728 x 90

ولی‌فقیه ارتجاع: دشمن می‌خواهد باور مردم را به‌وسیله رسانه‌ها و پشتیبانی مالی و امنیتی تخریب کند

خامنه ای ولی فقیه ارتجاع
خامنه ای ولی فقیه ارتجاع

اذعان ولی فقیه ارتجاع به شکست دجالگریهای آخوندی

و هشدار نسبت به تنفر مردم و جوانان از نظام آخوندی

 

خامنه‌ای در دیدار با مداحان نظام ولایت:

دشمن می‌خواهد باور مردم را به‌وسیله رسانه‌ها و پشتیبانی مالی و امنیتی تخریب کند

یک حرف سست یک بیان نارسا و غلط دستاویز دشمن قرار می‌گیرد

این‌گونه نشود برای جذب جوان از برخی آهنگها و نواهای نامناسب استفاده شود

 

خامنه‌ای در دیدار با شماری از مداحان خودش، گفت که «دشمنان برای وارونه‌سازی افکار و تخریب ایمان و باورهای مردم به‌وسیله انبوه رسانه‌ها و پشتیبانی‌های هنگفت مالی و امنیتی، تحرک وسیع دارند. در مقابل این تحرک، هیئتها باید از خود سؤال کنند که در جنگ در کجا قرار دارند. هیأت، کانون جهاد تبیین است.

 

خامنه‌ای گفت: «‌اون روزی که دشمن سعی می‌کنه جامعه را در فشار اقتصادی قرار بدهد برای این‌که مردم را در مقابل اسلام در مقابل نظام اسلامی قرار بده اون روز اگر شما خدمت اقتصادی و اجتماعی به مردم بکنید جهاد کردید در مقابل دشمن».

 

خامنه‌ای این‌بار مجبور به اعتراف به شکست نوحه‌خوانیهای مفتضح برای جذب جوانان تحت عنوان نوآوری شد و افزود: نوآوری نباید به هنجارشکنی و تغییر هویت مداحی منجر شود و اجرای مداح را به سمت اموری که مداحی نیست بلغزاند؛ چرا که مداحی، موسیقی پاپ نیست! مراقب باشید، جذب جوانان به هر قیمتی نباشد و این‌گونه نشود که برای جذب جوان، از برخی آهنگ‌ها و نواهای نامناسب استفاده شود. در فتنه ۸۸ مداحان در جنگ رسانه‌یی صدای رسای مداحان کارساز بود و امروز نیز این صدای رسا هم‌چنان باید در مقابله با جبهه گسترده دشمن کارساز باشد.

خامنه‌ای در ادامه افزود: «مطالب متقن و مستند را مطرح کنید چون حرف سست خطرناک است گاهی اوقات می‌شود که یک حرف سست یک بیان نارسا و غلط دستاویز دشمن قرار می‌گیرد... خیلی مراقبت کنید بنابراین حرف محکم مستند و متقن جز چیزهایی ست که باید در برنامه کاری و دهان عزیز ما قرار بگیر» (تلویزیون شبکه یک رژیم ۳بهمن۱۴۰۰).

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c707aeb1-a009-44f4-8562-0d17d80727b8"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات