728 x 90

«‌گفتار درمانی» رئیسی سر و صدای کارشناسان حکومتی را هم درآورد

رئیسی جلاد قتل عام ۶۷
رئیسی جلاد قتل عام ۶۷

رسوایی و ناکارآمدی آخوند رئیسی شش کلاسه و وزرای‌ فله‌ای کابینه او در «‌دولت سیزدهم» در مورد حل مشکلات آن هم با شیوه «‌گفتار درمانی» سر و صدای کارشناسان حکومتی را هم درآورده است.

روزنامه حکومتی آرمان ۲۸مهر، به‌نقل از منتخب‌نیا از تحلیلگران حکومتی در مورد «گفتار درمانی»های آخوند رئیسی در این مدت نوشت: در شرایط فعلی این خیلی قابل پذیرش نیست که بگوییم تاوان دولت گذشته را می‌دهیم. این نوعی فرافکنی است تا افراد و مسئولانی که ناتوان هستند و نمی‌توانند مسائل را حل کنند یا توپ را به میدان آمریکا می‌اندازند یا ناکارآمدی را معلول تحریم می‌دانند یا این‌که توپ را به میدان دولت و مسئول گذشته می‌اندازند. به‌نظر می‌رسد این چند ماهی که دولت روی کار آمده تا حدی در حال گفتاردرمانی است و با مردم از طریق صحبت، تبلیغ و... حرف می‌زند. در حالی که هر چه بیشتر صحبت کنند مردم مطالبه گراتر می‌شوند چون دنبال کارَآمدی و عملگرایی هستند و به سفره خود نگاه می‌کنند.


روزنامه حکومتی آرمان نیز در مطلبی با اعتراف به سردرگمی «دولت سیزدهم» آخوند رئیسی نوشت: آن چیزی که تاکنون درباره دولت سیزدهم رخ داده این است که دولت بی‌برنامه و سردرگم عمل کرده است...
آرمان در ادامه افزود: رئیسی در حدود چهل سال است که در حکومت حضور دارد. با این وجود در رقابتهای انتخاباتی و حتی پس از آن فاقد یک تیم منسجم بود. به همین دلیل تصمیم‌گیری و انسجام کافی بین ارکان مختلف دولت وجود ندارد. نکته دیگر این‌که دولت سیزدهم فاقد اتاق فکر (؟!) است و به همین دلیل به هم ریختگی در تصمیم‌ها در دولت سیزدهم مشهود است».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات