728 x 90

همياري سيماى آزادى,

هفدهمین همیاری ملی با سیمای آزادی، سرود همبستگی تا پیروزی در گلریزان کمک‌رسانی به تلویزیون ملی ایران

-

همیاری با سیمای آزادی
همیاری با سیمای آزادی
حمایتهای مردمی از مقاومت، تجدیدعهد با رهبری و درودهای آتشین بر شهیدان کهکشان اشرف و لیبرتی در تماسهای بی‌وقفه هموطنمان از داخل و خارج میهن
مجموع تعهدات و کمکهای اهدایی به سیمای آزادی:
معادل 4 میلیون و 802هزار دلار
برابر با 14میلیارد و 406 میلیون تومان


هموطنان عزیز،
همیاران گرامی سیمای آزادی،
هفدهمین برنامه همیاری ملی که از ساعت 17روز جمعه 4بهمن شروع شد با تمدید یکروزه، ساعت 7 و 30دقیقه صبح سه‌شنبه 8بهمن پایان یافت.
دراین گلریزان همیاری که در مجموع 50ساعت ادامه داشت، هموطنانمان از شهرهای سراسر ایران و از 5 قاره جهان از با تماسهای تلفنی و اینترنتی شرکت کردند.
با وجود30 خط ارتباط تلفنی برای وصل تماسها، باز هم انتظار بسیاری از همیاران تا ساعتها به طول انجامید که امیدواریم پوزشهای ما را بپذیرند.
در هفدهمین برنامه همیاری ملی با سیمای آزادی، مجموع تعهدات و کمکهای اهدایی از داخل و خارج کشور، به 4 میلیون و802هزار دلار برابر با 14میلیارد و 406 میلیون تومان بالغ شد.
در جریان این برنامه انجمن ها و تشکلهای ایرانیان آزاده در کشورهای مختلف و یکانهای ارتش آزادیبخش ملی و زندانیان سیاسی در داخل میهن اسیر، با اهدای کمکهای جمعی خود به سیمای آزادی، ما را رهین منت خود کردند.
بسیاری از همیاران نیز مانند برنامه‌های قبلی همیاری، هم در داخل و در خارج کشور، به گردآوری کمکها از دیگران پرداختند و سیمای آزادی را در پیشبرد برنامه یاری کردند.
صمیمانه‌ترین سپاس و قدردانی خود را به همه انجمنها، یکانها و همیاران گرامی تقدیم می‌کنیم.
اما در ورای کمک رسانی هموطنانمان به سیمای آزادی، آنچه که از آغاز تا پایان هفدهمین گلریزان همیاری، بر تمامی تماسها و پیامها پرتو افکند، خاطره تابناک 52 شهید کهکشان اشرف و 4 شهید حملات موشکی به لیبرتی بود که در یک کلام، کارزار همه‌جانبه مردم و مقاومت ایران برای سرنگونی و رهایی میهن از استبداد دینی را، که در پرتو خون این شهیدان پرافتخار اوج گرفته است، به تصویر کشید.
- از درسهای درخشان وتأثیرات عمیق و پردامنه و تکان دهندهٴ اسطوره اشرف، تا پیامهای حماسه فداکاری در اعتصاب‌غذای 108روزه و تظاهرات جهانی بی‌وقفه برای دفاع از حقوق اشرفیها، حفاظت لیبرتی و آزادی گروگانها.
- از آماده‌سازی یکانهای ارتش آزادی در داخل میهن و تظاهرات و حرکتهای اعتراضی در هر زمان و هر مکان و اعتصاب‌غذا و اعتراض در زندانهای رژیم، تا مقابله با دخالتهای جنایتکارانه رژیم ولایت‌فقیه در عراق و سوریه و افشای جهانی برنامه اتمی و جنایتها و اعدامهای فزاینده و دعاوی فریبکارانه این رژیم در سطح بین‌المللی.
زنان و مردان آگاه و آزاده میهنمان در تماسهای خود از جای جای ایران و از شهرهای چهار گوشه جهان، یکی پس از دیگری، با درودهای آتشین به شهیدان اشرف و لیبرتی، این همیاری را رنگین کمانی از عشق و حماسه و برخاسته از خون شهیدان کهکشان زهره توصیف کردند که با آن می‌می‌توان و باید کوهها را به حرکت درآورد.
آنها از اعتصاب‌غذای 108روزه به‌عنوان حماسه نسلی یاد کردند که مثل شمع آب می‌شوند و روشنایی می‌بخشند و راه می‌گشایند.
گفتند: با درس گرفتن از این حماسه‌های فداکاری، ما کمک مالی نمی‌کنیم، ما عشقمان را به اشرفیها و به مقاومت و به سیمای آزادی هدیه می‌کنیم و هرگز نمی‌گذاریم صدا و سیمای آزادیخواهی مردم ایران خاموش شود. ما از مسعود یاد گرفته‌ایم که فدا و قربانی، رمز تکامل است و خون شهیدان اشرفی، حتماً مسیرهای بزرگی را باز می‌کند.
رزمنده‌یی از یگان احمد وشاق در اراک، خطاب به اشرفیها در زندان لیبرتی گفت: شما نور امید در دل مردم کاشته‌اید.
و دلاوری از یگان مهدی فتح الله نژاد در تهران تأکید کرد: ما درس پایداری را از مجاهدان لیبرتی فرا گرفته‌ایم.
یلان جوامع ورزشکاران، هفدهمین گلریزان همیاری را به‌خاطره جهان پهلوان تختی و همیاری او در زلزله بویین زهرا پیوند زدند و گفتند پهلوانان اشرفی بافدای حداکثر خود، امید مردم جهان شده‌اند.
عاشقان مصدق بزرگ نیز خروشیدند که آخوندها آرزوی از میان برداشتن فرزندان مصدق را به گور خواهند برد.
و بالاخره نوجوانان و کودکان نسل چهارم آزادیخواهی و رزمندگی گفتند پول توجیبی و هفتگی خود را جمع کرده‌اند تا به سیما کمک کنند و با سلام به اشرفیان لیبرتی، شعار یک، دو، سه، صد، هزار اشرف سردادند.
چنین بود شعله‌های جنبشی توفنده که به شبیخون بزدلانه و حملات جنایتکارانه، با پایداری و رزم صد برابر پاسخ داد. شعله‌هایی که از عمق دلهای مشتاق آزادی برمی خاست و بر دل دوست می‌نشست و خواب و خیال دشمن را به کلی آشفته کرد:
«نوری برای دوستان، دودی به چشم دشمنان
من دل بر آتش می‌نهم، این هیمه را افزون کنید
زین تخت و تاج سرنگون، تا کی رود سیلاب خون؟
این تخت را ویران کنید، این تاج را وارون کنید»
به راستی که این همیاری پیام اعتلای شگرف مقاومت برای سرنگونی، پیام شکست تمامی جنایات و توطئه‌های طراحی شده برای از میان برداشتن این مقاومت و سرود همبستگی تا پیروزی بود.

رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، خانم مریم رجوی با درود و سپاس بیکران به همه یاران غیرتمندی که برای هفدهمین بار پشتوانه لایزال ایستادگی و استقلال مقاومت مردم ایران را در برابر چشمان جهانیان بارز و برجسته کردند، هفدهمین گلریزان همیاری را که 4روز بلاوقفه ادامه داشت، جوشش خون شهیدان و مجاهدین در اشرف و لیبرتی و کوبنده‌ترین پاسخ اجتماعی و سیاسی به ولی‌فقیه ارتجاع و دست‌نشاندگان و مزدوران و هم کیشانش توصیف کرد و گفت: جنایت و توطئه‌های شما بی‌حد و حصر، اما حمایت و شرف و غیرت فرزندان ایران، جوشان و لایزال و نشانه حتمیت پیروزی ارتش آزادی بر سپاه ظلمت و تباهی و آخوندهای ضدبشریست.
خانم رجوی با یادآوری حماسه اعتصاب 108روزه مجاهدان اشرفی و یاران اشرف‌نشان در سراسر جهان که یک نمونه بی‌نظیر تاریخی است افزود که قهرمانان اعتصاب کننده، این‌چنین، پاسخ خود را در روزهای همیاری از جامعه و مردم ایران دریافت کردند.
خانم رجوی در 26آذرماه گذشته با به‌کار گرفتن اهرمهای بین‌المللی سیاسی و قضایی به خاتمه اعتصاب 108روزه فراخوان داد. بیانیه مشترک 2 گروه کار تخصصی و 4 گزارشگر ویژه ملل‌متحد در 18آذر، ثبت لایحه قانونی حفاظت از لیبرتی و حق پناهندگی کلیه مجاهدین لیبرتی در آمریکا، به‌عنوان مسئول حفاظت آنان در کنگره آمریکا در 21آذر، تصویب ضمیمه لایحه بودجه دفاعی ایالات متحده درباره سلامت و امنیت ساکنان لیبرتی در سنا و مجلس نمایندگان آمریکا و سرانجام تصمیم دادگاه اسپانیا برای رسیدگی به اتهامات مشاور امنیتی مالکی به‌خاطر جنایت علیه جامعه بین‌المللی و کشتار و گروگانگیری در اشرف که در روز 26آذر منتشر شد در این شمار بود که تماماً با مجاهدت و کارزار شبانه روزی همین یاران و هموطنان محقق شد.
خانم رجوی با درود به یکایک یاران و همیاران سیمای آزادی در رزم درخشان 4روزه، خاطرنشان کرد که این شمه‌ای از ظرفیتها و ارزشهای والای مردم ایران در نبرد برای آزادی است که فرزندان رشید ایران آن را در تمام جهان بازتاب دادند. این نوید صبح درخشان آزادی مردم ایران است.

سیمای آزادی، ضمن نهایت تشکر از رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت و همه یاران و هموطنانی که در هفدهمین برنامه همیاری ملی شرکت کردند، بر تعهد خود برای تلاش هر چه بیشتر در جهت رساندن صدای آزادیخواهی مردم ایران و پاسخ گفتن به این همه اعتماد و لطف بیکران تأکید می‌کند.
زبان این گزارش، از توصیف کیفیتی که در تماسها و پیامهای هموطنانمان نهفته بود، قاصر است.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/7e92f4a4-ea99-4873-bc27-8d3a3ff3603f"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات