728 x 90

انتقال مجاهدین به آلبانی و سایر کشورها,

پیام مادران شهیدان و خانواده‌های اسیران مجاهد خلق

-

پیام تبریک مادران شهیدان و خانواده‌های اسیران مجاهد خلق
پیام تبریک مادران شهیدان و خانواده‌های اسیران مجاهد خلق
مادر بزرگوار رضائیهای شهید، طی پیامی از سوی مادران شهیدان و خانواده اسیران مجاهد خلق، مادران شهدای مجاهد خلق، پیروزی بزرگ مقاومت ایران و مجاهدین در پروژه عظیم انتقال مجاهدان اشرفی از لیبرتی به آلبانی و سایر کشورهای جهان را تبریک گفت و اعلام کرد: آخوندهای مرتجع از هیچ توطئه و ناجوانمردی در حق فرزندان مجاهد ما دریغ نکردند و حتی با به کارگیری نیروی نظامی علیه مجاهدین خلع‌سلاح شده وحشیانه‌ترین حملات را به آنها کردند. اما هم‌چنان که انتظار می‌رفت و شایسته فرزندان مجاهد ما بود آنها هم از هیچ فداکاری و استواری دریغ نکردند...

جا دارد در این جا از همه هواداران سازمان در سراسر گیتی و کلیه حامیان و پشتیبانان مقاومت که در این مسیر پر فراز و نشیب با سخت‌کوشی بسیار و تحمل روزها و شبهای بسیار دست از حمایت مجاهدین پاکباز برنداشتند قدردانی کنم.

مادران شهدا در ادامه پیام تبریک خود تأکید کرده‌اند: بی‌شک تاریخ میهن این همه فداکاری را هرگز از یاد نخواهد برد و یقین دارم که فردا، در ایران آزاد بدون رژیم آخوندی، بسیار بیشتر از این عزیزان یاد خواهد شد. مرحله بزرگی را پشت سر گذاشته‌ایم که برای ما معنایی جز تعهدات سنگین‌تر ندارد، اکنون وقت آن است که به پرواز در آییم و هر یک با مسئولیت‌پذیری بیشتر دین خودمان را به شهیدانمان ادا کنیم. به امید روزی که جشن پیروزی را در میدان آزادی بگیریم.