728 x 90

وحشت رژیم از محاکمه اسدالله اسدی تروریست در بلژیک

محاکمه اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم در بلژیک
محاکمه اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم در بلژیک

وزارت‌خارجه رژیم آخوندی در وحشت از برگزاری دادگاه اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم در روز هفتم آذر ماه در بلژیک، اعلام کرد: این پرونده با تمرکز ویژه مجاهدین و چند سرویس اروپایی برنامه‌ریزی شد و او را دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی رژیم - ایسنا، پیمان سعادت مدیرکل اروپای وزارت‌خارجه رژیم روز چهارشنبه ۲۱آبان با غیظ و سوزش گفت: در دیدار چند روز قبل با سفیر بلژیک تأکید کردم که مجاهدین می‌خواهند فضا و روابط ما و اروپا را خراب کنند. این پرونده مهم و ضروری برای ایران است.

مدیر کل وزارت‌خارجه رژیم رکورد دار اعدام در جهان، با آه و فغان و به‌نحو مضحکی، مدعی حقوق‌بشر تروریست دستگیر شده شد و اضافه کرد: نحوه دستگیری اسدالله اسدی بسیار غیرحقوق‌بشری بود. پرونده او یکی از دستور کارهای من در بروکسل و همکاران‌مان ایشان بود. من و معاونم هر هفته به ملاقات او می‌رفتیم اما بعد از هر ملاقات، او را بازرسی بدنی می‌کردند که به‌خاطر این بازرسی‌ها دیگر این ملاقاتها ادامه نیافت.

بهزاد صابری مدیرکل حقوقی وزارت امور خارجه رژیم نیز اظهار داشت: من با او (اسدی) چهار سال در وین همکار بودم. اتفاقی که رخ داد برای ما خیلی تلخ بود

این خبرگزاری با اشاره به بیانیه پر سوز و گداز جمعی از بسیجیان خامنه‌ای خامنه‌ای در پوشش وکلا و مدرسین حقوق، که چندی پیش منتشر شده بود، نوشت که این بیانیه روز چهارشنبه به پیمان سعادت تحویل داده شده است.

خبرگزاری رژیم اضافه کرد: اسدالله اسدی، رایزن سوم سفارت نظام در اتریش در تاریخ ١٠تیر١٣٩٧ (برابر با اول جولای۲۰۱۸) هنگام عبور از کشور آلمان بازداشت.