728 x 90

کامرون وزیر خارجه انگلستان خواستار توقف جنگ در غزه شد

دیوید کامرون وزیر خارجه انگلستان
دیوید کامرون وزیر خارجه انگلستان

اسکای نیوز روز سه‌شنبه ۳۰بهمن نوشت: کامرون، وزیر امور خارجه انگلستان خواستار توقف درگیریها در غزه شده است. اما او از درخواست آتش‌بس فوری خودداری کرد. کامرون در جریان بازدید از جزایر فالکلند گفت خشونت ها باید فوراً متوقف شود.

این اظهارات وی پس از تهدید یکی از اعضای کابینه جنگی بنیامین نتانیاهو به حمله به شهر رفح، مگر این‌که گروگانهای حماس تا ماه رمضان آزاد شوند مطرح شده است...

کامرون گفت: ما در حال حاضر خواستار توقف درگیری هستیم، فکر می‌کنیم آنچه که ما نیاز داریم توقف در جنگ و آزادی گروگانها و ارسال کمکها به داخل غزه است. این باید فوراً اتفاق بیفتد».

او اضافه کرد «سپس آنچه باید انجام دهیم این است که این توقف را به یک آتش‌بس دائمی و پایدار تبدیل کنیم... برای این‌که این اتفاق بیفتد و مبارزه از سر گرفته نشود، باید اتفاقات زیادی بیفتد».

کامرون افزود: ما باید شاهد خروج رهبران حماس از غزه باشیم، ما باید ببینیم که ماشین تروریسم از بین رفته است، ما باید افق مناسبی برای مردم فلسطین و یک دولت جدید فلسطین ببینیم.

وزیر خارجه انگلستان گفت: بیایید اجازه دهیم این اتفاق بیفتد، بیایید اکنون درگیری را متوقف کنیم، گروگانها را آزاد کنیم و سپس ادامه را از اینجا بسازیم. این چیزی است که ما به جای حمله در رفح ما نیاز داریم.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3ec37aa0-5c8d-479c-bee2-5ac5eb2f4a22"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات