728 x 90

۲۶ اعدام جنایتکارانه در ۱۰ روز - سفارتهای رژیم باید تعطیل، مزدورانش اخراج و سردمدارانش به‌خاطر نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت محاکمه شوند

اطلاعیه شورای ملی مقاومت
اطلاعیه شورای ملی مقاومت

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

۲۶ اعدام جنایتکارانه در ۱۰روز

سفارتهای رژیم باید تعطیل، مزدورانش اخراج و سردمدارانش به‌خاطر نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت محاکمه شوند

دژخیمان جنایتکار خامنه‌ای روز شنبه ۲۴ دیماه یک زندانی بلوچ به‌نام اکبر شه بخش را در زندان زاهدان حلق‌آویز کردند. در همین روز قضاییه جلادان خبر اعدام علیرضا اکبری معاون پیشین وزیر دفاع رژیم را اعلام کرد. پنجشنبه ۲۲دی ماهر ایلولی و علی عباس زاده در زندان مرکزی شیراز اعدام شدند.

چهارشنبه ۲۱ دیماه ۵ زندانی را در زندان مرکزی اراک به‌دار آویختند که سه تن از آنان، آزاد دادوند، علی گراوند و کیوان امینی توکل نام داشتند. در همین روز میلاد آشوب در زندان لاکان رشت، شهرام مرتضوی در زندان گرگان و رضا حاجی در زندان مرکزی کرج به‌دار آویخته شدند. سه‌شنبه ۲۰دی مهدی کرمی را در زندان اراک، پیمان عرب گیچه را در زندان مرکزی کرج و دوشنبه ۱۹دی خالق خضر زاده را در زندان مرکزی بندرعباس و نظیر سرخ کمان را در زندان رودان حلق‌آویز کردند.

یکشنبه ۱۸دی محمد رسول شه بخش و اختر محمد در زندان کرمان، پردل احمد خانزهی در زندان زاهدان و مجید صداقت در زندان یاسوج و رشید لوند پور در زندان مرکزی کرج به دست دژخیمان رژیم اعدام شدند. محمد رسول شه بخش به هنگام دستگیری در سال۹۴مورد اصابت ۸ گلوله قرار گرفت و پس از ۷سال تحمل درد و زندان اعدام شد.

پنجشنبه ۱۵ دیماه رستم عباس زاده و مهدی عسکری در زندان قرلحضار و ابوالفضل حلوایی در زندان دستگرد اصفهان به‌دار آویخته شدند. رستم عباس زاده با ۴ فرزند به اتهام حمل ۱۰۰ گرم هروئین توسط آخوند جنایتکار مقسیه‌ای به اعدام محکوم شده بود. این در حالی است که پاسداران سرنخ تجارت میلیاردی مواد مخدر را در ایران و دیگر نقاط جهان را در دست دارند.

به این ترتیب دژخیمان خامنه‌ای طی ۱۰روز از ۱۵ تا ۲۴دی، علاوه بر دو جوان قیامی محمد مهدی کرمی و محمد حسینی، ۲۴ زندانی دیگر را به چوبه‌های دار سپردند.

مقاومت ایران بار دیگر بر ضرورت اقدام فوری ملل متحد و اتحادیه اروپا و کشورهای عضو برای وادار کردن رژیم آخوندها به توقف اعدام و کشتار تأکید می‌کند. این رژیم باید از جامعه جهانی طرد شود، سفارتهایش تعطیل و مزدورانش اخراج شوند و سردمدارانش به‌خاطر چهار دهه نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت در برابر عدالت قرار گیرند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۵ دی ۱۴۰۱ (۱۵ ژانویه ۲۰۲۳)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/2b7e8b02-54e8-4954-ae31-ab1d2ffcc7a2"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات