728 x 90

کانون‌های شورشی - حمایت از سیل‌زدگان. کانونهای شورشی، نمادهای رژیم ایران را در آذربایجان غربی، تهران، کهگیلویه و بویراحمد و مشهد به ‌آتش کشیدند

تهران- به آتش کشیدن نمادهای  خامنه‌ای و سپاه پاسداران تروریستی
تهران- به آتش کشیدن نمادهای خامنه‌ای و سپاه پاسداران تروریستی

گزارشی از فعالیتها و عملیات دلیرانه کانونهای شورشی در استانها و شهرهای میهن در حمایت از مردم سیلزده کشورمان همزمان با لیست گذاری تروریستی سپاه پاسداران و حمایت از مقاومت ایران. 

 

آذربایجان غربی - به آتش کشیدن تابلو بسیج ضدمردمی (ناحیه مقاومت بسیج سپاه)

آذربایجان غربی - اعضای دلیر کانون شورشی ۱۰۲ در عملیات انقلابی در همبستگی با مردم سیل‌زده و تحت ستم ایران، در تاریخ ۱۸فروردین‌ماه جاری تابلوی یکی از پایگاههای جاسوسی و سرکوب بسیج ضدمردمی خامنه‌ای، موسوم به ناحیه مقاومت بسیج سپاه را به آتش کشیدند و بخشی از شهر را از این نماد پلیدی پاکیزه کردند.

آنها قبل از به آتش کشیدن پایگاه ضد جاسوسی در تراکتی حمایت خودشان را از سیل‌زدگان اعلام کردند و نوشتند: مرگ بر خامنه‌ای عامل سیل و ویرانی و درود بر رجوی – کانون شورشی مجاهد شهید بیوک چهره آزاد فروردین ۹۸

 

سپاه تروریست سرنگون خواهد شد

همچنین در تهران کانون شورشی ۱۹ در تاریخ ۲۰فروردین۹۸ تابلوی یکی از پایگاههای بسیج ضدمردمی را به آتش کشیدند.

کانون شورشی قبل از به آتش کشیدن پایگاه بسیج در تراکتی نوشت: سپاه تروریست سرنگون خواهد شد. کانون شورشی ۱۹ – تهران فروردین ۹۸

 

تبریک و تقدیم به مردم ایران به مناسبت لیست‌گذاری سپاه

تهران – قهرمانان کانون شورشی ۳۵۵ در یک عملیات متهورانه تابلوی سر در پایگاه ضدمردمی بسیج سپاه پاسداران موسوم به (لشکر عملیاتی ۲۷ضد محمد رسول‌الله تهران بزرگ – پایگاه ویژه مقاومت بسیج) را به آتش کشیدند.

این کانون شورشی قبل از شروع عملیات خود در تراکتی نوشتند:

تبریک و تقدیم به مردم ایران به مناسبت لیست‌گذاری سپاه – مرگ بر خامنه‌ای - کانون شورشی ۳۵۵

 

همچنین در تاریخ ۲۰فروردین ۹۸، دلاوران کانون شورشی ۹۱۳ در استان کهگیلویه و بویراحمد در ورودی این استان تابلوی ۱۱۳ مربوط به اداره اطلاعات و جاسوسی رژیم آخوندی این استان را به آتش کشیدند.

 

تقدیم به مردم سیل‌زده وطنم – مرگ بر خامنه‌ای دیکتاتور. درود بر رجوی و مجاهدین

مشهد – بسیج ضدمردمی – کانون شورشی ۷۲۰– ۲۱فروردین۹۸

در مشهد کانون شورشی ۷۲۰– در تاریخ ۲۱فروردین۹۸ در همبستگی با مردم سیل‌زده ایران با شعار مرگ بر خامنه‌ای و درود بر رجوی تابلوی یکی از پایگاههای بسیج موسوم به ناحیه مقاومت بسیج مقداد – کانون بسیج فرهنگیان را به آتش کشیدند.

 

همچنین در تهران اعضای کانون شورشی ۳۳۳در تاریخ ۱۹فروردین ۹۸ در یک عملیات قهرمانانه تابلوی پایگاه بسیج سرکوب و جاسوسی موسوم به بسیج پروین اعتصامی منطقه ۹تهران را به آتش کشیدند.

کانون شورشی ۳۳۳ تهران در تراکتی اعلام کرد این عملیات را در حمایت از مردم سیل‌زده میهنمان ایران انجام می‌دهیم و نوشتند: تقدیم به مردم سیل‌زده وطنم – مرگ بر خامنه‌ای دیکتاتور. درود بر رجوی و مجاهدین – کانون شورشی ۳۳۳– فروردین ۹۸

 

 

به آتش کشیدن تابلوی سپاه پاسداران تروریستی

در تهران – شهرری – کانون شورشی ۵۶۰ در تاریخ ۲۰فروردین ۹۸ تابلوی بسیج ضدمردمی را به آتش کشید.

همچنین کانون شورشی ۹۹۹ در تهران یکی از بنرهای خامنه‌ای ولی فقیه ارتجاع را در روز ۱۹فروردین تخریب کردند.

در یک عملیات قهرمانانه دیگر در تهران کانون شورشی ۵۵۰ یکی از بنرهای نصب شده در خیابانهای تهران را که مربوط به سپاه پاسداران جنایتکار تروریستی بود  به آتش کشیدند.