728 x 90

وحشت دادستان جنایتکار رژیم آخوندی از فضای مجازی

آخوند محمد جعفر منتظری دادستان جنایتکار رژیم آخوندی
آخوند محمد جعفر منتظری دادستان جنایتکار رژیم آخوندی

آخوند محمد جعفر منتظری دادستان جنایتکار رژیم آخوندی امروز چهارشنبه ۱۹ دیماه در سخنانی به وحشت رژیم از فضای مجازی اعتراف کرد و گفت: ”در صورت مدیریت نشدن فضای مجازی در کشور، روزبه‌روز وضع‌مان بدتر خواهد شد.“

وی که در جلسه بررسی تهدیدات حوزه فرهنگی رژیم سخنرانی می‌کرد در وحشت از رشد و گسترش اعتراضات و تنفر مردم از رژیم به تهدید و ارعاب متوسل مردم شد و با دجالیت گفت: ” اگر کسی بخواهد مقدسات اسلام را بازیچه بگیرد و به تذکرات گوش ندهد وظیفه دستگاه قضایی است که برخورد کند.“

 

بیشتر بخوانید

حاکمیت مجاهدین بر فضای مجازی

خبرگزاری حکومتی تهران پرس با ترس و وحشت از فعالیتهای اجتماعی مجاهدین به حاکمیت مجاهدین بر فضای مجازی اعتراف کرد.

این خبرگزاری به وزیر ارتباطات و فن‌آوری کابینه آخوند روحانی هشدار می‌دهد ما عادت کرده‌ایم که دشمن را از پشت خاکریزهای مرزی مهران و سومار و جزایر مجنون و فاو و غیره ببینیم تا باور کنیم.

عادت کرده‌ایم که با آنها در نبرد مرصاد(فروغ جاویدان) و امثال آن رویا رو شویم. در یک کلام عادت کردیم که از دست آنها شهید شویم تا به هوش آییم!

 

عقب‌ماندگی آخوندها در فضای مجازی

خبرگزاری حکومتی تهران پرس همچنین به عقب‌ماندگی رژیم در فضای مجازی اعتراف می‌کند و می‌گوید ما(و نظام حکومتی ما) به‌دلیل فرهنگ خاص خود نتوانسته‌ایم در این زمینه بر دشمن پیشی بگیریم که هیچ، همواره از دشمن در این پهنه عقب بوده‌ایم و ضربات سهمگینی نیز از همین رهگذر متحمل شده‌ایم.به‌جرأت می‌توان گفت در فضای مجازی مربوط به تلگرام، دشمن و به‌طور خاص سازمان منافقین خلق حاکمیت دارد. برای کسانی که با شگردهای این سازمان آشنا باشند این سخن به هیچ عنوان گزافه نیست بلکه عین واقعیت می‌باشد.

این منبع می‌افزاید: فرهنگ براندازی که امروزه در شبکه‌های اجتماعی حاکم است را -اگر نگوییم صد درصد، بمیزان بسیار بالایی متأثر از ادبیات و لحن براندازانه و بسیار ملموس سازمان به‌اصطلاح «مجاهدین خلق» است. در اغلب گروه‌های تلگرامی اعم از گروه‌های سیاسی و خیلی از گروه‌های اجتماعی این فرهنگ موج می‌زند. شاید باورمان نشود که خیلی از گروه‌های به‌اصطلاح اصول‌گرا و به ظاهر مؤمن به انقلاب نیز از خطر نفوذ « فرهنگ منافقانه این سازمان» در امان نیستند. به این می‌گویند حاکمیت مرموزانه و بی‌سر و صدا در پهنه‌ای که تا درون خانه‌های مسئولان نظام و در بالاترین سطوح ادامه دارد. این روزها می‌بینیم که خیلی از فرزندان افراد مؤمن و حزب‌اللهی و وابسته به نظام نیز تا فرق سر در فضای مجازی تحت حاکمیت منافقین فرو رفته‌اند و متوجه نیستند.

این خبرگزاری حکومتی در پایان به ناتوانی رژیم در رویارویی با شبکه‌های اجتماعی و فعالیت مجاهدین اعتراف کرده و می‌نویسد قرار بود وزارت ارتباطات و فن‌آوری و وزیر محترم آن(آقای جهرمی) در بدو تصاحب این کرسی در دولت، در این رابطه دست به اقدامی بزند اما به‌نظر می‌آید او هم در دستگاه مماشات جویی در وسط غرب‌زدگانی که دور و برش هستند مضمحل شد و کاری نکرد و یا در مقابل این معضل امنیتی – فرهنگی دست بالا کرده است.

 

هراس و بن‌بست رژیم در قبال حضور مجاهدین در فضای مجازی

در بحبوحهٔ انواع بحرانها و نگرانیهای رژیم، نگرانی نسبت به فضای مجازی و به‌قول معاون دادستان کل رژیم به عامل خواری و ذلت رژیم تبدیل شده و از خود خامنه‌ای هم نقل شده که فضای مجازی قتلگاه جوانان است که معنی‌اش این است که به کانونی برای آگاه شدن هر چه بیشتر جوانان نسبت به اوضاع رژیم تبدیل شده است.

رژیم می‌گوید نگران وضعیت جوانان و از دست رفتن ارزشهای اسلامی است، آیا با این همه امکانات تبلیغاتی که در دست دارد، از رادیو تلویزیون تا منبرهای جمعه و جماعت در سراسر کشور و این همه سایت و رسانه و غیره، نمی‌تواند با این تهدید دینی مقابله کند؟

 

نگرانی آخوندها از دین و ایمان در فضای مجازی فریبکاری است

واقعیت این است که نگرانی از دین و ایمان فریبکاری بیش نیست که مهره‌های رژیم هم به‌روشنی به آن اذعان می‌کنند؛ از جمله در گفتگوی تلویزیونی که با حضور معاون دادستان رژیم و معاون وزارت ارتباطات و فن‌آوریآخوند روحانی ۲۶ تیر ۹۶ پخش شد، آنها تأکید کردند که کانالهای مستهجن را خود مدیر تلگرام می‌بندد، پس معلوم می‌شود که علت نگرانی چیز دیگری است و علتش به‌گفته معاون دادستان رژیم «بیش از ۲هزار از این کانالها یعنی من بررسی کردم امروز بیش از ۳۰در صد این کانالها، کانالهایی هستند که دارند فعالیت مجرمانه علیه امنیت این کشور می‌کنند. اساس این مملکت رو بهم ریختند».

البته در رأس آنها هم کانال مجاهدین در تلگرام است که چند بار در همین گفتگو این مهره رژیم جیغ و فریاد می‌کند که چرا مجاهدین که با ما فلان و فلان کردند می‌توانند آزادانه فعالیت داشته باشند.

در واقع با این همه امکانات تبلیغاتی که در انحصار رژیم است باز هم معاون دادستان رژیم صراحتاً اعتراف می‌کند که در فضای مجازی خوار و ذلیل شده‌ایم و به این ترتیب به شکست در برابر مجاهدین و اندیشهٔ مجاهدین اعتراف می‌کنند.

 

مجاهدین در فضای تلگرام

در همین گفتگوی تلویزیونی معاون وزیر ارتباطات مطرح می‌کند که آیا اگر تلگرام نبود، مجاهدین کارشان متوقف می‌شد؟ و خودش جواب می‌دهد که نه مجاهدین به هر حال کار خودشان را می‌کردند، اما الآن سرعت کارشان بیشتر شده است.

واقعیت این است که فقط عامل سرعت نیست، دسترسی سهل و ساده به مطالب مجاهدین و مقاومت مطرح است. مثلاًًً می‌گوید:
«الان کانالش داره در داخل کشور به‌راحتی فعالیت می‌کند. میگم آقای وزیر اینها دیروز در پاریس علیه ما با دشمنان ما جلسه گذاشتند و چه مسایل گفتند چه دلیلی دارد اینها بیان خشونت رو و دوباره بهرحال تروریسم رو بخواند در این کشور ترویج بدند. کانال تمام معاندین از ابتدای انقلاب تا الآن هر چی کتاب علیه نظام اسلامی، علیه انقلاب اسلامی، نوشته شده است یک کانالی است تمام این کتابها رو، که اگر شما بخواین اینها رو بخرین میلیون ها تومان باید بدین و خریداری کنید. به‌صورت آن لاینی، برای این‌که اساس این مملکت رو بهم بریزند در اختیار این مردم قرار دادید. ما اینجا ممیزه یک کتاب داریم کتابی که بهرحال در داخل می‌خواهد این منتشر بشود کلی باید بیایند، برند، ولی در اینجا همه چیز به وفور است

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات