728 x 90

گزارشی از فعالیت‌های کانون‌های شورشی در شهرهای میهن به‌ مناسبت ۳۰مهر

فعالیتهای کانونهای شورشی به‌مناسبت ۳۰مهر - مهر۹۸
فعالیتهای کانونهای شورشی به‌مناسبت ۳۰مهر - مهر۹۸

گزارشی از فعالیت‌های تبلیغی کانون‌های شورشی در شهرهای میهن. این مجموعه فعالیت، به‌ مناسبت سالروز معرفی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران انجام گرفت.

در اجلاس شورای ملی مقاومت ایران که در ۲۶مهر ۱۳۷۰ برگزار گردید، خانم مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران برگزیده شد.

مسعود رجوی این انتخاب را که در ۳۰مهرماه همان سال علنی شد، این انتخاب را موشک استراتژیک مقاومت خواند. این انتخاب مبارک باعث جهش چشمگیر مقاومت مردم ایران شد.

 

نصب پوسترهای مریم رجوی در کرمان، اصفهان، تهران و گیلان

اعضای کانون‌های شورشی در کرمان اقدام به نصب گسترده پوسترهای مریم رجوی با زیر نویس «دموکراسی آزادی با مریم رجوی» کردند.

در اصفهان نیز پوسترهای رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت با زیر نویس «سی مهر مبارک» یا «دموکراسی آزادی با مریم رجوی» توسط کانون‌های شورشی این شهر نصب گردید. اعضای کانون‌های شورشی این شهر همچنین پلاکاردی با مضمون «مریم رجوی: می‌توان و باید این زیبا‌ترین وطن را از یوغ آخوندها رها کرد» را نصب کردند.

در تهران نیز اعضای کانون‌های شورشی با نصب پوستر و جمله مریم رجوی با مضمون « می‌توان و باید شرایط را تغییر و ایران را آباد و آزاد کرد» و نصب پلاکارد تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت با زیر‌نویس «ایران مریم مریم ایران» این روز بزرگ را گرامی داشتند.

در گیلان نیز اعضای کانون‌های شورشی، پلاکاردی شامل پوسترهای مریم رجوی و جملات « دموکراسی آزادی با مریم رجوی – ۳۰مهر روز مریم مبارک‌باد» را در رشت برافراشتند.

همچنین در کیلومتر ۵ جاده اسالم خلخال پلاکارد‌هایی با مضمون«آزادی عدالت حامیت مردمی با مریم رجوی – مریم رجوی: شهرهای شورشی در تب‌وتاب قیام برای آزادی و عدالتند» توسط اعضای بی‌باک کانون‌های شورشی نصب گردید.

 

دیوارنویسی،نصب تراکت و آتش زدن نمادهای ولایت‌فقیه در ابهر، اصفهان، آذربایجان شرقی، مریوان، مهاباد، سمنان و تهران

اعضای کانون‌های شورشی در ابهر و اصفهان پوسترهای خمینی دجال و جانشین جلادش را به آتش زدند، اعضای یکی از کانون‌های شورشی اصفهان، تراکتی با مضمون «آزادی، عدالت و حاکمیت مردمی با مریم رجوی» را در گرامی‌داشت ۳۰مهر نصب کردند.

شعار خامنه‌ای سرنگون است درود بر رجوی مرگ بر خامنه‌ای توسط اعضای کانون شورشی ۱۲۴آذربایجان شرقی دیوارنویسی شد. همچنین کانون شورشی ۵۱۲اقدام به نصب تراکتی با مضمون « انقلاب در راه است آماده شوید. خامنه‌ای عامل ویرانی» کردند.

در مرند نیز تراکتهای « زنده باد ارتش آزادیبخش ملی ایران – مرگ بر خامنه‌ای – درود بر رجوی – مرگ بر دیکتاتور» توسط اعضای کانون‌های شورشی ۲۱۸و ۵۱۲نصب و نمادهای رژیم آخوندی تخریب شد.

اعضای کانون‌های شورشی در کرمانشاه و اماکن مختلف سمنان، اقدام به دیوارنویسی شعارهای «مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی – مرگ بر دیکتاتور – مرگ بر خامنه‌ای – بسیجی حیا کن مفت خوری رو رهاکن» کردند.

در مریوان و مهاباد و ورامین نیز شعارهای مرگ بر دیکتاتور – مرگ بر خامنه‌ای درود بر آزادی – مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی، توسط اعضای کانون‌های شورشی دیوارنویسی شد.

در تهران اعضای کانون‌های شورشی، شعارهای «پیش بسوی قیام و سرنگونی – جوانان میهن، به کانون‌های شورشی بپیوندید» را دیوارنویسی کردند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات