728 x 90

پاسدار قالیباف: سال ۶۰ مشکلات مربوط به جنگ و عملیات مجاهدین، می‌توانست به‌تنهایی باعث سقوط نظام شود

پاسدار قالیباف
پاسدار قالیباف
  • پاسدار قالیباف رئیس مجلس ارتجاع: سال ۶۰ مشکلات مربوط به جنگ و عملیات مجاهدین جریان داشت که هر کدام از این مسائل می‌توانست به‌تنهایی باعث سقوط نظام شود.
  • در (فروغ جاویدن) بنا داشتند در کمترین زمان کار نظام را تمام کنند.

پاسدار قالیباف رئیس مجلس ارتجاع: از تیر سال ۶۰ تا شهریورماه همان سال بیش از ۱۰۰شخصیت برجسته ‌نظام در کنار چند هزار تن به دست مجاهدین کشته شدند.

سال ۶۰ مشکلات مربوط به جنگ و عملیات مجاهدین در کشور جریان داشت که هر کدام از این مسائل می‌توانست به‌تنهایی باعث سقوط نظام شود آن روز جنگ با مجاهدین برای حفظ نظام واجب بود.

پاسدار قالیباف درباره عملیات فروغ جاویدان نیز گفت: دشمن بنا داشت در کمترین زمان ممکن با اقدامات نظامی در خارج و داخل کار نظام را تمام کنند اما نتوانست. امروز ما با همان دشمنان درگیر ۲جنگ شناختی و اقتصادی هستیم. در این میان جنگ شناختی در اولویت است. امروز دشمنان ما در تلاشند کارآمدی دین در اداره جامعه را زیر سؤال برند.

امروز دشمن دنبال این است که مشروعیت این نظام را در افکار عمومی از بین ببرد.

مجاهدین هنوز هم هستند و فقط صحنه و ابزار مبارزه‌شان عوض شده است. آن روز دشمن می‌خواست بقای جمهوری اسلامی را در خطر بیاندازد و امروز می‌خواهد به مقبولیت و مشروعیت نظام آسیب بزند.(خبرگزاری حکومتی انتخاب ۶مرداد)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/3c805e1f-5f96-4d89-b9c2-a971b0a3b61c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات