728 x 90

پیام زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند از زندان گوهردشت به‌مناسبت سالگرد ۳۰دی

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند از زندان گوهردشت
زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند از زندان گوهردشت

۳۰ دی روز درهم شکستن دیوارهای زندانهای ستم‌شاهی و روز آزادی رهبر انقلاب نوین مردم ایران و بیمه شدن ادامه انقلاب و برافراشتن پرچم آزادی در مبارزه با هیولای بنیادگرایی، مبارک باد.

۳۰ دی روزی که خیرات و برکات آن را هر لحظه پیش روی خود نظاره می‌کنیم و اگر فقط ذره‌ای صداقت و شرف و انسانیت در وجودمان باشد، هر لحظه و فقط و فقط در عمل شکرگزار برخورداری از چنین نعمتی می‌باشیم. مانند همرزمی که در بیست و پنجمین برنامه همیاری می‌غرید که شخصیتی با ویژگیهای منحصر بفرد برادر مسعود هر چند صد سالی یکبار نصیب جامعه انسانی می‌شود و یا خواهر قهرمانی با خلوص وصف ناپذیری که فقط در پذیرفته شدگان مکتب مسعود و مریم یافت می‌شود به برادر تعهد می‌دهد که بی‌درنگ حاضر است جانش را در راه محقق کردن آرمان رهبری فدا کند یا برادرم بهنام ایستاده بر قله دماوند نقشه‌مسیر هر ایرانی آزاده را ارائه می‌دهد یا فرهاد که با حرارت نفس های تب دارش به ما یادآوری می‌کرد که تا آخرین نفس امیدوار و کوبنده به پیش و... .

 

در ۳۰ دی ۵۷ آنتی‌تز بنیادگرایی و محقق کننده ایران دموکراتیک یعنی برادر مسعود بعد از فرو ریختن دیوارهای زندان ستم‌شاهی توسط خلق قهرمان ایران، در جایگاه اصلی خویش یعنی دامان پر مهر مردم ایران جای گرفت و از همان اولین گام بدون اعتنا به تعادل‌قوا و به دور از هر گونه بندبازی مصلحت گرایانه رایج چنین زمان هایی، پرچم آزادیخواهی را برافراشت و تاکنون یک لحظه از این خواست انقلابی و انسانی خویش نه کوتاه آمده و نه تعلل ورزیده‌است و رمز پیروزی و پیشتازی خلل‌ناپذیر او و مجاهدانش در همین معتقد بودن به وحدت استراتژی می‌باشد که با تمسک به یک ایدئولوژی ناب و پویا و تشکیلات یکدست و پولادین حاصل شده است و ناقوس مرگ حکومت ولایت فقیه را در سراسر دنیا به صدا درآورده است.

 

مرگ بر اصل ولایت فقیه

زنده باد آزادی

درود بر رجوی

پیروز باد ارتش آزادیبخش ملی ایران

گسترده‌تر باد کانون‌های شورشی قیام

 

دی ماه ۹۹

زندان رجایی شهر. زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند