728 x 90

ابراز وحشت موسوی‌خوئینی‌ها نسبت به آینده نظام آخوندی

موسوی خوئینیها
موسوی خوئینیها

در شرایطی که جنگ گرگها و جنگ جانشینی در رأس نظام بحرانزده ولایت فقیه بالا گرفته، آخوند موسوی خوئینی‌ها دادستان جنایتکار خمینی در زمان قتل‌عام ۶۷ در یک نامهٔ سرگشاده به‌ خامنه‌ای او را مسئول وضعیت وخیم نظام و خشم در آستانهٔ انفجار اجتماعی دانسته و نسبت به‌آیندهٔ نظام ابراز وحشت کرده است.

خوئینی‌ها خطاب به خامنه‌ای می‌نویسد: «اوضاع غیرقابل دوام امروز صرفاً معلول تصمیمات مدیرانی که می‌آیند و می‌روند نیست از نگاه مردم، شیوه مدیریت در بالاترین سطح، نقش آفرین اصلی در تمام یا اکثر امور کشور است. در ذهن مردم باورهایی که پشتوانه استحکام و مقبولیت و مشروعیت نظام اسلامی بود به گونه‌ای روزافزون آسیب دیده و می‌بیند.بر زبان بسیاری از مردم در کوی و برزن و در برخی محافل و مجالس، سخنانی می‌رود که از عمق بی‌اعتقادی و بی‌اعتمادی نسبت به مدیریت کلان و مدیران کشور حکایت می‌کند».

خوئینی‌ها در هراس از وضعیت انفجاری جامعه و خطر انفجار خشم مردم علیه تمامیت نظام به ولی‌فقیه آخوندها هشدار داد و می‌افزاید: «تورم روزافزون، همراه با کاهش درآمد اقشار گسترده، نه تنها زندگی امروز مردم را گرفتار دشواریهای طاقت‌فرسا کرده است.علاوه بر این، مردم گرفتار تلاطم زندگی و مشکلات طاقت سوز معیشتی (هستند و)، بسیارند انسانهای ناراضی از اوضاع فرهنگی و سیاسی که گرفتار بی‌عدالتیهای غیرقابل انکار شده‌اند».

به‌دنبال نامه آخوند موسوی خوئینی‌ها، دبیرکل باند مجمع روحانیان، نیروی تروریستی قدس روز ۷تیرماه با گوشزد کردن خطر قیام و مجاهدین برای تمامیت نظام و با یادآوری تلاش روحانی در دعوای شیاد و جلاد برای رأی جمع کردن از طریق تکرار حرفهای مجاهدین راجع به کشتار و اعدام و زندان، خطاب به خوئینی‌ها نوشت: موسوی خوئینی به این پرسش پاسخ دهد که «اگر نهادهای انتخاباتی در کشور اینچنین خالی از تأثیر و غیرمهم است، چگونه موتلفین و متحدان سیاسی آنها برای کسب رأی و راه یافتن به این کرسیها حتی از سمپاتی با (مجاهدین) که هزاران نفر را به خاک و خون کشیده‌اند هم نمی‌گذرند؟ و یا در سال ۸۸، هشت ماه کشور را به صحنه نبرد خیابانی تبدیل می‌کنند؟».

پاسدار حسین شریعتمداری، نماینده خامنه‌ای در کیهان یکشنبه ۸تیرماه در واکنش به نامه موسوی خوئینی‌ها به ولی‌فقیه ارتجاع وی را زیر ضرب گرفت و نوشت: این نامه «دقیقاً تأکید می‌شود که دقیقاً بازگویی آرزوهای برباد رفته دشمنان اسلام و انقلاب است»، حتی یک نکته از نامه شما به خامنه‌ای با خواسته‌های آمریکا و اسراییل متفاوت نیست. برای (ما) باعث افتخار است که امثال شما با مدیریت «عالی‌ترین مقام نظام» موافق نباشید.

نماینده خامنه‌ای در کیهان، تقصیر وضعیت کنونی رژیم را که آخوند خوئینیها مسئولیت آن را متوجه خامنه‌ای کرده، متوجه آخوند روحانی کرد و نوشت: «دولت تحت حمایت شما و حزب و گروه شما عامل اصلی همه این نابسامانی‌ها و پلشتی‌هاست». «کدامیک از مسئولان نظام صدها وعده به مردم داده‌اند که حتی به یکی از آنها نیز عمل نکرده‌اند؟! کدامیک از مدیران ارشد نظام هر روز یک دروغ تازه بر زبان آورده و حتی زحمت یک عذر‌خواهی خشک و خالی هم به خود نداده‌اند؟!».

روزنامه رسالت آخوندی روز ۸تیر از باند غالب نظام، خوئینیها را به «بدعاقبتی» تهدید کرد و نوشت: «تجربه چهل‌ساله نشان داده که هر که از ولایت فاصله می‌گیرد، بدعاقبت می‌شود؛ شما هم مخاطب گفته‌های خود را درست بیابید و با ارائه راه‌کار، در کنار مردم بایستید».