومتی نوشتند: احمدی‌نژاد و اطرافیانش در حال فتنه جدید هستند.

در حالی که خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم) وابسته به سپاه پاسداران نمایش جدید خود را برای تبلیغ آخوند رئیسی از دژخیمان هیأت مرگ در جریان قتل‌عام زندانیان سیاسی در تابستان 67 آغاز کرده است.

و ارگانهای سرکوبگر بسیج در دانشگاهها تحت عنوان دفاتر 60 گانه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به این زمینه‌سازی برای کاندیدا شدن آخوند رئیسی دامن می‌زنند، برخی از رسانه‌های باند خامنه‌ای از همین حالا درآمدن آخوند رئیسی از صندوق نمایش انتخابات را پیش‌بینی کرده و از جمله نوشته‌اند: «کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی برای انتخابات ریاست‌جمهوری قطعی است و این کاندیداتوری به‌طور طبیعی بر محیط و فضای کلان انتخابات مؤثراست».

درهمین حال سایر مهره‌ها و رسانه‌های باند خامنه‌ای با چماق «اقتصاد مقاومتی» و با رو کردن گوشه‌هایی از فساد دولت حسن روحانی حمله به روحانی را شدت داده‌اند.

کیهان خامنه‌ای نوشت: «مشکلات اساسی کشور، مخصوصاً در عرصه اقتصاد و معیشت مردم از ناکارآمدی، غیر انقلابی بودن، بی‌انگیزگی، بی‌تحرکی، ضعف و ناامیدی مدیران ریشه می‌گیرد». ارگان خامنه‌ای سپس با اشاره به مذاکره جویی دولت روحانی افزود: «باید دید او با چه کسانی سرجنگ و ستیز دارد و مبادا با مومنان و انقلابیون سر ناسازگاری داشته باشد».

ارگان باند فاشیستی مؤتلفه موسوم به رسالت نیز منشأ تمام خطرات تهدید کننده نظام را در دولت روحانی آدرس داده و نوشته است: «خطر وادادگی در برابر دشمن و عدم درک صحیح از مواضع خصمانه غرب درجه نفوذ پسمانده‌های لیبرالیسم، نفاق و چپگرایی را به ملت گوشزد می‌کند. این خطرات با هوشیاری و هوشمندی ملت انشاءالله در انتخابات آینده با رأی حکیمانه مردم دفع خواهد شد».

در مقابل روزنامه آرمان از باند روحانی در سرمقاله خود که توسط یک مهرهٴ این باند به نام زیباکلام نوشته شده، بدون اسم بردن از سپاه، به روحانی توصیه می‌کند از چپاولهای نجومی سپاه پرده بردارد. در این سرمقاله آمده است که روحانی باید بگوید «چه میزان از اقتصاد کلان ایران در دست دولت به‌عنوان قوه مجریه است وچه میزان از حجم اقتصاد ایران در اختیار نهادها، سازمانها و سایر مؤسسات دیگر است؟ هیچ کس به درستی نمی‌داند چه میزان از اقتصاد ایران در دست دولت در معنای قوه مجریه است و چه میزان آن در دست دیگران است که نه به دولت و نه به مجلس پاسخگو هستند و یک ریال مالیات هم نمی‌پردازند. بنابراین آقای روحانی ضمن پذیرش اصل انتقادات در مورد رکود و بیکاری باید به مسائل کلان اقتصاد ایران بپردازد».

روزنامه ابتکار از باند روحانی نیز در این دعوای باندی با اشاره به شیوه‌های چپاول توسط سپاه پاسداران نوشته است: «چیزی که می‌توان از ادعاها و شعارها دریافت این است که اجزای گفتمان مقاومت با آنچه در اقتصاد می‌گذرد، همساز و سازگار نیست. حتی برخی نهادهای انقلابی نیز در اقتصاد، طبق افسارگسیخته‌ترین نوع سرمایه‌داری رفتار می‌کنند».

.